Әйтеке би аудандық мәслихаттың 2025 жылғы 30 желтоқсандағы № 466 "2026-2028 жылдарға арналған Үшқатты ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2026 жылғы 19 ақпандағы № 492 шешімі
Әйтеке би аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Әйтеке би аудандық мәслихаттың "2026-2028 жылдарға арналған Үшқатты ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2025 жылғы 30 желтоқсандағы № 466 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Үшқатты ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2026 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 28 038 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 367 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 25 671 мың теңге;
2) шығындар – 28 045,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 8,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 8,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Айтекебийского районного маслихата от 30 декабря 2025 года № 466 "Об утверждении бюджета Ушкаттинского сельского округа на 2026-2028 годы"
Решение Айтекебийского районного маслихата Актюбинской области от 19 февраля 2026 года № 492
Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Айтекебийского районного маслихата "Об утверждении бюджета Ушкаттинского сельского округа на 2026-2028 годы" от 30 декабря 2025 года № 466 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Ушкаттинского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 28 038 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 367 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 25 671 тысяч тенге;
2) затраты – 28 045,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 8,4 тыс тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8,4 тыс тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.