"2026-2028 жылдарға арналған Жаңажол ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2025 жылғы 19 желтоқсандағы № 349 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2026 жылғы 3 маусымдағы № 394 шешімі
Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Байғанин аудандық мәслихатының "2026-2028 жылдарға арналған Жаңажол ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2025 жылғы 19 желтоқсандағы № 349 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Жаңажол ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
1) кірістер – 53 162,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 13 137,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 40 025,0 мың теңге;
2) шығындар – 54 392 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – -1 230 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 230 теңге.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменения в решение "Об утверждении бюджета Жанажолского сельского округа на 2026-2028 годы" от 19 декабря 2025 года № 349
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 3 июня 2026 года № 394
Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 19 декабря 2025 года № 349 "Об утверждении бюджета Жанажолского сельского округа на 2026-2028 годы" следующие изменение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет Жанажолского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих обьемах:
1) доходы – 53 162 тысяч тенге:
налоговые поступления – 13 137 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 40 025 тысяч тенге;
2) затраты – 54 392 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 230 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 230 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 230 тенге.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.