Мұғалжар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 505 "2026-2028 жылдарға арналған Жұрын ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2026 жылғы 20 ақпандағы № 531 шешімі
Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының "2026-2028 жылдарға арналған Жұрын ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 505 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Жұрын ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 66 949 мың теңге:
салықтық түсімдер – 10 320 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 460 мың теңге;
трансферттер түсімі – 55 169 мың теңге;
2) шығындар – 67 312,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -363,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 363,6 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 363,6 мың теңге;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Мугалжарского районного маслихата от 26 декабря 2025 года № 505 "Об утверждении бюджета Журынского сельского округа на 2026-2028 годы"
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 20 февраля 2026 года № 531
Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата "Об утверждении бюджета Журынского сельского округа на 2026-2028 годы" от 26 декабря 2025 года № 505 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Журынского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
доходы – 66 949 тысяч тенге;
налоговые поступления – 10 320 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 460 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 55 169 тысяч тенге;
1) затраты – 67 312,6 тысяч тенге;
2) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -363,6 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 363,6 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 363,6 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.