Алға аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 370 "2026-2028 жылдарға арналған Сарықобда ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2026 жылғы 24 маусымдағы № 425 шешімі
Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихатының "2026-2028 жылдарға арналған Сарыхобда ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 370 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Сарыхобда ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 104 892 мың теңге:
салық түсімдері - 9 484 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 174 мың теңге;
арнаулы түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі - 95 234 мың теңге;
2) шығындар - 106 107,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1 215,1 теңге;

О внесении изменений в решение Алгинского районного маслихата от 23 декабря 2025 года № 370 "Об утверждении бюджета Сарыхобдинского сельского округа на 2026-2028 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 24 июня 2026 года № 425
Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата от 23 декабря 2025 года № 370 "Об утверждении бюджета Сарыхобдинского сельского округа на 2026-2028 годы" следующее изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Сарыхобдинского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2026 год в следующих обьемах:
1) доходы – 104 892 тысяч тенге:
налоговые поступления – 9 484 тысяч тенге;
неналоговые поступление - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 174 тысяч тенге;
специальные поступления – 0 тенге;
поступления трансфертов – 95 234 тысяч тенге;
2) затраты – 106 107,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -1 215,1 тенге;