Қобда аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы "2026-2028 жылдарға арналған Бегалы ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" № 428 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2026 жылғы 15 мамырдағы № 474 шешімі
ШЕШТІ:
Қобда аудандық мәслихатының "2026-2028 жылдарға арналған Бегалы ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 428 шешіміне мынандай өзгерістер енгізілсін:
"1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын"
1. 2026-2028 жылдарға арналған Бегалы ауылдық округінің бюджетітиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйке, оның ішінде 2026 жылға мынындай көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 45 186 мың теңге:
салықтық түсімдер - 9 700 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер - 0 теңге;
арнайы түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімдері – 35 486 мың теңге;
2) шығындар – 46 186 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттеу - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;

О внесении изменений в решение Қобдинского районного маслихата от 26 декабря 2025 года № 428 "Об утверждении бюджета Бегалинского сельского округа на 2026-2028 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 15 мая 2026 года № 474
РЕШИЛ:
Внести в решение Кобдинского районного маслихата от 26 декабря 2025 года № 428 "Об утверждении бюджета Бегалинского сельского округа на 2026-2028 годы" следующие изменения:
"Пункт 1 изложить в новой редакции"
1. Утвердить бюджет Бегалинского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих обьемах:
1) доходы – 45 186,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 9 700,0 тысяч тенге;
не налоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
специальное поступление – 0 тенге;
поступления трансфертов – 35 486,0 тысяч тенге;
2) затраты – 46 186,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;

4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге:
қаржы активтерiн сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
6) бюджеттің мұңайға қатысты емес тапшылығы (профицитін) – 0 теңге, соның ішінде:
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0тенге;
6) не нефтяной дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге, в том числе:
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;