Қарғалы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 415 "2026-2028 жылдарға арналған Желтау ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2026 жылғы 20 ақпандағы № 438 шешімі
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2026-2028 жылдарға арналған Желтау ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 415 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2026-2028 жылдарға арналған Желтау ауылдық округі бюджеті атқарылуға қабылдансын, оның ішінде 2026 жылға арналған бюджет 1 қосымшасына сәйкес мынадай көлемдер бекітілсін:
1) кірістер - 58890,0 мың теңге,
оның ішінде:
салықтық түсімдер - 37823,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 3995 мың теңге;
трансферттер түсімдері - 16172,0 мың теңге;
2) шығындар - 62173,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 0 мың теңге,
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге;
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицитi) - -3283,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) - 3283,1 мың теңге,
оның ішінде:
қарыздар түсімдері - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 3283,1 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Аманжолов
Қарғалы аудандық
мәслихатының
2026 жылғы 20 ақпандағы
№ 438 шешіміне қосымша
Қарғалы аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 415 шешіміне 1 қосымша
2026 жылға арналған Желтау ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений в решение Каргалинского районного маслихата № 415 от 23 декабря 2025 года "Об утверждении бюджета Желтауского сельского округа на 2026-2028 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 20 февраля 2026 года № 438
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Желтауского сельского округа на 2026-2028 годы" № 415 от 23 декабря 2025 года следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"Утвердить бюджет Желтауского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы - 58890,0 тысяч тенге,
в том числе:
налоговые поступления - 38723,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 3995,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 16172,0 тысяч тенге;
2) затраты - 62173,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -3283,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 3283,1 тысяч тенге,
в том числе:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 3283,1 тысяч тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Каргалинского
районного маслихата
С. Аманжолов
Приложение к решению
Каргалинского районного
маслихата от 20 февраля
2026 года № 438
Приложение 1 к решению
Каргалинского районного
маслихата от 23 декабря
2025 года № 415
Бюджет Желтауского сельского округа на 2026 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы