Шалқар ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 15 мамырдағы № 98 "Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақының мөлшерін белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 13 шілдедегі № 188 қаулысы
Шалқар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шалқар ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 15 мамырдағы № 98 "Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақының мөлшерін белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5513 болып тіркелген) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменения в постановление акимата Шалкарского района от 15 мая 2017 года № 98 "Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда"
Постановление акимата Шалкарского района Актюбинской области от 13 июля 2026 года № 188
Акимат Шалкарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Шалкарского района от 15 мая 2017 года № 98 "Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5513) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шалқар ауданының әкімі Ж. Жидеханов
Шалқар ауданы әкімдігінің
2026 жылғы 13 шілдедегі
№ 188 қаулысына қосымша
Шалқар ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 15 мамырдағы
№ 98 қаулысымен бекітілген
Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақының мөлшері
Тұрғын үйдің мекен - жайы
Айына бір шаршы метр мөлшері (теңге)
1
Шалқар қаласы, М.Қадыров көшесі, 38 үй

2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Шалкарского района Ж. Жидеханов
Приложение к постановлению
акимата Шалкарского района
от 13 июля 2026 года № 188
Утверждено постановлением
акимата Шалкарского района
от 15 мая 2017 года № 98
Размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда
Адрес жилища
Размер платы за один квадратный метр в месяц (тенге)
1
город Шалкар, улица М.Кадырова, дом 38