Қонаев қаласында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй–жайлар беру туралы
Алматы облысы Қонаев қаласы әкімдігінің 2026 жылғы 3 шілдедегі № 527 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялықзаңының 28-бабының 4 және 6-тармақтарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес, Қонаев қаласының әкімідігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қонаев қалалық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй – жайлар осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес берілсін.
3. Қапшағай қаласында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй–жайлар беру туралы Қапшағай қаласы әкімінің 2016 жылғы 6 ақпандағы №53 қаулысының күші жойылсын.
4. "Қонаев қаласының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы Төребеков Жеңіс Еркімбекұлы осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және қала әкімдігінің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысы Рахман Қуанышұлы Шахарбекке жүктелсін.
6. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі А.Бердіханов
Қонаев қаласы әкімдігінің
2026 жылғы "___"__________
"Қонаев қаласында үгіттік
баспа материалдарын орналастыру
үшін орындарды белгілеу және
кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі
үшін үй-жайлар беру туралы"
№ _______ қаулысына
1-қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1. Қонаев қаласы бойынша:
1) Абай көшесінің қиылысында, Ш. Уәлиханов атындағы № 2 гимназияға кіре берістегі тақта; (оңтүстік-батыс)
2) 1 ш/а. Қонаев көшесі, № 41 ғимаратқа қарама-қарсы жақтағы тақта; (шығыс жағы)
3) 2 ш/а. №29 үйге қарама-қарсы жақтағы тақта; (оңтүстік жағы)
4) 3 ш/а. №10Б үйге қарама - қарсы жақтағы тақта; (оңтүстік-шығыс)
5) 2 ш/а. Койчуманов және Алматинская көшесінің қиылысындағы тақта; (Оңтүстік - Шығыс)
6) Қойчуманов және Наурыз көшесінің қиылысындағы тақта; (оңтүстік - батыс)

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления кандидатам помещений для встреч с избирателями в городе Қонаев
Постановление акимата города Қонаев Алматинской области от 3 июля 2026 года № 527
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Қонаев ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с избирательной комиссией города Қонаев (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Признать утратившим силу постановление акима города Капшагай от 6 февраля 2016 года №53 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений кандидатам для встреч с избирателями в городе Капшагай".
4. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел внутренней политики города Конаев" Торебекова Жениса Еркимбековича обязанность по опубликованию настоящего постановления после его государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определҰнном Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе акимата города.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Рахмана Куанышаулы Шахарбека.
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города А.Бердиханов
Приложение 1 к постановлению
акимата города Қонаев
от " " 2026 года
№_____ "Об определении мест
для размещения агитационных
печатных материалов и
предоствления кандидатам
помещений для встреч с
избирателями в городе
Қонаев"
Места для размещения агитационных печатных материалов
1. По городу Қонаев:
1) По ул. Абая на пересечений везда к Гимназия №2 им. Ш. Уалиханова (юго - запад);
2) мкр.1 ул. Конаева напротив здания №41 (Восточная сторона);
3) мкр.3 напротив дома №10б (юго - восток);
4) мкр.2 напротив дома №29 (Южная сторона);
5) мкр.2 ул.Койчуманова уг.ул. Алматинская (юго - восток);
6) ул.Койчуманова уг.ул. Наурыз (юго - запад);

7) Ивушка ш/а. № 5 үй алдындағы тақта;
8) Октябрьская көшесі №25/4 үй алдындағы тақта;
9) Сейфуллин көшесі 16/2 үй алдындағы тақта;
10) Сейфуллин көшесі және Қонаев даңғылының қиылысындағы тақта (Солтүстік);
11) Сейфуллин және Инюшин көшесінің қиылысындағы тақта тақта (Солтүстік);
12) Сейфуллин және Железнодорожная көшесінің қиылысындағы тақта (Солтүстік);
13) Абай көшесі 32а үй алдындағы тақта; (Батыс);
14) 3 ш/а. Қонаев даңғылы Сидранский көшесінің қиылысындағы тақта (оңтүстік-батыс);
15) Қонаев даңғылы Достық көшесінің қиылысындағы тақта (оңтүстік - батыс);
16) Алматинская және Сидранский көшесінің қиылысындағы тақта (Оңтүстік - Шығыс);
17) 10 ш/а. Алатау көшесі, 21 алдындағы тақта;
18) 5 ш/а. Қонаев даңғылы және Абай көшесінің қиылысындағы тақта;
2. Шеңгелді ауылдық округі бойынша:
1) Шеңгелді ауылы, Жиенқұлов көшесі, Ербол Айымбетов көшесінің қиылысындағы тақта;
2) Шеңгелді ауылы, Мәдениет үйі алдындағы тақта;
3) Акөзек ауылы, ауылдық мектеп ғимаратының алдындағы тақта;
4) Кербұлақ ауылы, Молодежная көшесі, ауылдық дәрігерлік амбулаториясының алдындағы тақта;
5) Сарыбұлақ, ауыл мектебі ғимаратының алдындағы тақта;
6) Қосқұдық станциясы, ауыл мектебі ғимаратының алдындағы тақта;
Қонаев қаласы әкімдігінің
2026 жылғы "___"__________
"Қонаев қаласында үгіттік
баспа материалдарын орналастыру
үшін орындарды белгілеу және
кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі
үшін үй-жайлар беру туралы"
№ _______ қаулысына 2-қосымша
Сайлаушылармен кездесу үшін шарт негізінде кандидаттарға берілетін үй-жайлар
І. Конаев каласы бойынша:
Үй-жайлар
Мекен-жайы
1.
Қалалық мәдениет үйінің мәжіліс залы.
-
Конаев каласы,
Жамбыл кешесі №13.
2.
Калалық кітапхана мәжіліс залы.
-
Конаев каласы,
1 шағын аудан, №28 "а".
3.
Орта мектеп гимназия мәжіліс залы.
-
Конаев каласы,
4 шағын аудан, №62/2.
4.
Ы.Алтынсарин атындағы №1 орта мектеп мәжіліс залы.
-
Конаев каласы,
19 шағын аудан, Октябрьская көшесі, №24.
5.
Қазақ орта мектеп-лицей мәжіліс залы.
-
Конаев каласы,

7) мкр.Ивушка 5;
8) ул.Октябрьская 25/4;
9) ул.Сейфуллина 16/2;
10) ул.Сейфуллина уг.пр.Кунаева (север);
11) ул.Сейфуллина уг.ул.Инюшина (север);
12) ул.Сейфуллина уг.ул.Железнодорожная (север);
13) ул.Абая 32а (запад);
14) мкр.3 пр.Кунаева уг.ул.Сидранского (юго - запад);
15) пр.Кунаева уг.ул.Достык (юго - запад);
16) ул. Алматинская уг.ул. Сидранского (юго - восток);
17) мкр.10 ул. Алатау 21;
18) Мкр.5. пр.Кунаева уг.ул. Абая;
2. По Шенгельдинскому сельскому округу:
1) село Шенгельды, ул.Жиенкулова уг. ул. Ербола Айымбетова;
2) село Шенгельды, Дом культуры;
3) село Акозек, перед зданием сельской школы;
4) село Кербулак, улица Молодежная, перед сельской врачебной амбулаторией;
5) Сарыбулак, перед зданием сельской школы;
6) станция Коскудык, перед зданием сельской школы;
Приложение 2 к постановлению
акимата города Қонаев
от " " 2026 года
№______ "Об определении мест
для размещения агитационных
печатных материалов и
предоствления кандидатам
помещений для встреч с
избирателями в городе Қонаев"
Помещения, предоставляемые кандидатами на договорной основе для встреч с избирателями
І. По городу Қонаев:
Помещение
Адрес
1
Актовый зал городского Дома культуры
-
г. Конаев, улица Жамбыла, №13
2
Актовый зал городской библиотеки
-
г. Конаев, 1-й микрорайон, №28 "а"
3
Актовый зал средней школы-гимназии
-
г. Конаев, 4-й микрорайон, №62/2
4
Актовый зал средней школы №1 имени Ы. Алтынсарина
-
г. Конаев, 19-й микрорайон, улица Октябрьская, №24
5
Актовый зал казахской средней школы-лицея
-