Алға аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 373 "2026-2028 жылдарға арналған Үшқұдық ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2026 жылғы 19 ақпандағы № 399 шешімі
Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихатының "2026-2028 жылдарға арналған Үшқұдық ауылдық округінің бюджетін бекіті туралы" 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 373 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Үшқұдық ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 77 609 мың теңге:
салықтық түсімдер – 12 733 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 65 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 683 мың теңге;
арнаулы түсімдер -0 теңге;
трансферттер түсімі - 64 128 мың теңге;
2) шығындар – 79 058 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1 449 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 449 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;

О внесении изменений в решение Алгинского районного маслихата от 23 декабря 2025 года № 373 "Об утверждении бюджета Ушкудыкского сельского округа на 2026-2028 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 19 февраля 2026 года № 399
Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Ушкудыкского сельского округа на 2026-2028 годы" от 23 декабря 2025 года № 373 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Ушкудыкского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 77 609 тысяч тенге:
налоговые поступления – 12 733 тысяч тенге;
неналоговые поступление – 65 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 683 тысяч тенге;
специальные поступления - 0 тенге;
поступления трансфертов – 64 128 тысяч тенге;
2) затраты – 79 058 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами -0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 1 449 тысяч тенге:
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 449 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;