Балқаш аудандық мәслихатының 2025 жылғы 25 желтоқсандағы № 46-155 "Балқаш ауданының 2026-2028 жылдарға арналған бюджетіне өзгерістер енгізу туралы"
Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2026 жылғы 22 мамырдағы № 51-170 шешімі
Балқаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Балқаш аудандық мәслихатының "Балқаш ауданының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2025 жылғы 25 желтоқсандағы № 46-155 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін.
Көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
2. Балқаш ауданының 2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін
1) кірістер 6 238 469 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 403 936 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 25 812 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 29 075 мың теңге;
трансферттер түсімі 4 779 646 мың теңге; оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2 221 114 мың теңге;
даму трансферттері 450 000 мың теңге;
субвенциялар 2 108 532 мың теңге;
2) шығындар 8 033 399 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 147 050 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 147 050 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 81 507 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 656 266 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 656 266 мың теңге."

О внесении изменеий в решение Балхашского районного маслихата от 25 декабря 2025 года № 46-155 "О бюджете Балхашского района на 2026-2028 годы"
Решение Балхашского районного маслихата Алматинской области от 22 мая 2026 года № 51-170
Балхашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Балхашского районного маслихата "О бюджете Балхашского района на 2026-2028 годы" от 25 декабря 2025 года №46-155 следующие изменения:
пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
2. Утвердить районный бюджет на 2026-2028 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы 6 238 469 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 403 936 тысяч тенге;
неналоговые поступления 25 812 тенге;
поступления от продажи основного капитала 29 075 тенге;
поступления трансфертов 4 779 646 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2 221 114 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 450 000 тысяч тенге;
субвенции 2 108 532 тысячи тенге;
2) затраты 8 033 399 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 147 050 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 147 050 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 81 507 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 517 748 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 517 748 тысячи тенге."

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешiм 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі
Мәслихат төрағасы К. Омаров
Балқаш аудандық мәслихатының
2026 жылғы 22 мамырындағы
№51-170 шешіміне 1-қосымша
Балқаш аудандық мәслихатының
2025 жылғы 25 желтоқсандағы
№46-155 шешіміне 1-қосымша
2026 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
І. Кiрiстер

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".
4. Настоящее решение вводится действие с 1 января 2026 года.
Председатель маслихата К. Омаров
Приложение 1 к решению Балхашского районного маслихата от 22 май 2026 года №51-170
Приложение 1 к решению Балхашского районного маслихата от 25 декабря 2025 года №46-155
Районный бюджет на 2026 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Наименование
Подкласс
І. Доходы