"2026-2028 жылдарға арналған Жарқамыс ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2025 жылғы 19 желтоқсандағы № 350 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2026 жылғы 3 маусымдағы № 396 шешімі
Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Байғанин аудандық мәслихатының "2026-2028 жылдарға арналған Жарқамыс ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2025 жылғы 19 желтоқсандағы № 350 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
1. "2026-2028 жылдарға арналған Жарқамыс ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 54 109,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 15 400,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 38 709,0 мың теңге;
2) шығындар – 55 057 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 948,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 948,0 мың теңге:
қарыздар түсімі– 0 теңге;
қарыздарды өтеу– 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 948,0 мың теңге.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменения в решение "Об утверждении бюджета Жаркамысского сельского округа на 2026-2028 годы" от 19 декабря 2025 года № 350
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 3 июня 2026 года № 396
Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "Об утверждении бюджета Жаркамысского сельского округа на 2026-2028 годы" от 19 декабря 2025 года № 350 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. "Утвердить бюджет Жаркамысского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих обьемах:
1) доходы – 54 109 тысяч тенге:
налоговые поступления – 15 400 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 38 709 тысяч тенге;
2) затраты – 55 057 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 948,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 948,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 948,0 тысяч тенге.
2. Приложение 1 к указонному решению изложить в новой редакции согласию приложению к настоящему решению.