Аудандық мәслихаттың 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 281 "2026-2028 жылдарға арналған Ырғыз аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2026 жылғы 9 сәуірдегі № 318 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 96-бабының 3-тармағына сәйкес, Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың "2026-2028 жылдарға арналған Ырғыз аудандық бюджетін бекіту туралы" 2025 жылғы 18 желтоқсандағы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 220552 болып тіркелген) № 281 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімге 1-қосымша осы шешімге қосымшаға сәйкес жана редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение районного маслихата от 18 декабря 2025 года № 281 "Об утверждении Иргизского районного бюджета на 2026-2028 годы"
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 9 апреля 2026 года № 318
В соответствии с пунктом 3 статьи 96 Бюджетного кодекса Республики Казахстан Иргизский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "Об утверждении Иргизского районного бюджета на 2026-2028 годы" от 18 декабря 2025 года № 281 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 220552) следующие изменения:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

848
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
29 604
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
29 604
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29 604
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттік қызметтер
148 008,4
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауылшаруашылығы бөлімі
42 908
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 908
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
105 100,4
001
Жергілікті деңгейде сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
105 100,4
02
Қорғаныс
159 608,3
1
Әскери мұқтаждар
16 432,3
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
16 432,3
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
16 432,3
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
143 176
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
143 176
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
24 604
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
118 572
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
264 657
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
32 325
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
32 325
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
32 325
2
Әлеуметтiк көмек
154 604
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
154 604
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
30 697
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
105
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
38 474
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
34 597
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету

848
5
Планирование и статистическая деятельность
29 604
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
29 604
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
29 604
9
Прочие государственные услуги общего характера
148 008,4
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
42 908
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
42 908
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
105 100,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
105 100,4
02
Оборона
159 608,3
1
Военные нужды
16 432,3
122
Аппарат акима района (города областного значения)
16 432,3
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
16 432,3
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
143 176
122
Аппарат акима района (города областного значения)
143 176
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
24 604
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
118 572
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
264 657
1
Социальное обеспечение
32 325
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
32 325
005
Государственная адресная социальная помощь
32 325
2
Социальная помощь
154 604
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
154 604
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
30 697
006
Оказание жилищной помощи
105
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
38 474
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
34 597
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью