Қобда ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 3 желтоқсандағы № 275 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 2 маусымдағы № 113 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 1-тармағының 4-2) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрі міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығымен бекітілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) Ішкі сауда қағидаларының 73 тармағына сәйкес, Қобда ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қобда ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 3 желтоқсандағы № 275 қаулысының қосымшасына өзгеріс енгізілсін.
2. Қобда ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 3 желтоқсандағы № 275 "Қобда ауданының стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8662-04 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қобда ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

О внесении изменения в постановление Акимата Кобдинского района от 3 декабря 2024 года № 275
Постановление акимата Кобдинского района Актюбинской области от 2 июня 2026 года № 113
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", пунктом 73 Правил внутренней торговли, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11148), акимат Кобдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести изменения в приложение постановление Акимата Кобдинского района № 275 от 3 декабря 2024 года.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Кобдинского района от 3 декабря 2024 года № 275 "Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Кобдинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8662-04).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Кобдинского района.