Хромтау аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 428 "2026-2028 жылдарға арналған Дөң ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2026 жылғы 8 шілдедегі № 499 шешімі
Хромтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Хромтау аудандық маслихатының "2026-2028 жылдарға арналған Дөң ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 428 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1) 1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Дөң ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2026 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 189 306 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 54 501 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімдері – 134 805 мың теңге;
2) шығындар – 194 406 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржылық активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 100 теңге;
6) бюджеттің мүнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – 0 теңге,
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 100 тенге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Хромтауского районного маслихата от 24 декабря 2025 года № 428 "Об утверждении бюджета сельского округа Дөң на 2026-2028 годы"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 8 июля 2026 года № 499
Хромтауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Хромтауского районного маслихата "Об утверждении бюджета сельского округа Дөң на 2026-2028 годы" от 24 декабря 2025 года № 428 следующие изменения:
1) Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Дөң на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 189 306 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 54 501 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 134 805 тысяч тенге;
2) затраты – 194 406 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 100 тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 100 тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;