Қалжат ауылдық округі Қалжат ауылының көшесіне атау беру туралы
Алматы облысы Ұйғыр ауданы Қалжат ауылдық округі әкімінің 2026 жылғы 20 қаңтардағы № 2 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес және Алматы облысының ономастикалық комиссиясының 2025 жылғы 11 маусымдағы қорытындысының негізінде Ұйғыр ауданының Қалжат ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қалжат ауылының батыстан шығысқа қарай бірінші көшені – Новар Абдуллаев көшесі деп аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалжат ауылдық округінің әкімі Д.Баратов

О присвоении наименования улице села Калжат, Калжатского сельского округа
Решение акима Калжатского сельского округа Уйгурского района Алматинской области от 20 января 2026 года № 2
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении Республики Казахстан", с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании заключения ономастической комиссии Алматинской области от от 11 июня 2025 года, аким Калжатского сельского округа Уйгурского района РЕШИЛ:
1. Присвоить наименование улице, с запада на восток первый улице – Новар Абдуллаева села Калжат.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Калжатского сельского округа Д.Баратов