Шалқар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 564 "2026-2028 жылдарға арналған Бозой ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2026 жылғы 18 маусымдағы № 669 шешімі
Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 564 "2026-2028 жылдарға арналған Бозой ауылдық округі бюджетін бекіту туралы" шешіміне мындай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Бозой ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 68305,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 68081,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 124,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 100,0 мың теңге;
2) шығындар – 78508,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер- 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо– 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -10203,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10203,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері - 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 10203,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық
мәслихатының төрағасы
Ж. Шамбалаев
Шалқар аудандық
мәслихатының 2026 жылғы
18 маусымдағы № 669 шешіміне
қосымша
Шалқар аудандық
мәслихатының 2025 жылғы
24 желтоқсандағы № 564
шешіміне 1 қосымша
2026 жылға арналған Бозой ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР

О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата от 24 декабря 2025 года № 564 "Об утверждении бюджета Бозойского сельского округа на 2026-2028 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 18 июня 2026 года № 669
Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 24 декабря 2025 года № 564 "Об утверждении бюджета Бозойского сельского округа на 2026-2028 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Бозойского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 68305,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –68081,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 124,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 100,0 тысяч тенге;
2) затраты - 78508,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -10203,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10203,1 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение долга –0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 10203,1 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Шалкарского
районного маслихата
Ж. Шамбалаев
Приложение к решению
Шалкарского районного
маслихата от 18 июня
2026 года № 669
Приложение 1 к решению
Шалкарского районного
маслихата от 24 декабря
2025 года № 564
Бюджет Бозойского сельского округа на 2026 год
Категория
сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ