Атауы жоқ көшелерге атау беру туралы
Ақтөбе облысы Қобда ауданы Қобда ауылдық округі әкімінің 2026 жылғы 11 маусымдағы № 52 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" "Қазақстан Республикасының Заңының 14 бабының 4) бабының 4) тармақшасына және Ақтөбе облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2026 жылғы 02 маусымдағы № 2 қорытындысына сәйкес, Қобда ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қобда ауданы Қобда ауылдық округі Қобда ауылындағы атауы жоқ көшелерге "Бауыржан Момышұлы", "Рақымжан Қошқарбаев", Талғат Бигелдинов", "Нұржанов Қожахмет" және "Нұрғали Бітіков" есімдері берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі.
Қобда ауылдық округінің әкімі М. Кульниязов

О присвоении наименования безымянным улицам
Решение акима Кобдинского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области от 11 июня 2026 года № 52
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключениям Областной ономастической комиссии при акимате Актюбинской области от 02 июня 2026 года № 2, аким Кобдинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить имена "Бауыржан Момышұлы", "Рақымжан Қошқарбаев", Талғат Бигелдинов", "Нұржанов Қожахмет" и "Нұрғали Бітіков" безымянным улицам села Кобда Кобдинского сельского округа Кобдинского района.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных днй после дня его первого официального опубликования.
Аким Кобдинского сельского округа М. Кульниязов