Қарасу ауылдық округі, Кеңжыра ауылы Туыстастық көшесіне атау беру туралы
Жетісу облысы Ақсу ауданы Қарасу ауылдық округі әкімінің 2026 жылғы 11 маусымдағы № 7 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, "Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14- бабының 4) тармақшасына сондай-ақ облыстық ономастика комиссиясының 2026 жылғы 26 мамырдағы қорытындысы негізінде Жетісу облысы Ақсу ауданы Қарасу ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасу ауылдық округі, Кеңжыра ауылының Туыстастық көшесі Ерғабыл Тұрсынбеков деп аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарасу ауылдық округінің бас маманы Ә. Смағұловқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарасу ауылдық округінің әкімі М.Турганбаев

Карасуский сельский округ, село Кенжыра о присвоении наименования улице Туыстастык
Решение акима Карасуского сельского округа Аксуского района области Жетісу от 11 июня 2026 года № 7
На основании статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпункта 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года, а также заключения областной ономастической комиссии от 26 мая 2026 года аким Карасуского сельского округа Аксуского района Жетысуской области ПРИНЯЛ РЕШЕНИЯ:
1. назвать улицу родственного села Кенжыра Карасуского сельского округа көшесіабыл Турсынбековым.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста Карасуского сельского округа А. Смагулова.
3. настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа М.Турганбаев