Алматы облысы әкімдігінің 2025 жылдың 10 желтоқсандағы "2026 жылға Алматы облысында жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" № 371 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2026 жылғы 30 маусымдағы № 155 қаулысы
Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы облысы әкімдігінің 2025 жылғы 10 желтоқсандағы "2026 жылға Алматы облысында жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" № 371 қаулысына (2025 жылғы 13 желтоқсанда Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1, 3 - қосымшалары осы қаулының 1, 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в постановление акимата Алматинской области от 10 декабря 2025 года № 371 "Об установлении квоты рабочих мест в Алматинской области на 2026 год"
Постановление акимата Алматинской области от 30 июня 2026 года № 155
Акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Алматинской области от 10 декабря 2025 года № 371 "Об установлении квоты рабочих мест в Алматинской области на 2026 год" (опубликовано 13 декабря 2025 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
приложения 1, 3 указанного постановления изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.

2. "Алматы облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін Эталондық бақылау банкінде жариялау үшін "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;

2. Государственному учреждению "Управление координации занятости и социальных программ Алматинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для опубликования в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;

2) осы қаулыны Алматы облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі М. Сұлтанғазиев
Алматы облысы әкімдігінің
2026 жылғы 30 маусымдағы
№ 155 қаулысына 1-қосымша
Алматы облысы әкімдігінің

2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Алматинской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Алматинской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области М. Султангазиев
Приложение 1 к постановлению
акимата Алматинской области
от 30 июня 2026 года
№ 155
Приложение 1 к постановлению
акимата Алматинской области