Аудандық мәслихаттың 2025 жылғы 22 желтоқсандағы № 296 "2026-2028 жылдарға арналған Ырғыз ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2026 жылғы 15 сәуірдегі № 325 шешімі
Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2025 жылғы 22 желтоқсандағы № 296 "2026-2028 жылдарға арналған Ырғыз ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Ырғыз ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2026 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 123 791 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 74 595 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 797 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 45 399 мың теңге;
2) шығындар – 145481,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -21 690,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 21 690,7 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 22 декабря 2025 года № 296 "Об утверждении бюджета Иргизского сельского округа на 2026-2028 годы"
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 15 апреля 2026 года № 325
Иргизский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 22 декабря 2025 года № 296 "Об утверждении бюджета Иргизского сельского округа на 2026-2028 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Иргизского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 123 791 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 74 595 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 797 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 000 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 45 399 тысяч тенге;
2) затраты – 145 481,7 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -21 690,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 21 690,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;