Қарғалы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 411 "2026-2028 жылдарға арналған Әлімбет ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2026 жылғы 20 ақпандағы № 434 шешімі
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2026-2028 жылдарға арналған Әлімбет ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 411 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Әлімбет ауылдық округі бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 64530,4 мың теңге,
оның ішінде:
салықтық түсімдер - 16631,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері - 47623,4 мың теңге;
2) шығындар - 66029,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 0 мың теңге,
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге,
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицитi) - –1498,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) - 1498,6 мың теңге,
оның ішінде:
қарыздар түсімдері - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 1498,6 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Аманжолов
Қарғалы аудандық
мәслихатының
2026 жылғы 20 ақпандағы
№ 434 шешіміне қосымша
Қарғалы аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 411 шешіміне 1 қосымша
2026 жылға арналған Әлімбет ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений в решение Каргалинского районного маслихата от 23 декабря 2025 года № 411 "Об утверждении бюджета Алимбетовского сельского округа на 2026-2028 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 20 февраля 2026 года № 434
Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Алимбетовского сельского округа на 2026-2028 годы" от 23 декабря 2025 года № 411 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Алимбетовского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 64530,4 тысяч тенге,
в том числе:
налоговые поступления – 16631,0тысяч тенге;
поступления трансфертов – 47623,4 тысяч тенге;
2) затраты – 66029,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1498,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1498,6 тысяч тенге,
в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1498,6 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Каргалинского
районного маслихата
С. Аманжолов
Приложение к решению
Каргалинского районного
маслихата от 20 февраля
2026 года № 434
Приложение 1 к решению
Каргалинского районного
маслихата от 23 декабря
2025года № 411
Бюджет Алимбетовского сельского округа на 2026 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы