Аудандық мәслихаттың 2025 жылғы 22 желтоқсандағы № 298 "2026-2028 жылдарға арналған Қызылжар ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2026 жылғы 15 сәуірдегі № 326 шешімі
Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2025 жылғы 22 желтоқсандағы № 298 "2026-2028 жылдарға арналған Қызылжар ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Қызылжар ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2026 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 89 381 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 783 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 240 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
арнаулы түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімдері – 77 358 мың теңге;
2) шығындар – 90 827,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 446,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 446,2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 446,2 мың теңге.

О внесении изменений в решение районного маслихата от 22 декабря 2025 года № 298 "Об утверждении бюджета Кызылжарского сельского округа на 2026-2028 годы"
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 15 апреля 2026 года № 326
Иргизский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 22 декабря 2025 года № 298 "Об утверждении бюджета Кызылжарского сельского округа на 2026-2028 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кызылжарского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 89 381 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 783 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 1 240 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
специальные поступления - 0 тенге;
поступления трансфертов – 77 358 тысяч тенге;
2) затраты – 90827,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1446,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 1 446 ,2 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
Используемые остатки бюджетных средств – 1446,2 тысяч тенге.