Жамбыл ауданы Ұзынағаш ауылдық округі Ұзынағаш ауылы Астана көшесі № 2 үйдің авариялық жағдайы бойынша объектілік техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы
Алматы облысы Талғар ауданы Ұзынағаш ауылдық округі әкімінің 2026 жылғы 12 наурыздағы № 03-05 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 48-бабына және "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің м.а. 2023 жылғы 10 мамырдағы № 240 бұйрығына сәйкес ШЕШТІМ:
1. Жамбыл ауданы Ұзынағаш ауылдық округі Ұзынағаш ауылы Астана көшесі №2 үйдің авариялық жағдайы бойынша объектілік техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. "Жамбыл аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы және тұрғын үй инпекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешім Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді Жамбыл ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін;
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н. Ертас

Об объявлении объектовой чрезвычайной ситуации техногенного характера по аварийному состоянию дома № 2 по улице Астана в селе Узынагаш Узынагашского сельского округа Жамбылского района
Решение акима Узынагашского сельского округа Талгарского района Алматинской области от 12 марта 2026 года № 03-05
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", приказом исполняющего обязанности Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 10 мая 2023 года № 240 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера" РЕШИЛ:
1. Объявить объектовую чрезвычайную ситуацию техногенного характера в связи с аварийным состоянием дома №2 по улице Астана в селе Узынагаш Узынагашского сельского округа Жамбылского района.
2. Государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции Жамбылского района" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Жамбылского района.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Н. Ертас