Әйтеке би ауданық мәслихаттың 2025 жылғы 30 желтоқсандағы № 458 "2026-2028 жылдарға арналған Тұмабұлақ ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2026 жылғы 5 маусымдағы № 527 шешімі
Әйтеке би аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Әйтеке би аудандық мәслихаттың "2026 – 2028 жылдарға арналған Тұмабұлақ ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2025 жылғы 30 желтоқсандағы № 458 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Тұмабұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2026 жылға келесідей көлемде бекітілсін
1) кірістер – 98 591 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 86 591 мың теңге;
2) шығындар – 100 085,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Айтекебийского районного маслихата от 30 декабря 2025 года № 458 "Об утверждении бюджета Тумабулакского сельского округа на 2026-2028 годы"
Решение Айтекебийского районного маслихата Актюбинской области от 5 июня 2026 года № 527
Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Айтекебийского районного маслихата "Об утверждении бюджета Тумабулакского сельского округа на 2026-2028 годы" от 30 декабря 2025 года № 458 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Тумабулакского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 98 591 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 86 591 тысяч тенге;
2) затраты – 100 085,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 494,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1494,5 мың теңге, оның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –1 494,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Әйтеке би аудандық мәслихаты
төрағасының уақытша міндетін атқарушы:
Д. Қыдырбаева

5) дефицит (профицит) бюджета – -1 494,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 494,5 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 1 494,5 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Временно исполняющий обязанности
председателя маслихата Айтекебийского района:
Д. Кыдырбаева