Алға аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 371 "2026-2028 жылдарға арналған Тамды ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2026 жылғы 24 маусымдағы № 426 шешімі
Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихатының "2026-2028 жылдарға арналған Тамды ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 371 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Тамды ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 112 027 мың теңге;
салықтық түсімдер – 27 696 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10 900 мың теңге;
арнаулы түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі - 73 431 мың теңге;
2) шығындар – 112 869,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті)– - 842,4 мың теңге;

О внесении изменений в решение Алгинского районного маслихата от 23 декабря 2025 года № 371 "Об утверждении бюджета Тамдинского сельского округа на 2026-2028 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 24 июня 2026 года № 426
Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата от 23 декабря 2025 года № 371 "Об утверждении бюджета Тамдинского сельского округа на 2026-2028 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Тамдинского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 112 027 тысяч тенге:
налоговые поступления – 27 696 тысяч тенге;
неналоговые поступление – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10 900 тысяч тенге;
специальные поступления – 0 тенге;
поступления трансфертов – 73 431 тысяч тенге;
2) затраты – 112 869,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 842,4 тысяч тенге;