"2026-2028 жылдарға арналған Қызылбұлақ ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2025 жылғы 19 желтоқсандағы № 354 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2026 жылғы 3 маусымдағы № 395 шешімі
Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Байғанин аудандық маслихатының "2026-2028 жылдарға арналған Қызылбұлақ ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2025 жылғы 19 желтоқсандағы № 354 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
1. "2026-2028 жылдарға арналған Қызылбұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 57 697 мың теңге ,оның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 681 мың теңге ;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге ;
трансферттер түсімі – 46016 мың теңге ;
2) шығындар – 59 697 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 000 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 2 000" мың теңге; оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 000 мың теңге;
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменения в решение "Об утверждении бюджета Кызылбулакского сельского округа на 2026-2028 годы" от 19 декабря 2025 года № 354
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 3 июня 2026 года № 395
Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "Об утверждении бюджета Кызылбулакского сельского округа на 2026-2028 годы" от 19 декабря 2025 года № 354 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. "Утвердить бюджет Кызылбулакского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 57 697 тыс. тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 681 тыс.тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге ;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 46 016 тыс.тенге;
2) затраты – 59 697 тыс. тенге ,
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 000 тыс. тенге ;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 000 тыс. тенге
в том числе:
поступление займов – 0
погашение займов – 0
используемые остатки бюджетных средств – 2 000 тыс.тенге ;
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.