Қобда аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 433 "2026-2028 жылдарға арналған Талдысай ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2026 жылғы 30 маусымдағы № 485 шешімі
ШЕШТІ:
1. Қобда аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 433 "2026-2028 жылдарға арналған Талдысай ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Талдысай ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 40283 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4700 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер - 0 теңге;
арнаулы түсімдер – 0 тенге;
трансферттер түсімі – 35583 мың теңге;
2) шығындар –58556,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) - 0 тенге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 тенге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Кобдинского районного маслихата от 26 декабря 2025 года № 433 "Об утверждении бюджета Талдысайского сельского округа на 2026-2028 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 30 июня 2026 года № 485
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата от 26 декабря 2025 года № 433 "Об утверждении бюджета Талдысайского сельского округа на 2026-2028 годы" следующие изменения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Талдысайского сельского округа на 2026-2028 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 40283 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4700 тысяч тенге;
не налоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
специальные поступления - 0 тенге;
поступления трансфертов – 35583 тысяч тенге;
2) затраты – 58556,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) не нефтяной дефицит (использование профицита) бюджета -0 тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;