2026 жылға арналған тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесін және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормаларын бекіту туралы
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2026 жылғы 25 маусымдағы № 117 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20209 тіркелген) бұйрығына сәйкес Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес 2026 жылға арналған тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормалары бекітілсін.
2. "Ақтөбе облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыны қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе облысының әкімі А. Шахаров
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2026 жылғы 25 маусымдағы
№ 117 қаулысына қосымша
2026 жылға арналған тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормалары
Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері
Тыңайтқыштағы әсер етуші заттардың құрамы, (%)
Субсидиялар нормасы, (теңге)
Өлшем бірлігі, (тонна, литр, килограмм)
Азотты тыңайтқыштар
1
Аммиак селитрасы
N-34,4
81 000,0
тонна
Б маркалы аммиак селитрасы
N-34,3
N-34,4
Агрохимикат Б маркалы аммиак селитрасы
N-34,4
Аммиак селитрасы бірінші, екінші, үшінші сорт
N-34,4
Аммиак селитрасы бірінші сорт
N-34,4
2
Сұйық аммоний нитраты, Б маркасы
NH4NO3-52
425 000,0
тонна
3
Аммоний сульфаты
N-21, S-24
53 879,0
тонна
Түйіршіктелген аммоний сульфаты
N-21, S-24
В маркалы түйіршіктелген аммоний сульфаты
N-21, S-24
Сульфат-аммоний нитраты

Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и норм субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, петенных у продавца удобрений на 2026 год
Постановление акимата Актюбинской области от 25 июня 2026 года № 117
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 20209) акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2026 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить направление настоящего постановления на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Актюбинской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Актюбинской области А. Шахаров
Приложение к постоновлению
акимата Актюбинской области
от 25 июня 2026 года № 117
Перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2026 год
Виды субсидируемых удобрений
Содержание действующих веществ в удобрении, (%)
Норма субсидий, (тенге)
Единица измерения, (тонна, литр, килограмм)
Азотные удобрения
1
Селитра аммиачная
N-34,4
81 000,0
тонна
Селитра аммиачная марки Б
N-34,3
N-34,4
Агрохимикат Селитра аммиачная марка Б
N-34,4
Селитра аммиачная, сорта: первый, второй, третий
N-34,4
Селитра аммиачная первый сорт
N-34,4
2
Нитрат аммония жидкий, марка Б
NH4NO3-52
425 000,0
тонна
3
Сульфат аммония
N-21, S-24
53 879,0
тонна
Сульфат аммония гранулированный
N-21, S-24
Сульфат аммония гранулированный марка В
N-21, S-24
Сульфат-нитрат аммония

N-26, S-13
4
Сұйық азотты тыңайтқыш (N:S)
N-23-28, S-1-3
108 500,0
тонна
5
Карбамид
N-46,2
98 214,0
тонна
Б маркалы карбамид
N-45
Б маркалы карбамид (жоғары сорт)
N-46,2
Б маркалы карбамид
N-46,2
Б маркалы карбамид
N-46,2
6
КАС-32 маркалы сұйық азотты тыңайтқыш
N-31,7-32,3
95 000,0
тонна
N-32
Азотты сұйық тыңайтқыштар (КАС)
NH4-н.м. 6,8%, NO3-н.м. 6,8%, NH2-н.м. 13,5%
Азотты сұйық тыңайтқыштар КАС-28
N-28
Азотты сұйық тыңайтқыштар (КАС)
N-29,7-30,8; N-31,2-32,8
" КАС+S" (Сера) маркалы сұйық азотты тыңайтқышы (КАС)
N-32, S-5
КАС-30 маркалы сұйық азотты тыңайтқыш
N-30%
КАС-30 маркалы сұйық азотты тыңайтқыш
N-30
"ЕВРО КАС+S" минералды сұйық тыңайтқыштар

N-26, S-13
4
Удобрение азотное жидкое (N:S)
N-23-28, S-1-3
108 500,0
тонна
5
Карбамид
N-46,2
98 214,0
тонна
Карбамид марки Б
N-45
Карбамид марки Б
(высший сорт)
N-46,2
Карбамид марки Б
N-46,2
6
Удобрение жидкое азотное марки КАС-32
N-31,7-32,3
95 000,0
тонна
N-32
Удобрения жидкие азотные (КАС)
NH4-н.м. 6,8%, NO3-н.м. 6,8%, NH2-н.м. 13,5%
Удобрения жидкие азотные марки КАС - 28
N-28
Удобрения жидкие азотные марок КАС- 28
N-28
Удобрение жидкие азотные (КАС)
N-29,7-30,8; N-31,2-32,8
Удобрение азотное жидкое марки (КАС), марки "КАС+S (Сера)"
N-32, S-5
Удобрение жидкое азотное марки КАС-30
N-30%
Удобрения жидкие азотные марок КАС- 30
N-30
Удобрения жидкие азотные (КАС), марок: КАС-32
N-32
Жидкое минеральное удобрение "ЕВРО КАС+S"

N-27-29
N-29-31
N-31-33
7
Coten азотты тыңайтқышы
N-42, N-NH2-42
1 450 000,0
тонна
Фосфорлы тыңайтқыштар
8
"А" маркалы суперфосфат (аммонизацияланған суперфосфат (ASSP)
P2О5-15, К2О-2
36 339,0
тонна
Микроэлементтермен байытылған ұнтақ түріндегі суперфосфат СТ ТОО 001240000029-06-2023
Жалпы фосфаттардың Р2О5 түрінде массалық үлесі-% 21,5 ± 6 Қорытыла алатын фосфаттардың Р2О5 түрінде массалық үлесі% 18 ± 5 Калийдің К2О түрінде массалық үлесі % 1-3 Темірдің Fe2O3 түрінде массалық үлесі % 1-3 Магнийдің MgO түрінде массалық үлесі % 0,5-2,5 Су массалық үлесі % 5 Құрамның ұнтақтылығы 100
9
"Magnesium Sulphate" маркалы Growfert кешенді тыңайтқышы

N-27-29
N-29-31
N-31-33
7
Азотное удобрение Coten
N-42, N-NH2-42
1 450 000,0
тонна
Фосфорные удобрения
8
Суперфосфат марки "А" (аммонизированный суперфосфат (ASSP)
P2О5-15, К2О-2
36 339,0
тонна
Суперфосфат порошкообразный, обогащенный микроэлементами СТ ТОО 001240000029-06-2023
Массовое доля общих фосфатов в пересчете на Р2О5-% 21,5 ± 6 Массовое доля усвояемых фосфатов в пересчете на Р2О5%18±5 Массовое доля калия в пересчете на К2О % 1-3 Массовое доля железа в пересчете на Fe2O3 %1-3 Массовое доля магния в пересчете MgO %0.5-2.5 Массовое доля воды %5 Рассыпчатость 100
9
Комплексное удобрение Growfert марки "Magnesium Sulphate"

МgО-16%, SО3-32%
179,0
кг
10
Growfert кешенді тыңайтқышы 0-40-40+Micro маркалы
P2O5-40 %, K2O-40%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
688,0
кг
11
Growfert кешенді тыңайтқышы: 0-60-20 маркалы
P2O5-60%, K2O-20%
790,0
кг
12
Growfert кешенді тыңайтқышы: 11-0-0 + 15 MgO (MN) маркалы
N-11%, MgO-15%
250,0
кг
13
Аммофос
N-10, P-46
120 000,0
тонна
N-10-12, P-46-52
N-12, P-52
N-10%, Р-46%, MgO-2,0%, S-2,0%
Аммофос 12-52 маркалы
N-12, P-52
Микроэлементтер қосылмаған және қосылған аммофос
Аммофос жоғары сорт
Удобрение минеральное Аммофос марка 12:52
Аммофос 12:39 маркалы
N-12, P-39
Аммофос 11:42 маркалы
N-11, P-42
Аммофос 10:39 маркалы
N-10, P-39
Аммофос 10:36 маркалы
N-10%, P-46% N-10, P-36 N-10, P2O5-36
Аммофос 10:33 маркалы
N-10%, P-33%
N-10, P2O5-33
Калийлы тыңайтқыштар
14
Хлорлы калий
K-60
142 857,0
тонна
K2O-60
ұнтақталған Калий хлориді маркасы
К2О-60
Growfert кешенді тыңайтқышы: 0-0-61 (KCl) маркалы
K2O-61%
Калий хлориді SOLUMOP® маркалы
KCl-95,8, K2O-60
15
Калий сульфаты
(күкіртқышқылды калий)
K2O-50, SO4-51
190 000,0
тонна
Тазартылған күкіртқышқылды калий (калий сульфаты)
К2О-53,0, S-18,0
NOVA SOP
сульфат калия>99
Калий сульфаты ұнтақталған (күкіртқышқылды калий)
K2O-50, SO4-51
Калий сульфаты
К2O-50
K2O-52
K2O-51, SO3-45
K2O-51, SO4-46
K2O-51,5%, SO4-56%
K2O-53%, S-18%
K2O-52%, SO4-45%
K2O-53%, SO4-18%
K-53, S-18
Фертика калий сульфаты
К-50
Фертика Калий сульфаты (Күкіртқышқылды калий)
K2O-50, SO4-51
K2O-50, SO4-52
"OLTIN SULPHATE OF POTASH Калий сульфаты "
K2O-50, SO3-44, S-17,5
Еритін калий сульфаты
K2O-51,5, SO4-56
Growfert кешенді тыңайтқышы: 0-0-51 (SOP) маркалы
K2O-51%, SO3-47%
16
ФЕРТИМ кешенді минералды тыңайтқыштар (ФЕРТИМ КМТ) KMg маркалы (Fertim KMg 55:5)
K2O-55, MgO-5
150 000,0
тонна
Күрделі тыңайтқыштар
17
Сұйық кешенді тыңайтқыштар
11-37 маркалы
N-11, P2О5-37
165 000,0
тонна
N-11, Р-37
Сұйық кешенді тыңайтқыштар (СКТ),
11-37 маркалы
N-11, P-37
18
Нитроаммофоска (азофоска) NPK 15-15-15 маркалы
N-15, P-15, K-15
120 000.0
тонна
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш, 15:15:15 маркалы
N-15, P-15, K-15
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш, 16:16:16 маркалы
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска (азофоска) NPK 16-16-16 маркалы
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска (азофоска), NPК: 16-16-16 маркалы
N-16±0,5, P2O5-16±0,5, K2O-16±0,5
Нитроаммофоска NPK 16-16-16 маркалы
N-16, P2O5-16, K2O-16
Нитроаммофоска (азофоска) NPK 16-16-16 маркалы
N-16, P-16, K-16
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш, 7:7:7 маркалы
N-7, P-7, K-7
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш (NPK-тыңайтқыш) маркасы: 10:26:26
N-10, P-26, K-26
N-10, P2О5-26, K2О-26
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш, маркасы 10:20:20
N-10, P-20, K-20
Агрохимикат Нитроаммофоска (азофоска) NPK 16-16-8 маркалы
N-16, P-16, K-8
Нитроаммофоска (азофоска) NPK 16-16-8 маркалы

МgО-16%, SО3-32%
179,0
кг
10
Комплексное удобрение Growfert марок: 0-40-40+Micro
P2O5-40 %, K2O-40%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
688,0
кг
11
Комплексное удобрение Growfert марок: 0-60-20
P2O5-60%, K2O-20%
790,0
кг
12
Комплексное удобрение Growfert марок: 11-0-0 + 15 MgO (MN)
N-11%, MgO-15%
250,0
кг
13
Аммофос
N-10, P-46
120 000,0
тонна
N-10-12, P-46-52
N-12, P-52
N-10%, Р-46%, MgO-2,0%, S-2,0%
Аммофос марки 12-52
N-12, P-52
Аммофос без добавок и с добавками микроэлементов
Аммофос высший сорт
Удобрение минеральное Аммофос марка 12:52
Аммофос марки 12:39
N-12, P-39
Аммофос марки 11:42
N-11, P-42
Аммофос марки 10:39
N-10, P-39
Аммофос марки 10:46
N-10%, P-46%
Аммофос марки 10:36
N-10, P-36
N-10, P2O5-36
Аммофос марки 10:33
N-10%, P-33%
N-10, P2O5-33
Калийные удобрения
14
Калий хлористый
K-60
142 857,0
тонна
K2O-60
Калий хлористый марки: гранулированный
К2О-60
Комплексное удобрение Growfert марки: 0-0-61 (KCl)
K2O-61%
Хлорид калия марки SOLUMOP®
KCl-95,8, K2O-60
15
Сульфат калия (калий сернокислый)
K2O-50, SO4-51
190 000,0
тонна
Калий сернокислый (сульфат калия) очищенный
К2О-53,0, S-18,0
NOVA SOP
сульфат калия>99
Сульфат калия гранулированный (калий сернокислый)
K2O-50, SO4-51
Сульфат калия
К2O-50
K2O-52
K2O-51, SO3-45
K2O-51, SO4-46
K2O-51,5%, SO4-56%
K2O-53%, S-18%
K2O-52%, SO4-45%
K2O-53%, SO4-18%
K-53, S-18
Фертика сульфат калия
К-50
Фертика Сульфат калия (Калий сернокислый)
K2O-50, SO4-51
K2O-50, SO4-52
Сульфат калия "OLTIN SULPHATE OF POTASH"
K2O-50, SO3-44, S-17,5
Сульфат калия растворимый
K2O-51,5, SO4-56
Комплексное удобрение Growfert марки: 0-0-51 (SOP)
K2O-51%, SO3-47%
16
Комплексные минеральные удобрения ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) марки KMg (Fertim KMg 55:5)
K2O-55, MgO-5
150 000,0
тонна
Сложные удобрения
17
Жидкие комплексные удобрения марки 11-37
N-11, P2О5-37
165 000,0
тонна
N-11, Р-37
Удобрения жидкие комплексные (ЖКУ), марки: 11-37
N-11, P-37
18
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 15-15-15
N-15, P-15, K-15
120 000.0
тонна
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска 15-15-15
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 16:16:16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 16-16-16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPК:16-16-16
N-16±0,5, P2O5-16±0,5, K2O-16±0,5
Нитроаммофоска марки NPK 16-16-16
N-16, P2O5-16, K2O-16
Нитроаммофоска (азофоска) марок NPK 16:16:16
N-16, P-16, K-16
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 7:7:7
N-7, P-7, K-7
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (NPK-удобрение) марка 10:26:26
N-10, P-26, K-26
N-10, P2О5-26, K2О-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 10:20:20
N-10, P-20, K-20
Агрохимикат Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 16-16-8
N-16, P-16, K-8
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPК:16-16-8

N-16, P2O5-16, K2O-8
Нитроаммофоска (азофоска) NPK 16-16-13 маркалы
N-16, P-16, K-13
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш (диаммофоска) 10-26-26 маркалы
N-10%, P-26%, K-26%
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш, (диаммофоска) 10:26:26 маркалы
N-10%, P-26%, K-26%
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш, NPK-1 (диаммофоска) маркалы
N-10, P2O5-26, K2O-26
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш, 12:32:12 маркалы
N-12 P-32 K-12
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш, 13:19:19 маркалы
N-13, P-19, K-19
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш, 8:20:30 маркалы
N-8, P-20, K-30
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш, 8:19:29 маркалы
N-8, P-19, K-29
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш (NPK-тыңайтқыш) маркасы: 10:26:26
N-10, P-26, K-26
Нитроаммофоска
N-43,9, P-0,3, K-1,5
19
Нитроаммофоска (азофоска), NPK 20:10:10+S маркалы
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4
119 632,0
тонна
Нитроаммофоска (азофоска), NPK 20:10:10+S маркалы
N-20, P-10, K-10+S
Азотты-фосфорлы-калийлы құрамында күкірт бар тыңайтқыш NPK(S) 10:26:26(1)
N-10±1, Р2O5-26±1, К2O-26±1, S-1
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш NPKS-4 (N-15, P-15, K-15, S-11) маркалы
N-15, P2O5-15, K2O-15, S-11
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш диаммофоска 10-26-26 маркалы
N-10, P-26, K-26
N-10, P2O5-26, K2O-26, S- от 1 до 2
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш NPKS-8 маркалы
N-8, P2O5-20, K2O-30, S-2
Нитроаммофоска, NPK 23:13:8
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,4
Нитроаммофоска, NPK 10:26:26 маркалы
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8, Mg-0,8
20
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш (NPK-тыңайтқыш) маркасы: 10:26:26
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8, Mg-0,8
119 632,0
тонна
Жақсартылған гранулометриялық құрамды нитроаммофоска 16:16:16 маркалы
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска. Кешенді азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш 16:16:16 маркалы
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска NРК 16:16:16 маркалы
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Жақсартылған гранулометриялық құрамды нитроаммофоска 8:24:24 маркалы
N-8, P-24, K-24, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Жақсартылған гранулометриялық құрамды нитроаммофоска 17:0,1:28 маркалы
N-17, P-0,1, K-28, S-0,5, Ca-0,5, Mg-0,5
Жақсартылған гранулометриялық құрамды нитроаммофоска 15:24:16 маркалы
N-15, P-24, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Жақсартылған гранулометриялық құрамды нитроаммофоска 21:0,1:21 маркалы
N-21, P-0,1, K-21, S-2, Ca-1, Mg-0,6
21
Азотты-фосфорлы-калийлы құрамында күкірт бар тыңайтқыш (NPKS) 15-15-15(10) маркалы
N-15, P-15, K-15, S-10
Азотты-фосфорлы-калийлы құрамында күкірт бар тыңайтқыш NPK(S) 15:15:15(10) маркалы
N-15%, P-15%, K-15%, S-10%

N-16, P2O5-16, K2O-8
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK: 16-16-13
N-16, P-16, K-13
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (диаммофоска), марки 10:26:26
N-10%, P-26%, K-26%
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марок: диаммофоска 10-26-26, NPK-1 (диаммофоска)
N-10%, P-26%, K-26%
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки NPK-1 (диаммофоска)
N-10, P2O5-26, K2O-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 10:26:26
N-10, P-26, K-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 12:32:12
N-12 P-32 K-12
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 13:19:19
N-13, P-19, K-19
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 8:20:30
N-8, P-20, K-30
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 8:19:29
N-8, P-19, K-29
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (NPK-удобрение) марки: 10:26:26
N-10, P-26, K-26
Нитроаммофоска
N-43,9, P-0,3, K-1,5
19
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4
119 632,0
тонна
Нитроаммофоска (азофоска) марок NPK 20-10-10+S
N-20, P-10, K-10+S
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки Диаммофоска NPK(S) 10:26:26(1)
N-10±1, Р2O5-26±1, К2O-26±1, S-1
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марка NPKS-4 (N-15, P-15, K-15, S-11)
N-15, P2O5-15, K2O-15, S-11
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки диаммофоска 10-26-26
N-10, P-26, K-26
N-10, P2O5-26, K2O-26, S- от 1 до 2
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марка NPKS-8
N-8, P2O5-20, K2O-30, S-2
НИТРОАММОФОСКА МАРКА NРК 23:13:8
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,4
Нитроаммофоска, марки NPK 10:26:26
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8, Mg-0,8
20
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (NPK-удобрение) марки: 10:26:26
119 632,0
тонна
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марка 16:16:16
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 16:16:16
Нитроаммофоска. Комплексное азотно-фосфорно-калийное удобрение марки 16:16:16
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
НИТРОАММОФОСКА МАРКА NРК 16:16:16
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 8:24:24
N-8, P-24, K-24, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 17:0,1:28
N-17, P-0,1, K-28, S-0,5, Ca-0,5, Mg-0,5
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 15:24:16
N-15, P-24, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 21:0,1:21
N-21, P-0,1, K-21, S-2, Ca-1, Mg-0,6
21
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPK(S) 15-15-15(10)
N-15, P-15, K-15, S-10
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPK(S) 15:15:15(10)
N-15%, P-15%, K-15%, S-10%

Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш 15:15:15 маркалы
Азотты-фосфорлы-калийлы құрамында күкірт бар тыңайтқыш NPK(S) 13-17-17(6) маркалы
N-13, P-17, K-17, S-6
Азотты-фосфорлы-калийлы тыңайтқыш NPK-1 (диаммофоска) маркалы
N-10, Р205-26, К20-26, S- 2
NPK 6:24:12 + 2% Ca + 5% S + 0.05% Zn маркалы тыңайтқыш
N-6, P-24, K-12, Ca-2, S-5, Zn-0,05
NPK 7:21:21 + 4% S + 0.05% Zn маркалы тыңайтқыш
N-7, P-21, K-21, S-4, Zn-0,05
NPK 8:15:15 + 3% Ca + 9% S маркалы тыңайтқыш
N-8, P-15, K-15, Ca-3, S-9
Азофоска
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2
22
Азотты-фосфорлы күкірт құрамды тыңайтқыш NP+S=20:20+14 маркалы
N-20, P-20, S-14
125 600,0
тонна
Азотты-фосфорлы күкірт құрамды тыңайтқыш NP+S=16:20+12 маркалы
N-20, P205-20, S-12
Азотты-фосфорлы күкірт құрамды тыңайтқыш NP+S=20:20+14 маркалы
N-20, P205-20, S-14
N-20, P-20, S-14
Азотты-фосфорлы күкірт құрамды күрделі тыңайтқыш 20:20 маркалы
N-20, P-20, S-14
N-20, P-20, S-8-14
N-20, P2O5-20, S-14
N-20, P-20 (S-8-14)
Азотты-фосфорлы күкірт құрамды тыңайтқыш (NP(S)) Сульфоаммофос
N-16, P2O5-20, S-14
Cульфоаммофос
N-16%; Р-20%; S-12%
N-16, P2O5-20, S-12
N-14, P-27, S-10
N-16, P-20, S-12
N-16%; Р-20%; S-12%
N-16, P2O5-16, S-10
Азот-фосфор тыңайтқышы, элементтік күкіртпен байытылған, маркасы: А, Б
N - 12; P - 40; S - 10
Сульфоаммофос 16:20:12 маркалы
N-16, P-20, S-12
Сульфоаммофос 14:27:10 маркалы
N-14, P-27, S-10
23
Суда еритін арнайы моноаммонийфосфат, А маркалы
N-12, P-61
94 000,0
тонна
Суда еритін моноаммонийфосфат
N-l2, Р205-61
Суда еритін арнайы моноаммонийфосфат
N-12%, P2О5-61%
Моноаммонийфосфат
P2O5-61; N-12
Тазартылған моноаммонийфосфат
N-12, P2O-61
N-12, P2O5-61
Growfert кешенді тыңайтқышы: 12-61-0 (MAP) маркалы
N-12, P2O5-61
24
Growfert кешенді тыңайтқышы: 0-52-34 (MKP) маркалы
P2O5-52%, K2O – 34%
499 000,0
тонна
Монокалийфосфат
P2O5-52, K2O-34
P2O-52, K2О-34,4
Монокалийфосфат (МКР)
P2O-52, K2O-34,4
Haifa калий монофосфаты
P2O5-52, K2O-34
MKP
монокалийфосфат-более 95
Монокалийфосфат (МКР 0-52-34)
P2O5-52%, K2O-34.2%
Микроудобрения
25
YaraLiva CALCINIT (кальций селитрасы)
N-15,5%, NO3-14,4%, NH4-1,1%, Ca-19%, CaO-26,5%
187 500,0
тонна
Концентрацияланған кальций нитраты
N-17, CaO-32
Сұйық кальций нитраты
Са(NО3)2-51
Haifa кальций селитрасы

Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 15:15:15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPK(S) 13-17-17(6)
N-13, P-17, K-17, S-6
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марка NPK-1 (диаммофоска)
N-10, Р205-26, К20-26, S- 2
Удобрение марки NPK 6:24:12 + 2% Ca + 5% S + 0.05% Zn
N-6, P-24, K-12, Ca-2, S-5, Zn-0,05
Удобрение марки NPK 7:21:21 + 4% S + 0.05% Zn
N-7, P-21, K-21, S-4, Zn-0,05
Удобрение марки NPK 8:15:15 + 3% Ca + 9% S
N-8, P-15, K-15, Ca-3, S-9
Азофоска
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2
22
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее, марки NP+S=20:20+14
N-20, P-20, S-14
125 600,0
тонна
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки NP+S=16:20+12
N-20, P205-20, S-12
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки NP+S=20:20+14
N-20, P205-20, S-14
N-20, P-20, S-14
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20
N-20, P-20, S-14
N-20, P-20, S-8-14
N-20, P2O5-20, S-14
N-20, P-20 (S-8-14)
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее (NP(S)) Сульфоаммофос
N-16, P2O5-20, S-14
Cульфоаммофос
N-16%; Р-20%; S-12%
N-16, P2O5-20, S-12
N-14, P-27, S-10
N-16, P-20, S-12
N-16%; Р-20%; S-12%
N-16, P2O5-16, S-10
Удобрение азотно- фосфорное, обогащенное элементарной серой марки: А,Б
N - 12; P - 40; S - 10
Сульфоаммофос марки 16:20:12
N-16, P-20, S-12
Сульфоаммофос марки 14:27:10
N-14, P-27, S-10
23
Моноаммонийфосфат специальный водорастворимый, марки А
N-12, P-61
94 000,0
тонна
Моноаммонийфосфат водорастворимый
N-l2, Р205-61
Моноаммонийфосфат специальный водорастворимый
N-12%, P2О5-61%
Моноаммонийфосфат
P2O5-61; N-12
Моноаммонийфосфат очищенный
N-12, P2O-61
N-12, P2O5-61
Комплексное удобрение Growfert марки: 12-61-0 (MAP)
N-12, P2O5-61
24
Комплексное удобрение Growfert марки: 0-52-34 (MKP)
P2O5-52%, K2O – 34%
499 000,0
тонна
Монокалийфосфат
P2O5-52, K2O-34
P2O-52, K2О-34,4
Монокалийфосфат (МКР)
P2O-52, K2O-34,4
Haifa Монофосфат калия
P2O5-52, K2O-34
MKP
монокалийфосфат-более 95
Монокалийфосфат
(МКР 0-52-34)
P2O5-52%, K2O-34.2%
Микроудобрения
25
YaraLiva CALCINIT (кальциевая селитра)
N-15,5%, NO3-14,4%, NH4-1,1%, Ca-19%, CaO-26,5%
187 500,0
тонна
Нитрат кальция концентрированный
N-17, CaO-32
Нитрат кальция жидкий
Са(NО3)2-51
Haifa Кальциевая селитра

N-15%, MgO-2%, SO3-1%, B-0,5%, Cu-0,2%, Fe-0,3%, Co-0,002%, Mn-0,4%, Mo-0,036%, Zn-0,3%, Ti-0,02%
3 150,0
литр
53
Ультрамаг Комби тыңайтқышы, "Для картофеля" маркалы
N-15%, SO3-2,5%, MgO-2,5%, Fe-0,3%, Cо-0,002%, Mn-0,6%, Zn-0,65%, Cu-0,2%, B-0,4%, Mo-0,005%, Ti-0,03%
3 150,0
литр
54
Ультрамаг Комби тыңайтқышы, "Для свеклы" маркалы
N-15%, MgO-2%, SO3-1,8%, B-0,5%, Cu-0,2%, Fe-0,2%, Mn-0,65%, Mo-0,005%, Zn-0,5%, Ti-0,02%, Na2O-3%

N-15%, MgO-2%, SO3-1%, B-0,5%, Cu-0,2%, Fe-0,3%, Co-0,002%, Mn-0,4%, Mo-0,036%, Zn-0,3%, Ti-0,02%
3 150,0
литр
53
Удобрение Ультрамаг Комби, марки "Для картофеля"
N-15%, SO3-2,5%, MgO-2,5%, Fe-0,3%, Cо-0,002%, Mn-0,6%, Zn-0,65%, Cu-0,2%, B-0,4%, Mo-0,005%, Ti-0,03%
3 150,0
литр
54
Удобрение Ультрамаг Комби, марки "Для свеклы"
N-15%, MgO-2%, SO3-1,8%, B-0,5%, Cu-0,2%, Fe-0,2%, Mn-0,65%, Mo-0,005%, Zn-0,5%, Ti-0,02%, Na2O-3%

3 150,0
литр
55
Суда еритін NPK тыңайтқышы: 6:14:35+2MgO+МЭ маркалы
N-6, P-14, K-35, S-7, MgO-2, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
200 000
тонна
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқышы, 12:8:31+2MgO+MЭ маркалы
N-12, P-8, K-31, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқышы, 12:8:31+2MgO+MЭ маркалы
N-12, P-8, K-31+2MgO+МЭ
Суда еритін NPK тыңайтқышы, 12:8:31+2MgO+MЭ маркалы
N-12, P2O5-8, K2O-31, MgO-2, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқышы, 13:40:13+MЭ маркалы
N-13, P-40, K-13+МЭ
N-12-14, P2O5-39-41, K2O-12-14
N-13, P-40, K-13, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
N-13, P-40, K-13, S-1,3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқышы, 15:15:30+1,5MgO+МЭ маркалы
N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
N-15, P2O5-15, K2O-30, MgO-1,5, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05,Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004

3 150,0
литр
55
Водорастворимое NPK удобрение, марка: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, S-7, MgO-2, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
200 000
тонна
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение, марка 12:8:31+2MgO+MЭ
N-12, P-8, K-31, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение марки: 12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31+2MgO+МЭ
Водорастворимое NPK удобрение марка: 12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P2O5-8, K2O-31, MgO-2, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение, марки 13:40:13+MЭ
N-13, P-40, K-13+МЭ
N-12-14, P2O5-39-41, K2O-12-14
N-13, P-40, K-13, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
N-13, P-40, K-13, S-1,3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK добрение, марки 5:15:30+1,5MgO+МЭ
N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
N-15, P2O5-15, K2O-30, MgO-1,5, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05,Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004

Суда еритін NPK тыңайтқышы: 18:18:18 +3MgO+МЭ маркалы
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
N-18, P-18, K-18, S-2,5, MgO-3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,0064
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқышы: 20:20:20+МЭ маркалы
N-20, P2O5-20, K2O-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004

Водорастворимое NPK удобрение, марки: 18:18:18 +3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
N-18, P-18, K-18, S-2,5, MgO-3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,0064
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение, марка: 20:20:20+МЭ
N-20, P2O5-20, K2O-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004

5 415,0
килограмм
Мастер 15:5:30+2 (Master 15-5-30+2) тыңайтқышы
N-15%; Р2O5-5%; К2O-30%, MgO - 2%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE) тыңайтқышы
N-18%; Р2O5-18%; К2O-18%, MgO - 3%, SO3- 6%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20) тыңайтқышы
N-20%; Р2O5-20%; К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
Мастер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4) тыңайтқышы

5 415,0
килограмм
Удобрение Мастер 15:5:30+2 (Master 15-5-30+2)
N-15%; Р2O5-5%; К2O-30%, MgO - 2%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
Удобрение Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE)
N-18%; Р2O5-18%; К2O-18%, MgO - 3%, SO3- 6%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
Удобрение Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20)
N-20%; Р2O5-20%; К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
Удобрение Мастер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4)

N-3%; Р2O5-11%; К2O-38%, MgO-4%, SO3-25, B-0,02, Cu 0,005 (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
Мастер 3:37:37 (Master 3:37:37) тыңайтқышы
N-3%; Р2O5-37%; К2O-37%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
92
Плантафол 10:54:10 (Plantafol 10:54:10) тыңайтқышы
N-10%; Р2O5-54%; К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)

N-3%; Р2O5-11%; К2O-38%, MgO-4%, SO3-25, B-0,02, Cu 0,005 (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
Удобрение Мастер 3:37:37 (Master 3:37:37)
N-3%; Р2O5-37%; К2O-37%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
92
Удобрение Плантафол 10:54:10 (Plantafol 10:54:10)
N-10%; Р2O5-54%; К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)

N - 10%, P2O5-52%, K2O – 10%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
357,0
килограмм
Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы: 13-6-26+8 CaO маркалы
N - 13%, P2O5 - 6%, K2O – 26%, CaO- 8%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы: 15-5-30+2MgO маркалы
N - 15%, P2O5 -5%, K2O – 30%, MgO - 2%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы: 15-30-15 маркалы
N - 15%, P2O5 - 30%, K2O – 15%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы: 16-8-24+2MgO маркалы
N -16%, P2O5 -8%, K2O – 24%, MgO - 2%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы: 18-18-18+1MgO маркалы
N - 18%, P2O5 -18%, K2O – 18%, MgO - 1%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы: 20-10-20 маркалы

N - 10%, P2O5-52%, K2O – 10%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
357,0
килограмм
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 13-6-26+8 CaO
N - 13%, P2O5 - 6%, K2O – 26%, CaO- 8%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 15-5-30+2MgO
N - 15%, P2O5 -5%, K2O – 30%, MgO - 2%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 15-30-15
N - 15%, P2O5 - 30%, K2O – 15%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 16-8-24+2MgO
N -16%, P2O5 -8%, K2O – 24%, MgO - 2%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 18-18-18+1MgO
N - 18%, P2O5 -18%, K2O – 18%, MgO - 1%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 20-10-20

N - 20%, P2O5 -10%, K2O – 20%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы: 20-20-20 маркалы
N - 20%, P2O5 -20%, K2O – 20%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы 8-20-30 маркалы
N - 8%, P2O5 -20%, K2O – 30%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%

N - 20%, P2O5 -10%, K2O – 20%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 20-20-20
N - 20%, P2O5 -20%, K2O – 20%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки 8-20-30
N - 8%, P2O5 -20%, K2O – 30%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%

Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы 3-5-55 маркалы
N - 3%, P2O5 -5%, K2O – 55%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы 3-8-42 маркалы
N - 3%, P2O5 -8 %, K2O – 42%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
138
Growfert кешенді тыңайтқышы: 0-60-20 маркалы
P2O5 – 60%, K2O-20%
790,0
килограмм
139
Growfert кешенді тыңайтқышы 0-40-40+Micro маркалы

Комплексное удобрение Growfert+Micro марки 3-5-55
N - 3%, P2O5 -5%, K2O – 55%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки 3-8-42
N - 3%, P2O5 -8 %, K2O – 42%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
138
Комплексное удобрение Growfert марки: 0-60-20
P2O5 – 60%, K2O-20%
790,0
килограмм
139
Комплексное удобрение Growfert марки 0-40-40+Micro

5 000,0
килограмм
Соли гуминді заттар-80,0-90,0%, K2O-9,0%, S-3,0%, Fe-0,01-0,20%, Mn-0,01-0,12%, Cu-0,01-0,12%, Zn-0,01-0,12%, Mo-0,005-0,015%, Se-0-0,005%, B-0,01-0,15%, Co-0,01-0,12%
4 250,0
литр
159
БМ маркалы лигногумат
гуминді заттар -20, микроэлементтер (K, S, Fe, Mn, Cu, Zn, Mo, Se, B, Co)-2
1 750,0
литр
Соли гуминовых веществ – 80,0-90,0%, K2O-5,0-19,0%, S-3,0%. Fe-0,01-0,20%, Mn-0,01-0,12%, Cu-0,01-0,12%, Zn-0,01-0,12%, Mo-0,005-0,015%, Se-0-0,005%, B-0,01-0,15%, Co-0,01-0,12%
1 750,0
литр
160
Poly-Feed™ Формуласы: Poly-Feed 18-14-18+2MgO+ME
N-18, P2O5-14, K2O-18
200 000,0
тонна
Poly-Feed™ Формуласы: Poly-Feed 20-10-20+ME
N-20, P2O5-10, K2O-20
161
Multicote™ Формуласы: Multicote 18-6-12+ME
N-18, P2O5-6, K2O-12
1 450 000,0
тонна
162
BP10% маркалы "Гумат калия Сахалинский" органо-минералды тыңайтқышы
органикалық заттардың массалық үлесі - кемінде 5,5%, жалпы калийдің массалық үлесі (К2О) – кемінде 0,85%, күкірттің массалық үлесі - 0,002%-дан аспайды, темірдің массалық үлесі - 0,144%-дан аспайды, К2О қайта есептегенде жалпы калийдің массалық үлесі - 1,225%-дан аспайды, магнийдің массалық үлесі - 0,0205%-дан аспайды, мыстың массалық үлесі - 0,001%-дан аспайды, жалпы азоттың массалық үлесі - 0,1%-дан аспайды, Р2О5 қайта есептегенде жалпы фосфордың массалық үлесі - 0,1%-дан аспайды, мырыштың массалық үлесі - 0,001%-дан аспайды, натрий - 0,17%-дан аспайды, кальций оксиді - 0,345%-дан аспайды
665,0
литр
163
BP20% маркалы "Гумат калия Сахалинский" органо-минералды тыңайтқышы
органикалық заттың массалық үлесі - кемінде 11%, органикалық заттағы гумин қышқылдарының массалық үлесі – кемінде 50%, дисперсиясы (100 микрометр торы бар електегі қалдықтың массалық үлесі) – 1%-дан аспайды, жалпы калийдің (К2О) массалық үлесі – кемінде 1,75%, РН 1% су препарат ерітіндісі - 9,0-10,5 бірлік, күкірттің массалық үлесі - 0,002%-дан аспайды, темірдің массалық үлесі - 0,288%-дан аспайды, К2О-ға қайта есептегенде жалпы калийдің массалық үлесі - 2,45%-дан аспайды, магнийдің массалық үлесі - 0,041%-дан аспайды, мыстың массалық үлесі - 0,001%-дан аспайды, жалпы азоттың үлесі – 0,2%-дан аспайды, Р2О5 қайта есептегенде жалпы фосфордың массалық үлесі - 0,1%-дан аспайды, мырыштың массалық үлесі -0,001%-дан аспайды, натрий - 0,34%-дан аспайды, кальций оксиді - 0,69%-дан аспайды
665,0
литр
164
BP2,5% маркалы "Гумат калия Сахалинский" органо-минералды тыңайтқышы
органикалық заттардың массалық үлесі - кемінде 1,3%, жалпы калийдің (К2О) массалық үлесі - кемінде 0,2%, күкірттің массалық үлесі - 0,002%-дан аспайды, темірдің массалық үлесі - 0,048%-дан аспайды, К2О-ға қайта есептегенде жалпы калийдің массалық үлесі – 0,4083%-дан аспайды, магнийдің массалық үлесі - 0,0068%-дан аспайды, мыстың массалық үлесі - 0,001%-дан аспайды, жалпы азоттың массалық үлесі - 0,033%-дан аспайды, Р2О5 қайта есептегенде жалпы фосфордың массалық үлесі - 0,1%-дан аспайды, мырыштың массалық үлесі - 0,001%-дан аспайды, натрий - 0,057%-дан аспайды, кальций оксиді - 0,115%-дан аспайды

5 000,0
килограмм
Соли гуминовых веществ-80,0-90,0%, K2O-9,0%, S-3,0%, Fe-0,01-0,20%, Mn-0,01-0,12%, Cu-0,01-0,12%, Zn-0,01-0,12%, Mo-0,005-0,015%, Se-0-0,005%, B-0,01-0,15%, Co-0,01-0,12%
4 250,0
литр
159
Лигногумат марки БМ
гуминовые вещества-20, микроэлементы (K, S, Fe, Mn, Cu, Zn, Mo, Se, B, Co)-2
1 750,0
литр
Соли гуминовых веществ – 80,0-90,0%, K2O-5,0-19,0%, S-3,0%. Fe-0,01-0,20%, Mn-0,01-0,12%, Cu-0,01-0,12%, Zn-0,01-0,12%, Mo-0,005-0,015%, Se-0-0,005%, B-0,01-0,15%, Co-0,01-0,12%
1 750,0
литр
160
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-14-18+2MgO+ME
N-18, P2O5-14, K2O-18
200 000,0
тонна
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 20-10-20+ME
N-20, P2O5-10, K2O-20
161
Multicote™ Формула: Multicote 18-6-12+ME
N-18, P2O5-6, K2O-12
1 450 000,0
тонна
162
Органо-минеральное удобрение "Гумат калия Сахалинский" марки BP10%
массовая доля органического вещества – не менее 5,5%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 0,85%, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,144%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 1,225%, массовая доля магния – не более 0,0205%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,1%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,17%, оксид кальция – не более 0,345%
665,0
литр
163
Органо-минеральное удобрение "Гумат калия Сахалинский" марки BP20%
массовая доля органического вещества – не менее 11%, массовая доля гуминовых кислот в органическом веществе – не менее 50%, дисперсность (массовая доля остатка на сите с сеткой 100 микрометр) – не более 1%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 1,75%, рН 1%-ного водного раствора препарата – 9,0-10,5 единица, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,288%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 2,45%, массовая доля магния – не более 0,041%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,2%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,34%, оксид кальция – не более 0,69%
665,0
литр
164
Органо-минеральное удобрение "Гумат калия Сахалинский" марки BP2,5%
массовая доля органического вещества – не менее 1,3%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 0,2%, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,048%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 0,4083%, массовая доля магния – не более 0,0068%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,033%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,057%, оксид кальция – не более 0,115%

665,0
литр
165
BP5% маркалы "Гумат калия Сахалинский" органо-минералды тыңайтқышы
органикалық заттардың массалық үлесі - кемінде 2,7%, жалпы калийдің массалық үлесі (К2О) - кемінде 0,4%, күкірттің массалық үлесі - 0,002%-дан аспайды, темірдің массалық үлесі - 0,072%-дан аспайды, К2О қайта есептегенде жалпы калийдің массалық үлесі – 0,6125%-дан аспайды, магнийдің массалық үлесі - 0,0103%-дан аспайды, мыстың массалық үлесі - 0,001%-дан аспайды, жалпы азоттың массалық үлесі - 0,05%-дан аспайды, Р2О5 қайта есептегенде жалпы фосфордың массалық үлесі - 0,1%-дан аспайды, мырыштың массалық үлесі - 0,001%-дан аспайды, натрий - 0,085%-дан аспайды, кальций оксиді - 0,1725% - дан аспайды
665,0
литр
166
"Суфлер" калий гуматы, ВР 20% маркалы

665,0
литр
165
Органо-минеральное удобрение "Гумат калия Сахалинский" марки BP5%
массовая доля органического вещества – не менее 2,7%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 0,4%, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,072%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 0,6125%, массовая доля магния – не более 0,0103%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,05%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,085%, оксид кальция – не более 0,1725%
665,0
литр
166
Гумат калия "Суфлер", марки ВР 20%

гумат-40%, К2О-1,75-2,5%)
665,0
литр
167
Калий Гуматы
K2O-12
365,0
килограмм
Гуминді тыңайтқыштар. Калий гуматы
(өсімдіктер үшін қолжетімді формада макро және микроэлементтер жинағы бар, белсенді зат бойынша гумин қышқылдарының мөлшері ең аз 55%). Ерітінділік ең кемі 70% Пайдалану: құрғақ модификация 1 га-ға 50 – 100 кг сұйық модификация 1 га-ға 90 – 140 грамм
365,0
килограмм
168
Суда еритін кешенді тыңайтқыш, Старт 11:40:11+2MgO+МЭ маркалы

гумат-40%, К2О-1,75-2,5%)
665,0
литр
167
Гумат Калия
K2O-12
365,0
килограмм
Удобрения гуминовые. Гумат Калия
(с набором макро и микроэлементов в доступной для растений форме, содержание гуминовых кислот по действующему веществу не менее 55%). Растворимость не менее 70% Расход: сухая модификация 50 – 100 кг на 1 Га жидкая модификация 90 – 140 грамм на 1 Га
365,0
килограмм
168
Удобрение комплексное водорастворимое, марки Старт 11:40:11+2MgO+МЭ

N-11, P2O5-40, K2O-11, MgO-2
200 000
тонна
Суда еритін кешенді тыңайтқыш, Старт 13:40:13+МЭ маркалы
N-13, P2O5-40, K2O-13
Суда еритін кешенді тыңайтқыш, Старт 15:30:15+2MgO+МЭ маркалы
N-15, P2O5-30, K2O-15, MgO-2
Суда еритін кешенді тыңайтқыш, Старт 15:31:15+МЭ маркалы
N-15, P2O5-31, K2O-15
169
Суда еритін кешенді тыңайтқыш, Универсал 18:18:18+3MgO+МЭ маркалы
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-3
200 000
тонна
Суда еритін кешенді тыңайтқыш, Универсал 19:19:19+МЭ маркалы

N-11, P2O5-40, K2O-11, MgO-2
200 000
тонна
Удобрение комплексное водорастворимое, марки Старт 13:40:13+МЭ
N-13, P2O5-40, K2O-13
Удобрение комплексное водорастворимое, марки Старт 15:30:15+2MgO+МЭ
N-15, P2O5-30, K2O-15, MgO-2
Удобрение комплексное водорастворимое, марки Старт 15:31:15+МЭ
N-15, P2O5-31, K2O-15
169
Удобрение комплексное водорастворимое, марки Универсал 18:18:18+3MgO+МЭ
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-3
200 000
тонна
Удобрение комплексное водорастворимое, марки Универсал 19:19:19+МЭ

N-19, P2O5-19, K2O-19
Суда еритін кешенді тыңайтқыш, Универсал 20:20:20+МЭ маркалы
N-20, P-20, K-20, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
N-20, P2O5-20, K2O-20
170
Пекацид минералды тыңайтқышы
Фосфаттардың (P₂O₅) массалық үлесі % бойынша кемінде 59-60, Калийдің (K₂O) массалық үлесі % бойынша кемінде 19-20
893,0
килограмм
171
Удобрение "БОРОГУМ"
Гумин қышқылдарының натрий тұздары – 3%; B – 9%
3 454,0
литр
172
Удобрение "БОГАТЫЙ" марки "5:6:9"
Гумин қышқылдарының натрий тұздары - 2,5%; N – 5%; P2O5 – 6%; K2O – 9%; B – 0,7%; Mo – 0,005%; Co – 0,002%; Cu – 0,01%; Zn – 0,01%; Mn – 0,05%; Ni – 0,002%; Cr – 0,0006%; S – 0,04%

N-19, P2O5-19, K2O-19
Удобрение комплексное водорастворимое, марки Универсал 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
N-20, P2O5-20, K2O-20
170
Удобрение минеральное Пекацид
Массовая доля фосфатов (P₂O₅) в %не менее 59-60, Массовая доля калия (К₂О) в % не менее 19-20
893,0
килограмм
171
Удобрение "БОРОГУМ"
Гуминовых кислот натриевые соли – 3%; B – 9%
3 454,0
литр
172
Удобрение "БОГАТЫЙ" марки "5:6:9"
Гуминовых кислот натриевые соли - 2,5%; N – 5%; P2O5 – 6%; K2O – 9%; B – 0,7%; Mo – 0,005%; Co – 0,002%; Cu – 0,01%; Zn – 0,01%; Mn – 0,05%; Ni – 0,002%; Cr – 0,0006%; S – 0,04%

N-14, P2O5-14, K2O-14, S-6,1, Fe-0,25, B-0,1, Mo-0. Cu-0,65, Zn-0,65, Mn-0,55, Mg-3,4
Ростолон тыңайтқышы: 14-5-15 маркалы
Азот (N)-14, Фосфор (P2O5)-5, Калий (K2O)-15, Сера (S)-7,5, Fe-0, Бор (B)-2, Mo-0,2, Cu-0,2, Zn-0,2, Mn-0,2, Mg-0
Ростолон тыңайтқышы: 15-5-23 маркалы
Азот (N) — 15, Фосфор (P2O5) - 5, Калий (К2О) — 23 Cepa (S) — 9,7, Fe - 0,2, Бор (В) — 0,05, Мо — 0, Си— 0,3, Zn— 0,3, Mn — 0,3, Mg — 2,2
Ростолон тыңайтқышы: 17-6-18 маркалы
N-17, P2O5-6, K2O-18, S-4,8, Fe-0,25, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,8, Zn-0,8, Mn-0,9, Mg-0
Ростолон тыңайтқышы: 18-18-18 маркалы

N-14, P2O5-14, K2O-14, S-6,1, Fe-0,25, B-0,1, Mo-0. Cu-0,65, Zn-0,65, Mn-0,55, Mg-3,4
Удобрение Ростолон марки: 14-5-15
Азот (N)-14, Фосфор (P2O5)-5, Калий (K2O)-15, Сера (S)-7,5, Fe-0, Бор (B)-2, Mo-0,2, Cu-0,2, Zn-0,2, Mn-0,2, Mg-0
Удобрение Ростолон марки: 15-5-23
Азот (N) — 15, Фосфор (P2O5) - 5, Калий (К2О) — 23 Cepa (S) — 9,7, Fe - 0,2, Бор (В) — 0,05, Мо — 0, Си— 0,3, Zn— 0,3, Mn — 0,3, Mg — 2,2
Удобрение Ростолон марки: 17-6-18
N-17, P2O5-6, K2O-18, S-4,8, Fe-0,25, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,8, Zn-0,8, Mn-0,9, Mg-0
Удобрение Ростолон марки: 18-18-18

N-18, P2O5-18, K2O-18, S-4,7, Fe-0, B-0, Mo-0, Cu-0,03, Zn-5,3, Mn-0, Mg-0,025
Ростолон тыңайтқышы: 18-18-18 Ме маркалы
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-1,7, Fe-0,1, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,4, Zn-0,4, Mn-0,4
Ростолон тыңайтқышы: 20-20-20 маркалы
N-20, P2O5-20, K2O-20, S-2,2, Fe-0,1, B-0,04, Cu-0,25, Zn-0,25, Mn-0,20, Mg-0
Ростолон тыңайтқышы: 3-11-26 маркалы
N-3, P2O5-11, K2O-26, S-12,5, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,55, Zn-0,55, Mn-0,5, Mg-4,5

N-18, P2O5-18, K2O-18, S-4,7, Fe-0, B-0, Mo-0, Cu-0,03, Zn-5,3, Mn-0, Mg-0,025
Удобрение Ростолон марки: 18-18-18 Ме
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-1,7, Fe-0,1, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,4, Zn-0,4, Mn-0,4
Удобрение Ростолон марки: 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20, S-2,2, Fe-0,1, B-0,04, Cu-0,25, Zn-0,25, Mn-0,20, Mg-0
Удобрение Ростолон марки: 3-11-26
N-3, P2O5-11, K2O-26, S-12,5, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,55, Zn-0,55, Mn-0,5, Mg-4,5

258
Folicare 10-5-40 кешенді тыңайтқышы
N-10%; P-5%; K-40%; Mg-0,9%; MgO-1,5%; S-4%; SO3-10,2%; B-0,02%; Cu-0,1%; Fe-0,2%; Mn-0,1%; Mo-0,01%; Zn-0,02%
1 203 750,0
тонна
Folicare 18-18-18
N-18%; P-18%; K-18%; Mg-0,9%; MgO-1,5%; S-2,9%; SO3-0,3%; B-0,02%; Cu-0,1%; Fe-0,2%; Mn-0,1%; Mo-0,01%; Zn-0,02%
Folicare 12-46-8
N-12%; P-46%; K-8%; Mg-0,8%; MgO-1,4%; S-2,1%; SO3-5,3%; B-0,02%; Cu-0,1%; Fe-0,2%; Mn-0,1%; Mo-0,01%; Zn-0,02%

258
Комплексное удобрение Folicare 10-5-40
N-10%; P-5%; K-40%; Mg-0,9%; MgO-1,5%; S-4%; SO3-10,2%; B-0,02%; Cu-0,1%; Fe-0,2%; Mn-0,1%; Mo-0,01%; Zn-0,02%
1 203 750,0
тонна
Folicare 18-18-18
N-18%; P-18%; K-18%; Mg-0,9%; MgO-1,5%; S-2,9%; SO3-0,3%; B-0,02%; Cu-0,1%; Fe-0,2%; Mn-0,1%; Mo-0,01%; Zn-0,02%
Folicare 12-46-8
N-12%; P-46%; K-8%; Mg-0,8%; MgO-1,4%; S-2,1%; SO3-5,3%; B-0,02%; Cu-0,1%; Fe-0,2%; Mn-0,1%; Mo-0,01%; Zn-0,02%

259
Fylloton
Всего аминокислот - 47,6%, Свободные аминокислоты (пролин, глутаминовая кислота, глицин, триптофан, бетаин) - 25,4%, Органический азот (N) -7,6%
1 764,0
литр
260
QadamFerti Aminoleaf тыңайтқышы
Еркін Аминқышқылдар – 30%; Жалпы Азот (N) – 6%; Суда еритін фосфор Пентоксиді (P2O5) – 1%; Суда еритін Калий оксиді (К2О) – 1%
9 725,0
литр
261
QadamFerti AquaLeaf 10-52-10
Жалпы Азот (N) – 10%, оның ішінде Аммоний Азоты (NH4) – 10%; Суда еритін фосфор Пентоксиді (P2O5) – 52%; Суда еритін Калий оксиді (К2О) – 10%; Темір (Fe) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,01%; Мырыш (Zn) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,002%; Мыс (Cu) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,002%; Суда еритін Бор (В) – 0,01%
3 700,0
килограмм
QadamFerti AquaLeaf 20-20-20
Жалпы Азот (N) – 10%, оның ішінде Аммоний Азоты (NH4) – 10%; Суда еритін фосфор Пентоксиді (P2O5) – 52%; Суда еритін Калий оксиді (К2О) – 10%; Темір (Fe) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,01%; Мырыш (Zn) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,002%; Мыс (Cu) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,002%; Суда еритін Бор (В) – 0,01%
QadamFerti AquaLeaf 25-5-5
Жалпы Азот (N) – 25%, оның ішінде Амидті Азот (NH2) – 12%, Аммоний Азоты (NH4) – 13%; Суда еритін фосфор Пентоксиді (P2O5) – 5%; Суда еритін Калий оксиді (К2О) – 5%; Темір (Fe) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,01%; Мырыш (Zn) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,002%; Мыс (Cu) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,002%; Суда еритін Бор (В) – 0,01%
QadamFerti AquaLeaf 10-10-40
Жалпы Азот (N) – 10%, оның ішінде Нитрат Азоты (NO3) – 4%, Амидті Азот (NH2) – 4%, Аммоний Азоты (NH4) – 2%; Суда еритін фосфор Пентоксиді (P2O5) – 10%; Суда еритін Калий оксиді (К2О) – 40%; Темір (Fe) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,01%; Мырыш (Zn) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,002%; Мыс (Cu) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,002%; Суда еритін Бор (В) – 0,01%

259
Fylloton
Всего аминокислот - 47,6%, Свободные аминокислоты (пролин, глутаминовая кислота, глицин, триптофан, бетаин) - 25,4%, Органический азот (N) -7,6%
1 764,0
литр
260
Удобрение QadamFerti Aminoleaf
Свободные Аминокислоты – 30%; Общий Азот (N) – 6%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 1%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 1%
9 725,0
литр
261
QadamFerti AquaLeaf 10-52-10
Общий Азот (N) – 10%, в том числе Аммонийный Азот (NH4) – 10%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 52%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 10%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%
3 700,0
килограмм
QadamFerti AquaLeaf 20-20-20
Общий Азот (N) – 20%, в том числе Нитратный Азот (NO3) – 2%, Амидный Азот (NH2) – 14%, Аммонийный Азот (NH4) – 4%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 20%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 20%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%
QadamFerti AquaLeaf 25-5-5
Общий Азот (N) – 25%, в том числе Амидный Азот (NH2) – 12%, Аммонийный Азот (NH4) – 13%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 5%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 5%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%
QadamFerti AquaLeaf 10-10-40
Общий Азот (N) – 10%, в том числе Нитратный Азот (NO3) – 4%, Амидный Азот (NH2) – 4%, Аммонийный Азот (NH4) – 2%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 10%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 40%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%

328
TALETE/ ТАЛЕТЕ
N-5%, C-7%;
2 160,0
литр
329
"Ультрамаг Супер Сера-900" агрохимикаты
SO3-70,0, N-5,0
3 170,0
литр
330
"Белый жемчуг" сұйық гуминді тыңайтқышы
органикалық заттар -46,5 грамм/литр, гумин қышқылдары -38,9 грамм/литр, фульвоқышқылдар -7,6 грамм/литр, N-0,14 грамм/литр, P-16,7 грамм/литр, K-29,8 грамм/литр, Fe-312 миллиграмм/литр, Ca-5670 миллиграмм/литр, Mg-671 миллиграмм/литр, Co-0,051 миллиграмм/литр, Zn-0,23 миллиграмм/литр, Cu-0,30 миллиграмм/литр, Mn-31,4 миллиграмм/литр, Mo-0,10 миллиграмм/литр, Si-631 миллиграмм/литр, құрғақ қалдық -84 грамм/литр, күл-55,8%, рН-7,2

328
TALETE/ ТАЛЕТЕ
N-5%, C-7%;
2 160,0
литр
329
Агрохимикат "Ультрамаг Супер Сера-900"
SO3-70,0, N-5,0
3 170,0
литр
330
Жидкое гуминовое удобрение "Белый жемчуг"
органическое вещество-46,5 грамм/литр, гуминовые кислоты-38,9 грамм/литр, фульвокислоты-7,6 грамм/литр, N-0,14 грамм/литр, P-16,7 грамм/литр, K-29,8 грамм/литр, Fe-312 миллиграмм/литр, Ca-5670 миллиграмм/литр, Mg-671 миллиграмм/литр, Co-0,051 миллиграмм/литр, Zn-0,23 миллиграмм/литр, Cu-0,30 миллиграмм/литр, Mn-31,4 миллиграмм/литр, Mo-0,10 миллиграмм/литр, Si-631 миллиграмм/литр, сухой остаток-84 грамм/литр, зола-55,8%, рН-7,2

2 232,0
литр
331
NPK GOLD 12-12-36+TE
кешенді тыңайтқышы
N-12%, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12%, K2O-36%, MgO-1%, SO3-2,5%, B-0,025%, Cu-0,01%, Fe-0,07%, Mn-0,04%, Zn-0,025%, Mo-0,004%
200 000,0
тонна
NPK GOLD 13-40-13+TE
кешенді тыңайтқышы
N-13%, P2O5-40%, K2O-13%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
NPK GOLD 15-5-30+TE
кешенді тыңайтқышы
N-15%, P2O5-5%, K2O-30%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
NPK GOLD 16-8-24+TE
кешенді тыңайтқышы
N-16%, P2O5-8%, K2O-24%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
NPK GOLD 18-18-18+TE+MgO
кешенді тыңайтқышы
N-18%, P2O5-18%, K2O-18%, MgO-1%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
NPK GOLD 20-10-20+TE
кешенді тыңайтқышы
N-20%, P2O5-10%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
NPK GOLD 20-20-20+TE
кешенді тыңайтқышы
N-20%, P2O5-20%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
NPK GOLD 3-5-40+TE
кешенді тыңайтқышы
N-3%, P2O5-5%, K2O-40%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
332
NPK MIRACLE 10-40-10+TE
кешенді тыңайтқышы
N-10%, P2O5-40%, K2O-10%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
200 000,0
тонна
NPK MIRACLE 10-50-10+TE
кешенді тыңайтқышы
N-10%, P2O5-50%, K2O-10%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
NPK MIRACLE 19-19-19+TE
кешенді тыңайтқышы

2 232,0
литр
331
Комплексное удобрение NPK GOLD 12-12-36+TE
N-12%, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12%, K2O-36%, MgO-1%, SO3-2,5%, B-0,025%, Cu-0,01%, Fe-0,07%, Mn-0,04%, Zn-0,025%, Mo-0,004%
200 000,0
тонна
Комплексное удобрение NPK GOLD 13-40-13+TE
N-13%, P2O5-40%, K2O-13%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение NPK GOLD 15-5-30+TE
N-15%, P2O5-5%, K2O-30%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение NPK GOLD 16-8-24+TE
N-16%, P2O5-8%, K2O-24%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение NPK GOLD 18-18-18+TE+MgO
N-18%, P2O5-18%, K2O-18%, MgO-1%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение NPK GOLD 20-10-20+TE
N-20%, P2O5-10%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение NPK GOLD 20-20-20+TE
N-20%, P2O5-20%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение NPK GOLD 3-5-40+TE
N-3%, P2O5-5%, K2O-40%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
332
Комплексное удобрение NPK MIRACLE 10-40-10+TE
N-10%, P2O5-40%, K2O-10%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
200 000,0
тонна
Комплексное удобрение NPK MIRACLE 10-50-10+TE
N-10%, P2O5-50%, K2O-10%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение NPK MIRACLE 19-19-19+TE

905,0
литр
453
КомплеМет Медь кешенді тыңайтқышы
N жалпы ≥14; Р2О5≥67; К2О≥88; Cu, 30
1 065,0
литр
454
КомплеМет Огурцы кешенді тыңайтқышы
N жалпы ≥3,2; P2O5≥91; K2O≥78; SО4≥25; Fe 10; Mn 4,6; Cu 4,0; Zn7,8; B 5,0; Mo 0,1; Co 0,03
932,0
литр
455
КомплеМет Свекла кешенді тыңайтқышы
N жалпы ≥11; P2O5≥87; K2O≥106; SО4≥14; Mn 25; Cu 4,0; Zn 6,0; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,05
1 102,0
литр
456
КомплеМет СО (Сад- огород) кешенді тыңайтқышы
N жалпы ≥5,5; P2O5≥79; K2O≥83; SО4≥14; Mn 10; Cu 9,0; Zn 15; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05
939,0
литр
457
КомплеМет Цинк кешенді тыңайтқышы
Р2О5≥67; К2О≥43; Zn 30
632,0
литр
458
КомплеМет Бутон органоминералды кешенді тыңайтқышы
N жалпы ≥50; Р2О5≥200; СaO≥50; B 3,0; белсенді органикалық заттар 100
2 201,0
литр
459
КомплеМет Рапс Импульс органоминералды кешенді тыңайтқышы
N жалпы≥25; Р2О5≥120; К2О≥80; SO4≥10; Mn 20; Cu 2,0; Zn 12; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,06; белсенді органикалық заттар 200
2 165,0
литр
460
КомплеМет Сад Огород Импульс органоминералды кешенді тыңайтқышы
КомплеМет Старт органоминералды кешенді тыңайтқышы
2 141,0
литр
461
КомплеМет Старт органоминералды кешенді тыңайтқышы
N жалпы≥25; P2O5≥180; K2O≥70; SO4≥10; MgO≥17; Fe 12,5; Mn 3,5; Cu 4,0; Zn 7,0; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05; белсенді органикалық заттар 200
1 109,0
литр
462
КомплеМет органоминералды тыңайтқышы Эластико маркалы
КомплеМет кешенді тыңайтқыштары: Картофель маркалы
1 836,0
литр
463
КомплеМет кешенді тыңайтқыштары: Картофель маркалы
N жалпы ≥9,8; P2O5≥83; K2O≥99; SО4≥14; Mn 15; Cu 12; Zn 8,0; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,05
1 158,0
литр
464
КомплеМет кешенді тыңайтқыштары Кукуруза маркалы
N жалпы ≥2,4; P2O5≥97; K2O≥85; SО4≥14; Mn 10; Cu 2,5; Zn 30; B 4,0; Mo 0,15;Co 0,05
1 055,0
литр
465
КомплеМет кешенді тыңайтқыштары: Рапс маркалы
N жалпы ≥1,0; P2O5≥83; K2O≥57; SО4≥35; Mn 20; Cu 2,0; Zn 12; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,06
917,0
литр
466
КомплеМет органоминералды кешенді тыңайтқыштары: Актив маркалы
N жалпы ≥105*; P2O5≥99; K2O≥87; SО4≥10; MgO≥11,6; Fe 9,0; Mn 3,0; Cu 3,0; Zn 5,0; B 3,0; Mo 0,15; Co 0,05; белсенді органикалық заттар 200

905,0
литр
453
Удобрение комплексное КомплеМет марки Медь
Nобщ, не менее 14; Р2О5, не менее 67; К2О, не менее 88; Cu, 30
1 065,0
литр
454
Удобрение комплексное КомплеМет Огурцы
Nобщ, не менее 3,2; P2O5, не менее 91; K2O, не менее 78; SО4, не менее 25; Fe 10; Mn 4,6; Cu 4,0; Zn7,8; B 5,0; Mo 0,1; Co 0,03
932,0
литр
455
Удобрение комплексное КомплеМет марки Свекла
Nобщ, не менее 11; P2O5, не менее 87; K2O, не менее 106; SО4, не менее 14; Mn 25; Cu 4,0; Zn 6,0; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,05
1 102,0
литр
456
Удобрение комплексное КомплеМет СО (Сад- огород)
Nобщ, не менее 5,5; P2O5, не менее 79; K2O, не менее 83; SО4, не менее 14; Mn 10; Cu 9,0; Zn 15; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05
939,0
литр
457
Удобрение комплексное КомплеМет Цинк
Р2О5, не менее 67; К2О, не менее 43; Zn 30
632,0
литр
458
Удобрение комплексное органоминеральное КомплеМет Бутон
Nобщ, не менее 50; Р2О5, не менее 200; СaO, не менее 50; B 3,0; активное органическое вещество 100
2 201,0
литр
459
Удобрение комплексное органоминеральное КомплеМет Рапс Импульс
Nобщ, не менее 25; Р2О5, не менее 120; К2О, не менее 80; SO4, не менее 10; Mn 20; Cu 2,0; Zn 12; B 7,0; Mo 0,15;Co 0,06; активное органическое вещество 200
2 165,0
литр
460
Удобрение комплексное органоминеральное КомплеМет Сад Огород Импульс
Nобщ, не менее 20; Р2О5, не менее 110; К2О, не менее 75; SO4, не менее 10; Mn 10; Cu 9,0; Zn 15,0; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05; активное органическое вещество 200
2 141,0
литр
461
Удобрение комплексное органоминеральное КомплеМет марки Старт
Nобщ, не менее 25; P2O5, не менее 180; K2O, не менее 70; SO4, не менее 10; MgO, не менее,17; Fe 12,5; Mn 3,5; Cu 4,0; Zn 7,0; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05; активное органическое вещество 200
1 109,0
литр
462
Удобрение органоминеральное КомплеМет марка Эластико
Р2О5, не менее 34; К2О, не менее 76; Fe 5,0; Zn 5,0; активное органическое вещество 300
1 836,0
литр
463
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Картофель
Nобщ, не менее 9,8; P2O5, не менее 83; K2O, не менее 99; SО4, не менее 14; Mn 15; Cu 12; Zn 8,0; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,05
1 158,0
литр
464
Удобрения комплексные КомплеМет марки Кукуруза
Nобщ, не менее 2,4; P2O5, не менее 97; K2O, не менее 85; SО4, не менее14; Mn 10; Cu 2,5; Zn 30; B 4,0; Mo 0,15;Co 0,05
1 055,0
литр
465
Удобрения комплексные КомплеМет марки: Рапс
Nобщ, не менее 1,0; P2O5, не менее 83; K2O, не менее 57; SО4, не менее 35; Mn 20; Cu 2,0; Zn 12; B 7,0; Mo 0,15; Co 0,06
917,0
литр
466
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Актив
Nобщ, не менее 105*; P2O5, не менее 99; K2O, не менее 87; SО4, не менее 10; MgO, не менее 11,6; Fe 9,0; Mn 3,0; Cu 3,0; Zn 5,0; B 3,0; Mo0,15; Co 0,05; активное органическое вещество 200

2 172,0
литр
467
КомплеМет органоминералды кешенді тыңайтқыштары: Кукуруза Импульс маркалы
N жалпы ≥20; Р2О5≥140; К2О≥90; SO4≥10; Mn 10; Cu 2,5; Zn 30; B 4,0; Mo 0,15; Co 0,05; белсенді органикалық заттар 200
2 298,0
литр
468
"Контур" маркалы "Контур" тыңайтқышы
гумин қышқылдары - 70 грамм/литр; фульвоқышқылдары - 30 грамм/литр, темір микроэлементтер кешені 4%, мырыш 1,5%, магний 5,4%, мыс 1,5%, марганец 4%, молибден 0,1%
2 425,0
литр
469
"Контур Антистресс" маркалы "Контур" тыңайтқышы
гумин қышқылдары - 70 грамм/литр; фульвоқышқылдары - 30 грамм/литр; арахидон қышқылы - 0,01 грамм/литр; тритерпен қышқылдары - 2 грамм/литр; аминқышқылдарының кешені - 45 грамм/литр, микроэлементтер кешені
3 388,0
литр
470
"Контур Аргент" маркалы "Контур" тыңайтқышы
гумин қышқылдары - 70 грамм/литр; фульвоқышқылдары - 30 грамм/литр; күміс иондары - 0,5 грамм/литр; аминқышқылдарының кешені - 40 грамм/литр, микро кешені (Fe 0,4 грамм/литр; Zn 0,15 грамм/литр; Mn 0,4 грамм/литр; Cu 0,15 грамм/литр; MgO 0,5 грамм/литр)
2 800,0
литр
471
"Контур Профи" маркалы "Контур" тыңайтқышы
гумин қышқылдары - 70 грамм/литр; фульвоқышқылдары - 30 грамм/литр; шайыртас қышқылы - 30 грамм/литр; N - 80 грамм/литр; P2O2 - 30 грамм/литр, микроэлементтер кешені
2 755,0
литр
472
"Контур Рост" маркалы "Контур" тыңайтқышы
гумин қышқылдары - 70 грамм/литр; фульвоқышқылдары - 30 грамм/литр; шайыртас қышқылы - 40 грамм/литр; аминқышқылдарының кешені - 66 грамм/литр, микроэлементтер кешені (Fe 0,4 грамм/литр; Zn 0,15 грамм/литр; Mn 0,4 грамм/литр; Cu 0,15 грамм/литр; MgO 0,5 грамм/литр)
2 545,0
литр
473
"Контур Старт" маркалы "Контур" тыңайтқышы
гумин қышқылдары - 70 грамм/литр; фульвоқышқылдары - 30 грамм/литр; шайыртас қышқылы - 30 грамм/литр; арахидон қышқылы - 0,01 грамм/литр, микроэлементтер кешені
2 550,0
литр
474
"Биобарс-М" микроэлементтерімен араласқан-күрделі тыңайтқыш
азот жалпы (N) -2-10 %; фосфор (P2O5) - 1,0-3,5 %; калий (K2O) -2-10 %: күкірт жалпы (S) - 0,65-2,0 %; микроэлементтер, %: бор (В) - 0,10;темір (Fе2О3) - 0,15; кобальт (Со) - 0,02; марганец (Mn) - 0,15; медь (Cu) - 0,10; молибден (Мо) - 0,01; цинк (Zn) - 0,10)
1 875,0
литр
475
Гуминді тыңайтқыштар. Натрий гуматы
(өсімдіктер үшін қолжетімді формада макро және микроэлементтер жинағы бар, белсенді зат бойынша гумин қышқылдарының мөлшері ең аз 55%). Ерігіштігі кемінде 70% Шығыны: құрғақ модификациясы 1 Га-ға 50 – 100 кг сұйық модификациясы 1 Га-ға 90 – 140 грамм
315,0
килограмм
476
ADOB BORON
B-11,1%, N-5,8%
2 500,0
литр
477
ALGAROST
Органикалық зат – 45%, Тегін аминқышқылдары - 25%, Органикалық көміртек - 25%, Жалпы азот (N) - 6,1%, Органикалық азот (N) - 3,8%, Мочевиналық азот (N) - 0,9%, Аммонийлі азот (N) - 1,0%, Нитратты азот (N) - 0,4%, Су ерітіндісінде болатын марганец (Mn) - 1,0, Су ерітіндісінде болатын мырыш (Zn) - 1,0

2 172,0
литр
467
Удобрения комплексные органоминеральные КомплеМет марки: Кукуруза Импульс
Nобщ, не менее 20; Р2О5, не менее 140; К2О, не менее 90; SO4, не менее 10; Mn 10; Cu 2,5; Zn 30; B 4,0 ; Mo 0,15; Co 0,05; активное органическое вещество 200
2 298,0
литр
468
Удобрение "Контур" марки "Контур"
гуминовые кислоты - 70 грамм/литр; фульвокислоты - 30 грамм/литр, комплекс микроэлементов железо 4%, цинк 1,5%, магний 5,4%, медь 1,5%, марганец 4%, молибден 0,1%
2 425,0
литр
469
Удобрение "Контур" марки "Контур Антистресс"
гуминовые кислоты - 70 грамм/литр; фульвокислоты - 30 грамм/литр; арахидоновая кислота - 0,01 грамм/литр; тритерпеновые кислоты - 2 грамм/литр; комплекс аминокислот - 45 грамм/литр, комплекс микроэлементов
3 388,0
литр
470
Удобрение "Контур" марки "Контур Аргент"
гуминовые кислоты - 70 грамм/литр; фульвокислоты - 30 грамм/литр; ионы серебра - 0,5 грамм/литр; комплекс аминокислот - 40 грамм/литр, комплекс микро (Fe 0,4 грамм/литр; Zn 0,15 грамм/литр; Mn 0,4 грамм/литр; Cu 0,15 грамм/литр; MgO 0,5 грамм/литр)
2 800,0
литр
471
Удобрение "Контур" марки "Контур Профи"
гуминовые кислоты - 70 грамм/литр; фульвокислоты - 30 грамм/литр; янтарная кислота - 30 грамм/литр; N - 80 грамм/литр; P2O2 - 30 грамм/литр, комплекс микроэлементов
2 755,0
литр
472
Удобрение "Контур" марки "Контур Рост"
гуминовые кислоты - 70 грамм/литр; фульвокислоты - 30 грамм/литр; янтарная кислота - 40 грамм/литр; комплекс аминокислот - 66 грамм/литр, комплекс микроэлементов (Fe 0,4 грамм/литр; Zn 0,15 грамм/литр; Mn 0,4 грамм/литр; Cu 0,15 грамм/литр; MgO 0,5 грамм/литр)
2 545,0
литр
473
Удобрение "Контур" марки "Контур Старт"
гуминовые кислоты - 70 грамм/литр; фульвокислоты - 30 грамм/литр; янтарная кислота - 30 грамм/литр; арахидоновая кислота - 0,01 грамм/литр, комплекс микроэлементов
2 550,0
литр
474
Удобрение сложно-смешанное с микроэлементами "Биобарс-М"
азот общий (N) -2-10 %; фосфор (P2O5) - 1,0-3,5 %; калий (K2O) -2-10 %: сера общая (S) - 0,65-2,0 %; микроэлементы, %: бор (В) - 0,10; железо (Fе2О3) - 0,15; кобальт (Со) - 0,02; марганец (Mn) - 0,15; медь (Cu) - 0,10; молибден (Мо) - 0,01; цинк (Zn) - 0,10)
1 875,0
литр
475
Удобрения гуминовые. Гумат натрия
(с набором макро и микроэлементов в доступной для растений форме, содержание гуминовых кислот по действующему веществу не менее 55%). Растворимость не менее 70% Расход: сухая модификация 50 – 100 кг на 1 Га жидкая модификация 90 – 140 грамм на 1 Га
315,0
килограмм
476
ADOB BORON
B-11,1%, N-5,8%
2 500,0
литр
477
ALGAROST
Органическое вещество – 45%, Свободные аминокислоты - 25%, Органический углерод - 25%, Общий азот (N) - 6.1%, Органический азот (N) - 3,8%, Мочевинный азот (N) - 0.9%, Аммиачный азот (N) - 1.0%, Нитратный азот (N) - 0.4%, Водорастворимый марганец (Мn) - 1.0, Водорастворимый цинк (Zn) - 1.0

TECNOGEL AMINO 10-25-10/ТЕКНОГЕЛЬ АМИНО 10-25-10
Бос амин қышқылдары - 2,4%, азот - 10,0%, фосфор - 25,0%, калий - 10,0%
9 675,0
литр
TECNOGEL AMINO 10-50-10/ТЕКНОГЕЛЬ АМИНО 10-50-10
Бос амин қышқылдары - 2,4%, азот - 10,0%, фосфор - 50,0%, калий - 10,0%
TECNOGEL AMINO 15-15-15/ТЕКНОГЕЛЬ АМИНО 15-15-15
Бос амин қышқылдары - 2,4%, азот - 15,0%, фосфор - 15,0%, калий - 15,0%
TECNOGEL AMINO 25-8-10/ТЕКНОГЕЛЬ АМИНО 25-8-10

TECNOGEL AMINO 10-25-10/ТЕКНОГЕЛЬ АМИНО 10-25-10
Свободные аминокислоты - 2,4%, азот - 10,0%, фосфор - 25,0%, калий - 10,0%
9 675,0
литр
TECNOGEL AMINO 10-50-10/ТЕКНОГЕЛЬ АМИНО 10-50-10
Свободные аминокислоты - 2,4%, азот - 10,0%, фосфор - 50,0%, калий - 10,0%
TECNOGEL AMINO 15-15-15/ТЕКНОГЕЛЬ АМИНО 15-15-15
Свободные аминокислоты - 2,4%, азот - 15,0%, фосфор - 15,0%, калий - 15,0%
TECNOGEL AMINO 25-8-10/ТЕКНОГЕЛЬ АМИНО 25-8-10

Бос амин қышқылдары - 2,4%, азот - 25,0%, фосфор - 8,0%, калий - 10,0%
TECNOGEL AMINO 8-4-28/ТЕКНОГЕЛЬ АМИНО 8-4-28
Бос амин қышқылдары - 2,4%, азот - 8,0%, фосфор - 4,0%, калий - 28,0%
519
Top Zinc Mаx
Азот 7,0%, Фосфор 16,0%, Кобальт 0,6%, Молибден 2,5%, Бор 3%, Мырыш 5,0%, Күкірт 1,5%, Аминқышқылдары, Фосфиттер
10 862,0
литр
520
TRIPLE POWER
органикалық зат - 20%, жалпы азот (N) - 7%, органикалық азот - 0,5%, мочевина азоты (N-NH2) - 7%, жалпы фосфор пентаоксиді (P2O5) - 7%, суда еритін фосфор пентаоксиді (P2O5) - 7%, суда еритін калий оксиді (K2O) - 7%, pH – 5-7

Свободные аминокислоты - 2,4%, азот - 25,0%, фосфор - 8,0%, калий - 10,0%
TECNOGEL AMINO 8-4-28/ТЕКНОГЕЛЬ АМИНО 8-4-28
Свободные аминокислоты - 2,4%, азот - 8,0%, фосфор - 4,0%, калий - 28,0%
519
Top Zinc Mаx
Азот 7,0%, Фосфор 16,0%, Кобальт 0,6%, Молибден 2,5%, Бор 3%, Цинк 5,0%, Сера 1,5%, Аминокислоты, Фосфиты
10 862,0
литр
520
TRIPLE POWER
органическое вещество - 20%, общий азот (N) - 7%, органический азот - 0,5%, азот мочевины (N-NH2) - 7%, общий пентаоксид фосфора (P2O5) - 7%, водорастворимый пентаоксид фосфора (P2O5) - 7%, водорастворимый оксид калия (K2O) - 7%, pH – 5-7

Novalon 03-07-37+2MgO+ME
N-3, P-7, K-37, MgO-2, микроэлементтер
200 000,0
тонна
Novalon 13-40-13+ME
N-13, P-40, K-13, микроэлементтер
Novalon 19-19-19+2MgO+ME
N-19, P-19, K-19, MgO-2, микроэлементтер
Novalon Foliar 09-12-40+0,5MgO+ME
N-9, P-12, K-40, MgO-0,5, микроэлементы
Novalon Foliar 20-20-20+0,5MgO+ME
N-20, P-20, K-20, MgO-0,5, микроэлементтер
Novalon Foliar 29-11-11+0,5MgO+ME
N-29, N-11, K-11, MgO-0,5, микроэлементтер

Novalon 03-07-37+2MgO+ME
N-3, P-7, K-37, MgO-2, микроэлементы
200 000,0
тонна
Novalon 13-40-13+ME
N-13, P-40, K-13, микроэлементы
Novalon 19-19-19+2MgO+ME
N-19, P-19, K-19, MgO-2, микроэлементы
Novalon Foliar 09-12-40+0,5MgO+ME
N-9, P-12, K-40, MgO-0,5, микроэлементы
Novalon Foliar 20-20-20+0,5MgO+ME
N-20, P-20, K-20, MgO-0,5, микроэлементы
Novalon Foliar 29-11-11+0,5MgO+ME
N-29, N-11, K-11, MgO-0,5, микроэлементы

NPK 5:15:45 маркалы суда еритін тыңайтқыш қоспасы (қоспатыңайтқыш)
N-5, P2O5-15,K2O-45
539
"Волски Моно-Цинк" маркалы "Волски Моноформы" сұйық микро тыңайтқышы
Zn - 5,8, N - 4,7, P2O5 - 1,9
2 650,0
литр
540
"Волски Моно-Бор" маркалы "Волски Моноформы" сұйық микро тыңайтқышы
B-9,0, N-4,0
3 010,0
литр
541
Гуминді тыңайтқыш F-100 маркалы
Гумин қышқылы 12-14, P-8,5, K-8, N-3,2, MG-0,5, B-0,55, ЭДТА F6%-4, ЭДТА Cu 11%-0,4, ЭДТА Zn 11%-0,8, ЭДТА Mn 13%-0,4
1 800,0
литр
542
Фолирус Х Сұйық кешенді минералды тыңайтқыш Фолирус Актив маркалы
%: N-354, Mg-19.7, Mn-13.1, Cu-2.6, Fe-2.6, B-2.6, Zn-0.13, Mo-0.07
2 279,0
литр
Фолирус Х Сұйық кешенді минералды тыңайтқыш Фолирус Макси маркалы
%: N-146, P-48.7, K-73, Mg-2.4, S-74.8, Mn-0.12, Cu-0.12, Fe-0.12, B-0.24, Zn-0.06, Mo-0.06
Фолирус Х Сұйық кешенді минералды тыңайтқыш Фолирус Премиум маркалы
%: N-126.6, P-126.6, K-126.6, Mg-0.13, Mn-0.13, Cu-0.13, Fe-0.13, B-0.26, Zn-0.08
Фолирус Х Сұйық кешенді минералды тыңайтқыш Фолирус Стимул маркалы
%: N-73, P-146, K-73, Mg-0.12, Mn-0.12, Cu-0.12, Fe-0.12, B-0.12, Zn-0.61, Mo-0.06

Смесь удобрительная водо-растворимая (тукосмесь) марки NPK 5:15:45
N-5, P2O5-15,K2O-45
539
Жидкое минеральное удобрение "Волски Моноформы" марки "Волски Моно-Цинк"
Zn - 5,8, N - 4,7, P2O5 - 1,9
2 650,0
литр
Жидкое минеральное удобрение "Волски Моноформы" марки "Волски Моно-Цинк"
Zn - 5,8, N - 4,7, P2O5 - 1,9
Жидкое минеральное удобрение "Волски Моноформы" марки "Волски Моно-Цинк"
Zn - 5,8, N - 4,7, P2O5 - 1,9
Жидкое минеральное удобрение "Волски Моноформы" марки "Волски Моно-Цинк"
Zn - 5,8, N - 4,7, P2O5 - 1,9
540
Жидкое минеральное удобрение "Волски Моноформы" марки "Волски Моно-Бор"
B-9,0, N-4,0
3 010,0
литр
541
Гуминовое удобрение марки F-100
Гуминовый кислота 12-14, P-8,5, K-8, N-3,2, MG-0,5, B-0,55, ЭДТА F6%-4, ЭДТА Cu 11%-0,4, ЭДТА Zn 11%-0,8, ЭДТА Mn 13%-0,4
1 800,0
литр
542
Жидкие комплексные минеральные удобрения Фолирус Х марки: Фолирус Актив
%: N-354, Mg-19.7, Mn-13.1, Cu-2.6, Fe-2.6, B-2.6, Zn-0.13, Mo-0.07
2 279,0
литр
Жидкие комплексные минеральные удобрения Фолирус Х марки: Фолирус Макси
%: N-146, P-48.7, K-73, Mg-2.4, S-74.8, Mn-0.12, Cu-0.12, Fe-0.12, B-0.24, Zn-0.06, Mo-0.06
Жидкие комплексные минеральные удобрения Фолирус Х марки: Фолирус Премиум
%: N-126.6, P-126.6, K-126.6, Mg-0.13, Mn-0.13, Cu-0.13, Fe-0.13, B-0.26, Zn-0.08
Жидкие комплексные минеральные удобрения Фолирус Х марки: Фолирус Стимул
%: N-73, P-146, K-73, Mg-0.12, Mn-0.12, Cu-0.12, Fe-0.12, B-0.12, Zn-0.61, Mo-0.06

гумин қышқылдары - 42,0; K2O-5,1; Mg-1,0; Cu-0,4; Fe-0,9; Mn-1,2; Mo-0,2; Zn-0,6; B-0,5; Co-0,1; Органикалық заттар - 29,0
Минавит Органо-минералды тыңайтқыш Минавит Бор маркалы
гумин қышқылдары 42,0; N-NH2 -15,0; N-NH4 -15,0; K2O-5,1; Mg -1,0; Cu-0,4; Fe -0,9; 0,2-0,5 Mn-1,2; Mо - 0,2; Zn -0,6; B- 2,5; Co-0,1; Органикалық заттар - 14,5
Минавит Органо-минералды тыңайтқыш Минавит Кущение маркалы
гумин қышқылдары - 42,0; N-NH2-30,0; N-NH4- 5,0; P₂O5-8,0; K2O-25,1; Mg -1,0; Cu -0,4; Fe-0,9; Mn-1,2; Mo-0,2; Zn -0,6; B-0,5; Co-0,1; Органикалық заттар - 9,5.
Органо-минералды тыңайтқыш Минавит Минавит Премиум маркалы

гуминовые кислоты - 42,0; K2O-5,1; Mg-1,0; Cu-0,4; Fe-0,9; Mn-1,2; Mo-0,2; Zn-0,6; B-0,5; Co-0,1; Органическое вещество - 29,0
Органо-минеральное удобрение Минавит марки: Минавит Бор
гуминовые кислоты 42,0; N-NH2 -15,0; N-NH4 -15,0; K2O-5,1; Mg -1,0; Cu-0,4; Fe -0,9; 0,2-0,5 Mn-1,2; Mо - 0,2; Zn -0,6; B- 2,5; Co-0,1; Органическое вещество - 14,5
Органо-минеральное удобрение Минавит марки: Минавит Кущение
гуминовые кислоты - 42,0; N-NH2-30,0; N-NH4- 5,0; P₂O5-8,0; K2O-25,1; Mg -1,0; Cu -0,4; Fe-0,9; Mn-1,2; Mo-0,2; Zn -0,6; B-0,5; Co-0,1; Органическое вещество - 9,5.
Органо-минеральное удобрение Минавит марки: Минавит Премиум

гумин қышқылдары - 42,0; N-NH2-22,0; P2O5-6,0; K2O-21,2; Mg -1,0; Cu-0,4; Fe-0,9; Mn-1,2; Mo -0,2; Zn-0,6; B-0,5; Co-0,1; Органикалық заттар - 16,5.
Минавит Органо-минералды тыңайтқыш Минавит Старт маркалы
гумин қышқылдары - 42,0; N-NH4-12,0; P₂O5-15,0; K₂O-5,1; Mg - 1,0; Cu-0,4; Fe-0,9; Mn-1,2; Mo -0,2; Zn -0,6; B-0,5; Co-0,1; Органикалық заттар - 9,5.
Минавит Органо-минералды тыңайтқыш Минавит Турбо маркалы

гуминовые кислоты - 42,0; N-NH2-22,0; P2O5-6,0; K2O-21,2; Mg -1,0; Cu-0,4; Fe-0,9; Mn-1,2; Mo -0,2; Zn-0,6; B-0,5; Co-0,1; Органическое вещество - 16,5.
Органо-минеральное удобрение Минавит марки: Минавит Старт
гуминовые кислоты - 42,0; N-NH4-12,0; P₂O5-15,0; K₂O-5,1; Mg - 1,0; Cu-0,4; Fe-0,9; Mn-1,2; Mo -0,2; Zn -0,6; B-0,5; Co-0,1; Органическое вещество - 9,5.
Органо-минеральное удобрение Минавит марки: Минавит Турбо

гумин қышқылдары - 42,0; N-NH4 -45,0; P₂O5-20,0; K2O-5,1; Mg -1,0; Cu -0,4; Fe-0,9; Mn-1,2; Mo-0,2; Zn -0,6; B-0,5; Co-0,1; Органикалық заттар - 9,5.
Минавит минералды тыңайтқыш Минавит Эконом маркалы
гумин қышқылдары - 42,0; N-NH2. 15,0; P2O5 - 3,0; K2O - 5,1; Mg - 1,0; Cu - 0,4; Fe - 0,9; Mn -1 ,2; Mo - 0,2; Zn - 0,6; B - 0,5; Co - 0,1; Органикалық заттар - 9,50.
585
"Полишанс" Органо-минералды тыңайтқыш

гуминовые кислоты - 42,0; N-NH4 -45,0; P₂O5-20,0; K2O-5,1; Mg -1,0; Cu -0,4; Fe-0,9; Mn-1,2; Mo-0,2; Zn -0,6; B-0,5; Co-0,1; Органическое вещество - 9,5.
Органо-минеральное удобрение Минавит марки: Минавит Эконом
гуминовые кислоты - 42,0; N-NH2. 15,0; P2O5 - 3,0; K2O - 5,1; Mg - 1,0; Cu - 0,4; Fe - 0,9; Mn -1 ,2; Mo - 0,2; Zn - 0,6; B - 0,5; Co - 0,1; Органическое вещество - 9,50.
585
Органо-минеральное удобрение "Полишанс"

595
"Aminosid Aton" тыңайтқыш
Фосфор (Р) 18%, калий (К) 10%, цинк (Zn) 0,5%, бор (В) 0,5%, күкірт (S) 0,5%, молибден (Мо) 0,5%
2 820,0
литр
Aminosid Aton Nuk тыңайтқыш
Цинк (Zn) 0,5%, Бор (В) 0,5%, күкірт (S) 0,5%, Молибден (Мо) 0,5%
"Aminosid Monobras" тыңайтқыш
Фосфор (Р) 18%, Калий (К) 10%, Цинк (Zn) 0,5%, Бор (В) 0,5%, күкірт (S) 0,5%, Молибден (Мо) 0,5%
596
"Aminosid Universal" тыңайтқыш
Азот (N) 30%, күкірт (S) 5%, Гумин қышқылдары 1%, Молибден (Мо) 0,01%, Бор (В) 0,01%, Янтарная кислота 0,5%, Макро және микроэлементтер Органикалық қышқылдар

595
Удобрение "Aminosid Aton"
Фосфор (Р) 18%, калий (К) 10%, цинк (Zn) 0,5%, бор (В) 0,5%, сера (S) 0,5%, молибден (Мо) 0,5%
2 820,0
литр
Удобрение Aminosid Aton Nuk
Цинк (Zn) 0,5%, Бор (В) 0,5%, Сера (S) 0,5%, Молибден (Мо) 0,5%
Удобрение "Aminosid Monobras"
Фосфор (Р) 18%, Калий (К) 10%, Цинк (Zn) 0,5%, Бор (В) 0,5%, Сера (S) 0,5%, Молибден (Мо) 0,5%
596
Удобрение "Aminosid Universal"
Азот (N) 30%, Сера (S) 5%, Гуминовые кислоты 1%, Молибден (Мо) 0,01%, Бор (В) 0,01%, Янтарная кислота 0,5%, Макро и микроэлементы, Органические кислоты