"Алматы облысы Қонаев қаласының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" Қонаев қаласы әкімінің 2025 жылғы 17 желтоқсандағы №12-15 шешімінің күшін жою туралы
Алматы облысы Қонаев қаласы әкімінің 2026 жылғы 12 ақпандағы № 2-4 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 33 бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, 37 бабына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 57 бабына сәйкес және Қонаев қаласының төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою жөніндегі комиссиясының кезектен тыс отырысының 2026 жылғы 10 ақпандағы № 2 хаттамасы негізінде, Қонаев қаласының әкімі ШЕШТІ:
1. "Алматы облысы Қонаев қаласының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" Қонаев қаласы әкімінің 2025 жылғы 17 желтоқсандағы № 12-15 шешімінің күші жойылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қонаев қаласы әкімінің орынбасары М.Ф. Тұрсынға жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі А. Бердіханов

О признании утратившим силу решения акима города Қонаев от 17 декабря 2025 года № 12-15 "Об объявлении на территории города Қонаев Алматинской области чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба"
Решение акима города Қонаев Алматинской области от 12 февраля 2026 года № 2-4
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33, со статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 57 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите" и на основании протокола № 2 внеочередного заседания комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций города Қонаев от 10 февраля 2026 года аким города Қонаев РЕШИЛ:
1. Признать утратившую силу решение акима города Қонаев от 17 декабря 2025 года № 12-15 "Об объявлении на территории города Қонаев Алматинской области чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Қонаев Тұрсын М.Ф.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города А. Бердиханов