Жамбыл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 25 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 43-192 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2026 жылғы 1 сәуірдегі № 46-205 шешімі
Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл аудандық мәслихатының "Жамбыл ауданының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2025 жылғы 25 желтоқсандағы № 43-192 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 220403 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 26 354 484 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 11 628 129 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 61 749 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 3 125 372 мың теңге;
трансферттер түсiмі 11 539 234 мың теңге; оның ішінде:
2) шығындар 23 866 899 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 108 254 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 285 450 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 177 196 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 379 331 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 2 379 331 мың теңге.":
қарыздар түсімі 285 450 мың теңге;
қарыздарды өтеу 2 986 631 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 321 850 мың теңге.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 25 декабря 2025 года № 43-192 "О бюджете Жамбылского района на 2026-2028 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 1 апреля 2026 года № 46-205
Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата "О бюджете Жамбылского района на 2026-2028 годы" от 25 декабря 2025 года № 43-192 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 220403) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы 26 354 484 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 11 628 129 тысяч тенге;
неналоговые поступления 61 749 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 3 125 372 тысяч тенге;
поступления трансфертов 11 539 234 тысяч тенге;
2) затраты 23 866 899 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 108 254 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 285 450 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 177 196 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 379 331 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 379 331 тысяча тенге, в том числе:
поступление займов 285 450 тысяч тенге;
погашение займов 2 986 631 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 321 850 тысячи тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

3. Осы шешiм 2026 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Жамбыл аудандық мәслихат төрағасы М. Амиргалиев
Жамбыл аудандық мәслихатының
2026 жылғы 01 сәуірдегі
"Жамбыл ауданының
2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2025 жылғы 25 желтоқсандағы № 43-192 шешіміне өзгерістер енгізу туралы № 46-205 шешіміне 1-қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының
2025 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 43-192 шешіміне 1-қосымша
2026 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
I.Кірістер

3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Жамбылского районного маслихата М. Амиргалиев
Приложение 1 к решению Жамбылского районного маслихата
от "01" апреля 2026 года № 46-205 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 25 декабря 2025 года № 43-192 "О бюджете Жамбылского района на 2026-2028 годы"
Приложение 1 к решению Жамбылского районного маслихата от 25 декабря 2025 года № 43-192
Районный бюджет на 2026 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
I.Доходы