Темір аудандық мәслихатының 2025 жылғы 29 желтоқсандағы № 406 "2026–2028 жылдарға арналған Саркөл ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2026 жылғы 3 наурыздағы № 430 шешімі
Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Темір аудандық мәслихатының 2025 жылғы 29 желтоқсандағы № 406 "2026–2028 жылдарға арналған Саркөл ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1–тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026–2028 жылдарға арналған Саркөл ауылдық округ бюджеті осы шешімдегі 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 91 085 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 90 785 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 100 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 200 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 0 теңге, оның ішінде:
субвенция – 0 теңге;
2) шығындар – 96 300,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 5 215,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – - 5 215,3 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 215,3 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімдегі 1–қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Темирского районного маслихата от 29 декабря 2025 года № 406 "Об утверждении бюджета Саркольского сельского округа на 2026–2028 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 3 марта 2026 года № 430
Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата от 29 декабря 2025 года № 406 "Об утверждении бюджета Саркольского сельского округа на 2026–2028 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Саркольского сельского округа на 2026–2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 91 085 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 90 785 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 100 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 0 тенге, в том числе:
субвенция – 0 тенге;
2) затраты – 96 300,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 5 215,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 5 215,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 215,3 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.