О внесении изменения в решение "Об утверждении бюджета Сартогайского сельского округа на 2026-2028 годы" от 19 декабря 2025 года № 356
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 22 июля 2026 года № 409
Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районный маслихата "Об утверждении бюджета Сартогайского сельского округа на 2026-2028 годы" от 19 декабря 2025 года № 356 следующие изменение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. "Утвердить бюджет Сартогайского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих обьемах:
1) доходы –47 403,0 тысяч тенге т, в том числе:
налоговые поступления – 5 351,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – тенге;
поступления трансфертов – 42 052,0 тысяч тенге;
2) затраты – 51 079,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 676,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 3 676,0 тысяч тенге; в том числе:
поступление займов –0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 3 676,0 тысяч тенге.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Байганинского
районного маслихата
М. Сержан
Приложение 1 к решению
Байганинского районного
маслихата от 22 июля 2026
года № 409
Приложение 1 к решению
Байганинского районного
маслихата от 19 декабря
2025 года № 356
Бюджет Сартогайского сельского округа на 2026 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

"2026-2028 жылдарға арналған Сартоғай ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2025 жылғы 19 желтоқсандағы № 356 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2026 жылғы 22 шілдедегі № 409 шешімі
Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Байғанин аудандық мәслихатының "2026-2028 жылдарға арналған Cартоғай ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2025 жылғы 19 желтоқсандағы № 356 шешіміне келесідей өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
1. "2026-2028 жылдарға арналған Сартоғай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 47 403,0 мың теңге ,оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 351,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 ;
трансферттер түсімі – 42 052,0 мың теңге;
2) шығындар – 51 079,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 676,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 676,0 мың теңге;
оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 676,0 мың теңге .
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Байғанин аудандық
мәслихатының төрағасы
М. Сержан
Байғанин аудандық
мәслихатының 2026 жылғы
22 шілдедегі № 409 шешіміне
1 қосымша
Байғанин аудандық
мәслихатының 2025 жылғы
19 желтоқсандағы № 356
шешіміне 1 қосымша
2026 жылға арналған Сартоғай ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
І. КІРІСТЕР