Қобда аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 439 "2026-2028 жылдарға арналған Бұлақ ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2026 жылғы 30 маусымдағы № 486 шешімі
ШЕШТІ:
1. Қобда аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 439 "2026-2028 жылдарға арналған Бұлақ ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізілсін.
1-тармақ жана редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Бұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 42084 мың теңге:
салықтық түсімдер - 7100 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер - 0 теңге;
трансферттер түсімдері - 34984 мың теңге;
2) шығындар - 44730,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттеу - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге:
қаржы активтерiн сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) - 0 тенге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0 теңге.
Ауылдық округ бюджетінің кірісіне мыналар есептелетін болып белгіленсін;
меншiкке салынатын салықтар;
тауарларға, жұмыстар мен қызметтерге ішкі салықтар;
жергіліктік бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер;

О внесении изменений в решение Кобдинского районного маслихата от 26 декабря 2025 года № 439 Об утверждении бюджета Булакского сельского округа на 2025-2027 годы
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 30 июня 2026 года № 486
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата от 26 декабря 2025 года № 439 Об утверждении бюджета Булакского сельского округа на 2026-2028 годы следующие изменения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет Булакского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы - 42084 тысяч тенге:
налоговые поступления 7100 тысяч тенге;
не налоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов - 34984тысяч тенге;
2) затраты - 44730,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
6) не нефтяной дефицит (использование профицита) бюджета - 0 тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;