"Мемлекеттік сатып алу туралы шартты тікелей жасасу арқылы бір көзден алу тәсілімен сатып алынатын қылмыстық-атқару (пенитенциарлық) жүйесі мекемелерінің мемлекеттік кәсіпорны өндіретін, орындайтын, көрсететін тауарларының, жұмыстарының, көрсетілетін қызметтерінің тізбесі мен көлемдерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2026 жылғы 19 наурыздағы № 200 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2026 жылғы 29 маусымдағы № 453 бұйрығы
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Мемлекеттік сатып алу туралы шартты тікелей жасасу арқылы бір көзден алу тәсілімен сатып алынатын қылмыстық-атқару (пенитенциарлық) жүйесі мекемелерінің мемлекеттік кәсіпорны өндіретін, орындайтын, көрсететін тауарларының, жұмыстарының, көрсетілетін қызметтерінің тізбесі мен көлемдерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2026 жылғы 19 наурыздағы № 200 бұйрығына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген мемлекеттік сатып алу туралы шартты тікелей жасасу арқылы бір көзден алу тәсілімен сатып алынатын қылмыстық-атқару (пенитенциарлық) жүйесі мекемелерінің мемлекеттік кәсіпорны өндіретін, орындайтын, көрсететін тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесі мен көлемдерінде:
"Қызметтер, жұмыстар" 5-тарауы осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қылмыстық-атқару жүйесі комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) Бұйрықты қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жолдауды;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрі полиция генерал-лейтенанты
Е.Саденов
"Келісілді"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
"Келісілді"
Қазақстан Республикасының
Бәсекелестік қорғау және дамыту
агентігінің төрағасы
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2026 жылғы 19 наурыздағы
№ 200 бұйрығына
қосымша
Мемлекеттік сатып алу туралы шартты тікелей жасасу арқылы бір көзден алу тәсілімен сатып алынатын қылмыстық-атқару (пенитенциарлық) жүйесі мекемелерінің мемлекеттік кәсіпорны өндіретін, орындайтын, көрсететін тауарларының, жұмыстарының, көрсетілетін қызметтерінің тізбесі мен көлемдері
№ р/с
Тауарлардың, жұмыстардың және көрсетілетін қызметтердің атауы
Өлшем бірлігі
Жылдық көлем
Ішкі істер органдары мен мемлекеттік мекемелер үшін
Өзге де ұйымдар
1
2
3
4
5

О внесении изменения в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 19 марта 2026 года № 200 "Об утверждении перечня и объемов товаров, работ, услуг, производимых, выполняемых, оказываемых государственным предприятием учреждений уголовно-исполнительной (пенитенциарной) системы, которые приобретаются способом из одного источника путем прямого заключения договора о государственных закупках"
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 29 июня 2026 года № 453
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 19 марта 2026 года № 200 "Об утверждении перечня и объемов товаров, работ, услуг, производимых, выполняемых, оказываемых государственным предприятием учреждений уголовно-исполнительной (пенитенциарной) системы, которые приобретаются способом из одного источника путем прямого заключения договора о государственных закупках" следующее изменение:
в перечне и объемах товаров, работ, услуг, производимых, выполняемых, оказываемых государственным предприятием учреждений уголовно-исполнительной (пенитенциарной) системы, которые приобретаются способом из одного источника путем прямого заключения договора о государственных закупках, утвержденных указанным приказом:
главу 5 "Услуги, работы", изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету уголовно-исполнительной системы Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) направление приказа на казахском и русском языках в республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя Министра внутренних дел Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Министр внутренних дел Республики Казахстан
генерал-лейтенант полиции
Е.Саденов
"Согласован"
Министр финансов
Республики Казахстан
"Согласован"
Председатель
Агентства по защите и развитию
конкуренции Республики Казахстан
Приложение
к приказу Министра
внутренних дел
Республики Казахстан
от "19" марта 2026 года № 200
Перечень и объемы товаров, работ, услуг, производимых, выполняемых оказываемых государственными предприятиями учреждений уголовно-исполнительной (пенитенциарной) системы, которые приобретаются способом из одного источника путем прямого заключения договора о государственных закупках
№ п/п
Наименование товаров, работ и услуг
Единица измерения
Годовой объем
Для органов внутренних дел и государственных учреждений
Иные организации
1
2
3
4
5

215
Полиграфиялық, типографиялық қызметтер
кг
қаржыландыру шеңберінде
216
Түптеу және картон қызметтері
мың теңге
қаржыландыру шеңберінде
217
Қағазды кесу
мың теңге
қаржыландыру шеңберінде
218
Құбырлар, түтіктер, қуыс профильдер, болаттан жасалған фитингтер өндірісі
дана
қаржыландыру шеңберінде
219
Пластмасса плиталар, табақтар, құбырлар және профильдер өндірісі
мың теңге
қаржыландыру шеңберінде
220
Өндірістік мақсаттағы теле-және Радиоаппаратура өндірісі
дана
қаржыландыру шеңберінде
221
Бағдарламалық кодты әзірлеу және тестілеу саласындағы қызмет
дана
қаржыландыру шеңберінде
222
Ауыл шаруашылығы машиналарын өндіру
дана
қаржыландыру шеңберінде
223
Ұшу аппараттарын өндіру
дана
қаржыландыру шеңберінде
224
Электрондық тақталар өндірісі
мың теңге
қаржыландыру шеңберінде
225
Ғарыштық ұшу аппараттарын өндіру
дана
қаржыландыру шеңберінде
226
Сумен жабдықтау, жылыту және ауаны баптау жүйелерін монтаждау
дана
қаржыландыру шеңберінде
227
Компьютерлер мен перифериялық жабдықтар өндірісі
мың теңге
қаржыландыру шеңберінде
228
Электрондық және телекоммуникациялық жабдықтар мен оның қосалқы бөлшектерін көтерме сату
дана
қаржыландыру шеңберінде
229
Телекоммуникациялық қызметтердің басқа түрлері
дана
қаржыландыру шеңберінде
230
Өлшеу, тестілеу және навигацияға арналған құралдар мен аспаптар өндірісі
мың теңге
қаржыландыру шеңберінде
231
Электр сигнал беру жабдықтарын өндіру
дана
қаржыландыру шеңберінде
232
Байланыс жабдықтарын жөндеу
мың теңге
қаржыландыру шеңберінде
233
Ұшу аппараттарын жөндеу және техникалық қызмет көрсету
мың теңге
қаржыландыру шеңберінде
234
Компьютерлік бағдарламалық қамтамасыз етуді әзірлеу (оның ішінде дрондар үшін)
мың теңге
қаржыландыру шеңберінде
235
Интернет арқылы бөлшек сауда
мың теңге
қаржыландыру шеңберінде
236
Мамандандырылмаған дүкендердегі басқа бөлшек сауда
мың теңге
қаржыландыру шеңберінде
237
Дүкендерден тыс басқа да бөлшек сауда
мың теңге
қаржыландыру шеңберінде
238
Мамандандырылған дүкендердегі өзге де бөлшек сауда <2000 ш. м.
мың теңге
қаржыландыру шеңберінде
239
Қауіпсіздікті қамтамасыз ету жүйелерінің қызметі
мың теңге
қаржыландыру шеңберінде
240
Демалыс және қысқа мерзімді тұруға тұрғын үй беру
мың теңге
қаржыландыру шеңберінде
241
Басқа орналастыру
мың теңге
қаржыландыру шеңберінде
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
*196 жол- Реконструкциялау, күрделі, ағымдағы жөндеу, құрылыс-монтаждау жұмыстары 2026 жылдың аяғына дейін
**209 жол- Сотталғандарды,күдіктілер мен айыпталушыларды тамақтандыруды ұйымдастыру жөніндегі қызметтер
п.м. погон метр
м3 текше метр
м2 шаршы метр
кг килограмм

215
Полиграфические, типографские услуги
тысяч теңге
в рамках финансирования
216
Переплетно-картонажные услуги
тысяч теңге
в рамках финансирования
217
Резка бумаги
тысяч теңге
в рамках финансирования
218
Производство труб, трубок, полых профилей, фитингов из стали
тысяч теңге
в рамках финансирования
219
Производство пластмассовых плит, листов, труб и профилей
тысяч теңге
в рамках финансирования
220
Производство теле- и радиоаппаратуры производственного назначения
тысяч теңге
в рамках финансирования
221
Деятельность в области разработки и тестирования программного кода
тысяч теңге
в рамках финансирования
222
Производство сельскохозяйственных машин
тысяч теңге
в рамках финансирования
223
Производство летательных аппаратов
тысяч теңге
в рамках финансирования
224
Производство электронных плат
тысяч теңге
в рамках финансирования
225
Производство космических летательных аппаратов
тысяч теңге
в рамках финансирования
226
Монтаж систем водоснабжения, отопления и кондиционирования воздуха
тысяч теңге
в рамках финансирования
227
Производство компьютеров и периферийного оборудования
тысяч теңге
в рамках финансирования
228
Оптовая торговля электронным и телекоммуникационным оборудованием и запчастями к нему
тысяч теңге
в рамках финансирования
229
Прочие виды телекоммуникационных услуг
тысяч теңге
в рамках финансирования
230
Производство инструментов и приборов для измерения, тестирования и навигации
тысяч теңге
в рамках финансирования
231
Производство электрического сигнального оборудования
тысяч теңге
в рамках финансирования
232
Ремонт коммуникационного оборудования
тысяч теңге
в рамках финансирования
233
Ремонт и техобслуживание летательных аппаратов
тысяч теңге
в рамках финансирования
234
Разработка компьютерного программного обеспечения (в том числе для дронов)
тысяч теңге
в рамках финансирования
235
Розничная торговля через интернет
тысяч теңге
в рамках финансирования
236
Другая розничная торговля в неспециализированных магазинах
тысяч теңге
в рамках финансирования
237
Прочая розничная торговля вне магазинов
тысяч теңге
в рамках финансирования
238
Прочая розничная торговля в специализированных магазинах <2000 кв.м
тысяч теңге
в рамках финансирования
239
Деятельность систем обеспечения безопасности
тысяч теңге
в рамках финансирования
240
Предоставление жилья на выходные и краткосрочное проживание
тысяч теңге
в рамках финансирования
241
Прочие услуги размещения
тысяч теңге
в рамках финансирования
Примечание: расшифровка аббревиатур:
*Строка 196- Реконструкция, капитальные, текущие ремонты, строительно-монтажные работы до конца 2026 года
*Строка 209- Услуги по организации питания осужденных, подозреваемых и обвиняемых
п.м.
погонный метр
м3
кубический метр
м2
квадратный метр
кг
килограмм