"2026-2028 жылдарға арналған Көлтабан ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2025 жылғы 19 желтоқсандағы № 352 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2026 жылғы 10 сәуірдегі № 372 шешімі
Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Байғанин аудандық маслихатының "2026-2028 жылдарға арналған Көлтабан ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2025 жылғы 19 желтоқсандағы № 352 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
1. "2026-2028 жылдарға арналған Көлтабан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 57 426 мың теңге:
салықтық түсімдер – 37 955 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 000 мың теңге
арнаулы түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 18 471 мың теңге;
2) шығындар – 74 726 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 17 300 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 17 300 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 17 300 мың теңге.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменения в решение "Об утверждении бюджета Культабанского сельского округа на 2026-2028 годы" от 19 декабря 2025 года № 352
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 10 апреля 2026 года № 372
Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "Об утверждении бюджета Культабанского сельского округа на 2026-2028 годы" от 19 декабря 2025 года № 352 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. "Утвердить бюджет Культабанского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 57 426 тысяч тенге:
налоговые поступления – 37 955 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 000 тысяч тенге;
специальные поступления – 0 тенге;
поступления трансфертов – 18 471 тысяч тенге;
2) затраты – 74 726 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 17 300 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 17 300 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 17 300 тысяч тенге.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.