"Қосшы қаласы аумағында сайлау учаскілерін құру туралы" Қосшы қаласы әкімінің 2022 жылғы 26 сәуірдегі № 04-01 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Қосшы қаласы әкімінің 2026 жылғы 12 мамырдағы № 05-07 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қосшы қаласы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Қосшы қаласы әкімінің 2022 жылғы 26 сәуірдегі №04-01 шешімінің (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №27839 болып тіркелген) қосымшасы жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Қосшы қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі басшысы Н. Мұхаметкалиевқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң күшіне енеді.
А. Қапышев
КЕЛІСІЛДІ
Аумақтық сайлау комиссиясының
Төрағасы
_________________________
_________________________
Қосымша
Қосшы қаласы әкімдігінің шешіміне
"__" _________ 2026 жыл
№__________
Қосшы қаласындағы сайлау учаскелері
1.
№ 740 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Қосшы қаласы, "Лесная поляна" тұрғын үй кешені, 61, Ақмола облысы білім басқармасының Қосшы қаласы бойынша білім бөлімінің "Қосшы қаласының мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: "Лесная поляна" тұрғын үй кешені 24, 27, 28, 28/1, 30, 31, 32, 33, 34, 34/1, 35, 35/1, 36, 41, 43, 44, 45, 46.
2
№ 741 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Қосшы қаласы, "Лесная поляна" тұрғын үй кешені, 18/1, Ақмола облысы білім басқармасының Қосшы қаласы бойынша білім бөлімінің "Қосшы қаласының №2 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: "Лесная поляна" тұрғын үй кешені 13, 13/1, 14, 14/1, 14/2, 15, 16, 37, 38, 39, 40, 42, 47, 48, 49, 50, 51.
3.
№ 742 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Қосшы қаласы, Ғани Әбсағитов көшесі, 7-үй, Ақмола облысы білім басқармасының Қосшы қаласы бойынша білім бөлімінің "Қосшы қаласының Рахымжан Қошқарбаев атындағы №1 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Алтын қазық көшесі – 1, 1/1, 1 А, 1 Б, 2, 2/2, 3, 3/3, 3 А, 4, 4/4, 4 А, 5, 5/5, 6, 6/6, 8 А, 14, 42;
Республика көшесі – 18 Б, 18 Г, 24.
4.
№ 743 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Қосшы қаласы, "Лесная поляна" тұрғын үй кешені, 18/1, Ақмола облысы білім басқармасының Қосшы қаласы бойынша білім бөлімінің "Қосшы қаласының №2 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

О внесении изменений в решение акима города Косшы от 26 апреля 2022 года №04-01 "Об образовании избирательных участков на территорий города Косшы"
Решение акима города Косшы Акмолинской области от 12 мая 2026 года № 05-07
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" РЕШИЛ:
1. Приложение к решению акима города Косшы от 26 апреля 2022 года №04-01 "Об образовании избирательных участков на территорий города Косшы" (зарегистрированному в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №27839) изложить в новой редакции.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима города Косшы" Мухаметкалиева Н.Н.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
А. Капышев
СОГЛАСОВАНО
Председатель
Территориальной
избирательной комиссии
______________________
_____________________
Приложение
к решению акимата
города Косшы
от "____" _________2026 года
№____________
Избирательные участки на территории города Косшы
1.
Избирательный участок № 740
Центр избирательного участка: Акмолинская область, город Косшы жилой комплекс "Лесная поляна" 61 коммунального государственного учреждения "Школа -гимназия города Косшы отдела образования по городу Косшы управления образования Акмолинской области"
Границы: жилой комплекс "Лесная поляна" 24, 27, 28, 28/1, 30, 31, 32, 33, 34, 34/1, 35, 35/1, 36, 41, 43, 44, 45, 46.
2
Избирательный участок № 741
Центр избирательного участка: Акмолинская область, город Косшы, жилой комплекс "Лесная поляна", 18/1, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №2 города Косшы отдела образования по городу Косшы управления образования Акмолинской области".
Границы: жилой комплекс "Лесная поляна" 13, 13/1, 14, 14/1, 14/2, 15, 16, 37, 38, 39, 40, 42, 47, 48, 49, 50, 51.
3.
Избирательный участок № 742
Центр избирательного участка: Акмолинская область, город Косшы, улица Ғани Абсагитова, дом 7, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №1 имени Рахымжана Кошкарбаева города Косшы отдела образования по городу Косшы управления образования Акмолинской области"
Границы: улица Алтын казык – 1, 1/1, 1 А, 1 Б, 2, 2/2, 3, 3/3, 3 А, 4, 4/4, 4 А, 5, 5/5, 6, 6/6, 8 А, 14, 42;
улица Республики – 18 Б, 18 Г, 24.
4.
Избирательный участок № 743
Центр избирательного участка: Акмолинская область, город Косшы, жилой комплекс "Лесная поляна", 18/1, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №2 города Косшы отдела образования по городу Косшы управления образования Акмолинской области".

Шекаралары: "Лесная поляна" тұрғын үй кешені 17, 18, 20, 22, 23, 26.
5.
№ 744 сайлау учаскесі
Ақмола облысы, Қосшы қаласы, Әліби Жангелдин көшесі, 16, "Бизнес – академиясы "Дара" мектеп-лицейі" ғимараты, "Silk-Road corporation" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Қосшы қаласы, Әліби Жангелдин көшесі, 16, "Silk-Road corporation" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің "Дара" бизнес-академиясы мектеп-лицейінің ғимараты.
Шекаралары: "Нұра-Есіл 9" коттедж қалашығы – 1/1, 1 В, 2/1, 2 В, 3, 3/1, 3А, 3 В, 4, 5, 5 Б, 6, 6/1, 6 Б, 7, 7/1, 8, 8 А, 8 Б, 9, 9 А, 9 Б, 10, 10 А, 11/1, 11 А, 11 В, 12 А, 12 Б, 12 В, 12/1, 13, 13 Б, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 А, 21 Б, 22, 22 А, 23, 24, 24 Б, 27 А, 28 Б, 29, 29 А, 30, 30/1, 30/8, 30/9, 30/12, 31, 31 А, 33, 34, 36 А, 38, 38 А, 39, 40, 41 Б, 41 В, 42, 42 Б, 42 В, 43, 43 Б, 43 В, 44, 44 Б, 44 В, 45, 46, 46 А, 47, 47 А, 50, 57 А, 62, 70, 74, 77, 81, 83, 111, 114, 141, 152, 154, 204, 210, 212, 216, 240;
Хантау – 1, 2, 3;
Абылай хан көшесі – 26, 27, 28, 29, 30, 48, 59, 69, 73, 80, 88, 90 А, 98, 100, 107, 117, 124, 129, 157, 168, 169, 174, 177;
Азаттық көшесі – 1, 2, 2/1, 3, 3 А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/2, 16, 16 А, 17, 17 А, 18, 19, 20, 21, 21/1, 21 А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 39, 39 А, 45;
Ақан сері көшесі – 1, 2 А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11 А, 12, 13, 14, 15, 15 А, 16, 17, 17 А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 31, 31 А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45 А, 46, 47, 48, 49, 50, 50 А, 51, 52, 52/1, 52 А, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67 А, 68, 70, 71, 72, 73, 79, 81, 84, 85, 87, 89, 95, 97, 99, 103, 105, 109, 111, 119, 121, 129;
Әліби Жангелдин көшесі – 1, 1/1, 1/3, 2 В, 2 Д, 3, 4, 4/1, 4/3, 4 Б, 4 Г, 4 Д, 5, 7, 8, 8 Б, 9, 10, 10 А, 10 Б, 11, 11 Б, 12, 13 А, 14, 16, 17, 18, 21 А, 38;
Амангелді Иманов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37 Б, 38, 38 А, 39, 40, 40 А, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 63, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 75, 78, 82, 84, 86;
VIP қалашығы – 5, 11, 16 Б, 40 Б, 370;
Мәлік Ғабдуллин көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 5 А, 6, 7, 7 А, 8, 8 А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 28 Б, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37 А, 37 Б, 38 А, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 55, 57, 63, 70, 79, 85/1.
Сүйінбай көшесі – 1, 2, 2 А, 4, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 14А, 16, 16 А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 29 А, 30, 30/1, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63 А, 64, 66, 67, 68, 68 А, 69, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 80, 82, 92, 94, 100, 102, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 128;

Границы: жилой комплекс "Лесная поляна" 17, 18, 20, 22, 23, 26.
5.
Избирательный участок № 744
Центр избирательного участка: Акмолинская область, город Косшы, улица Алиби Жангельдина, 16, здание школы-лицея "Бизнес – академия "Дара" товарищество с ограниченной ответственностью "Silk-Road corporation".
Границы: коттеджный городок "Нура-Ишим 9" – 1/1, 1 В, 2/1, 2 В, 3, 3/1, 3А, 3 В, 4, 5, 5 Б, 6, 6/1, 6 Б, 7, 7/1, 8, 8 А, 8 Б, 9, 9 А, 9 Б, 10, 10 А, 11/1, 11 А, 11 В, 12 А, 12 Б, 12В, 12/1, 12 В, 13, 13 Б, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 А, 21 Б, 22, 22 А, 23, 24, 24 Б, 27 А, 28 Б, 29, 29 А, 30, 30/1, 30/8, 30/9, 30/12, 31, 31А, 33, 34, 36 А, 38, 38 А, 39, 40, 41 Б, 41 В, 42, 42 Б, 42 В, 43, 43 Б, 43 В, 44, 44 Б, 44 В, 45, 46, 46 А, 47, 47 А, 50, 57 А, 62, 70, 74, 77, 81, 83, 111, 114, 141, 152, 154, 204, 210, 212, 216, 240;
Хантау - 1, 2, 3,
улица Абылай хана – 26, 27, 28, 29, 30,48, 59,69, 73, 80, 88, 90 А, 98, 100, 107, 117, 124, 129, 157, 168, 169, 174, 177;
улица Азаттык – 1, 2, 2/1, 3, 3 А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/2, 16, 16 А, 17, 17 А, 18, 19, 20, 21, 21/1, 21 А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 39, 39 А, 45;
улица Акан серы – 1, 2 А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11 А, 12, 13, 14, 15, 15 А, 16, 17, 17 А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 31, 31 А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45 А, 46, 47, 48, 49, 50, 50 А, 51, 52, 52/1, 52 А, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67 А, 68, 70, 71, 72, 73, 79, 81, 84, 85, 87, 89, 95, 97, 99, 103, 105, 109, 111, 119, 121, 129;
улица Алиби Жангельдина – 1, 1/1, 1/3, 2 В, 2 Д, 3, 4, 4/1, 4/3, 4 Б, 4 Г, 4 Д, 5, 7, 8, 8 Б, 9, 10, 10 А, 10 Б, 11, 11 Б, 12, 13 А, 14, 16, 17, 18, 21 А, 38;
улица Амангельды Иманова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37 Б, 38, 38 А, 39, 40, 40 А, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 63, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 75, 78, 82, 84, 86;
VIP городок - 5, 11, 16 Б, 40 Б, 370;
улица Малика Габдуллина – 1, 2, 3, 4, 5, 5 А, 6, 7, 7 А, 8, 8 А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 28 Б, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37 А, 37 Б, 38 А, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 55, 57, 63, 70, 79, 85/1;
улица Суюнбая – 1, 2, 2 А, 4, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 14А, 16, 16 А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 29 А, 30, 30/1, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63 А, 64, 66, 67, 68, 68 А, 69, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 80, 82, 92, 94, 100, 102, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 128;

Қажымұқан көшесі – 3, 4, 9, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
Әлихан Бөкейхан көшесі – 1, 2, 3, 5, 14, 19;
Балуан Шолақ көшесі – 9, 10, 13, 20, 21, 23, 25;
Кейкі батыр көшесі – 5, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29;
Қобыланды батыр көшесі – 3, 8, 9, 12, 14, 16, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 26;
Қамбар батыр көшесі – 5, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 21, 22, 23, 24;
Едіге көшесі – 6, 10, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
Тұран көшесі – 21, 22;
Арқалық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 28, 32, 32/1, 50, 52, 56, 58, 62, 64, 68, 70, 72;
Қағанат көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
Есім хан көшесі – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34;
Тәуекел хан көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 25, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56;
Қаныш Сәтбаев көшесі – 34;
Қасым хан көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 28, 35, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52;
Шалқар көшесі – 1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 26А;
Алакөл көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25;
Зайсан көшесі – 1, 2, 3, 3 А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34/1, 35, 37, 38, 39, 41, 42, 43А;
Бейімбет Майлин көшесі – 4А, 11;
Балқаш көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 21;
Каспий көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
Арал көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
Ханкөл көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Берел көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Байқоңыр көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6;
Қалқаман көшесі – 1, 3, 5, 7;
Асанқайғы жырау көшесі – 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 54, 56, 64;
Баян сұлу көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28 А, 29, 30, 32, 33, 43, 44, 45, 46, 62, 63, 66, 68, 73, 79, 85, 89, 93, 94, 97, 98, 102, 108;
Бұқар жырау көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 29, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 63, 65;

улица Кажымукана – 3, 4, 9, 12,14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
улица Алихана Бокейхана – 1, 2, 3, 5, 14, 19;
улица Балуан Шолака –9, 10, 13, 20,21, 23, 25;
улица Кейки батыра – 5, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29;
улица Кобыланды батыра – 3, 8,9, 12, 14, 16, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 26;
улица Камбар батыра –5, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 21, 22, 23, 24;
улица Едиге – 6, 10, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
улица Туран – 21, 22;
улица Аркалык – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 28, 32, 32/1, 50, 52, 56, 62, 64, 58, 68,70,72,
улица Каганат – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
улица Есим хана – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34;
улица Тауекел хана – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 25, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56;
Каныш Сатбаев көшесі – 34,
улица Касым хана – 1, 2, 3, 4, 5, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 28, 35, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52;
улица Шалкар – 1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 26А;
улица Алакол – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25;
улица Зайсан – 1, 2, 3, 3 А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34/1, 35, 37, 38, 39, 41, 42, 43А;
Беймбет Майлина – 4А, 11,
улица Балкаш – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 21;
улица Каспий – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Арал – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Ханколь – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица Берел – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Байконыр – 1, 2, 3, 4, 5, 6;
улица Калкаман – 1, 3, 5, 7;
улица Асанкайгы жырау – 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 54, 56, 64;
улица Баян сулу – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28 А, 29, 30, 32, 33, 43, 44, 45, 46, 62, 63, 66, 68, 73, 79, 85, 89, 93, 94, 97, 98, 102, 108;
улица Букар жырау – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 29, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 63 ,65;

Дарабоз көшесі – 1, 2, 3, 7, 13, 14, 17, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34;
Іле көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12А;
Еділ көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Ертіс көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Есіл көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Жайық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
Желтоқсан көшесі – 44 А, 44 Б, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 56 А, 58, 58 А, 62, 64, 66, 66А, 68, 70;
Қайрат Рысқұлбеков көшесі – 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 17, 25, 26, 27, 30, 33, 78, 80, 82;
Қорқыт ата көшесі – 1, 2, 2 А, 4, 6, 6А, 7, 7/1, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18;
Күлтегін көшесі – 24, 25, 28, 30, 31, 32, 35, 36, 40, 41, 49, 50, 51, 56, 60, 63, 64, 67, 70, 76;
Махмұт Қашқари көшесі – 14, 17, 18, 31, 32, 34, 50/1, 52, 64, 74, 78;
Шәмші Қалдаяқов көшесі – 8, 17, 22, 23, 27, 30, 37, 45, 46, 50, 51, 55, 59, 69, 70, 77, 84, 87, 97, 97/1, 98, 100, 101;
Шырақ көшесі – 1, 1 А, 2, 2 А, 4, 5, 6, 8, 9.Шәкен Айманов көшесі – 2, 4, 6, 7;
Сарыарқа көшесі – 15, 24, 27, 41, 42, 43, 44, 47, 50, 54, 56, 58, 61, 63, 72;
Тоныкөк көшесі – 20, 35, 41, 49, 54, 61, 74, 77, 78, 79, 81, 83, 90;
Тұрар Рысқұлов көшесі – 1, 1 А, 2, 2/1, 2 А, 4, 5, 6, 7, 8, 9/1, 11, 11 А, 14, 15, 16;
Республика көшесі – 91.
6.
№ 745 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Қосшы қаласы, Ғани Абсагитов көшесі, 7, Қосшы қаласының білім бөлімінің "№1 жалпы білім беретін мектеп (Рахымжан Қошқарбаев атындағы)" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Абай Құнанбайұлы көшесі – 1, 1/1, 1/3, 1 А, 1 Б, 1 В, 2, 2/1, 2 А, 2 Б, 3, 3 А, 3 Б, 4, 5, 6, 6 А, 6 Б, 7, 8, 9, 10, 10 А, 10 Б, 10 В, 11, 11 А, 12, 12/1, 12 А, 12 Б, 13, 13/2, 14, 15, 17, 19, 21, 22, 23, 27, 27 А, 29; Ақжайық көшесі – 1, 2, 2/2, 2 Б, 2 В, 2/3, 2/4, 2 А, 3, 4, 5, 6, 6 А, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18 А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28/1, 29, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 49, 53, 53 А, 57, 59, 59 А, 65, 65 А, 65 Б; Бауыржан Момышұлы көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9 А, 10, 10 А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27 А, 28, 28 А, 29, 30, 30 А, 32, 32 А; Ғани Абсагитов көшесі – 1, 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11; Дина Нұрпейісова көшесі – 11, 21А, 56, 91, 24; Ғарифолла Амансугуров көшесі – 1, 2, 3, 4, 4 А, 5, 5 А, 5/1, 6, 6 Б, 7, 7 А, 8, 9, 10, 11, 12, 16, 17, 17 А, 18, 18 А, 19, 20, 21, 21 А, 22, 23; Әбілқайыр хан көшесі – 1, 9, 30, 34, 61; Керей хан көшесі – 1, 2, 3, 4 А, 5, 6, 6 А, 7, 7 А, 8, 9, 9 А, 10, 10 А, 12, 16, 18, 24, 26; Айтмағамбет Есмағамбетұлы көшесі – 1, 1/1, 2, 2 Б, 3, 3 А, 4, 5, 6, 6 А, 7, 8, 9, 10, 10 А, 11, 12, 12/1, 12/6, 12 А, 13, 14, 14 А, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 19 А, 20, 20/1, 21, 21 А, 22, 24, 25 А, 26, 26/1, 27, 28, 29, 30, 31, 31 А, 33, 33 А, 34, 36, 36 А, 37, 38, 40, 46, 46 А, 47, 48, 49, 50, 55, 56, 60, 113; Райымбек батыр көшесі – 1, 1/1, 3 Б, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 8 А, 9, 10, 12; Хақназар хан көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6 А, 7, 9, 10, 11, 42/1; Жәнібек хан көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; Махамбет Өтемісұлы көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; Мұқағали Мақатаев көшесі – 1, 2, 2 А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10 А, 11, 11 А, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 20 А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27 А, 28, 29, 29 А, 30, 30 А, 31, 33, 33 А, 33 Б, 34, 34 А; Нұра көшесі – 1, 1 А, 2, 3, 4, 5, 6, 6 А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 31, 31 А, 32, 34, 36, 38; Республика көшесі – 26, 30, 32, 34, 36 А, 45 А, 46, 48, 48 А, 50, 50 А, 52, 58, 60, 62, 64, 66, 66 А, 159; Сәкен Сейфуллин көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8 А, 9, 9 А, 10, 11, 11 А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 22 А, 23, 25, 25 А, 27, 27 А, 29, 29 А, 30, 31, 33, 33/1, 35, 38, 39, 41, 43, 43 А.

улица Дарабоз – 1, 2, 3, 7, 13, 14,17, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34;
улица Иле – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12А;
улица Едил – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Ертис – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Есил – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Жайык – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Желтоксан – 44 А, 44 Б, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 56 А, 58, 58 А, 62, 64, 66, 66А, 68, 70;
улица Кайрата Рыскулбекова –5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 17, 25, 26, 27, 30, 33, 78, 80, 82;
улица Коркыт ата – 1, 2, 2 А, 4, 6, 6А, 7, 7/1, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18;
улица Култегин – 24, 25, 28, 30, 31, 32, 35, 36, 40, 41, 49, 50, 51, 56, 60, 63, 64, 67, 70, 76;
улица Махмута Кашкари – 14, 17, 18, 31, 32, 34, 50/1, 52, 64, 74, 78;
улица Шамши Калдаякова – 8, 17, 22, 23, 27, 30, 37, 45, 46, 50, 51, 55, 59, 69, 70, 77,84,87, 97, 97/1, 98,100,101;
улица Шырак – 1, 1 А, 2, 2 А, 4, 5, 6, 8,9
улица Шакена Айманова – 2, 4, 6, 7;
улица Сарыарка –15, 24, 27, 41, 42, 43, 44, 47, 50, 54, 56, 58, 61, 63, 72;
улица Тоныкок – 20, 35, 41, 49, 54, 61, 74, 77, 78, 79, 81, 83, 90;
улица Турара Рыскулова – 1, 1 А, 2, 2/1, 2 А, 4, 5, 6, 7, 8, 9/1, 11, 11 А, 14, 15, 16.
Республика - 91.
6.
Избирательный участок № 745
Центр избирательного участка: Акмолинская область город Косшы, улица Гани Абсагитова, 7, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №1 имени Рахымжана Кошкарбаева город Косшы отдела образования по городу Косшы управления образования Акмолинской области".
Границы: улица Абая Кунанбаева – 1, 1/1, 1/3, 1 А, 1 Б, 1 В, 2, 2/1, 2 А, 2Б, 3, 3 А, 3 Б, 4, 5, 6, 6 А, 6 Б, 7, 8, 9, 10, 10 А, 10 Б, 10 В, 11, 11А, 12, 12/1, 12 А, 12 Б, 13, 13/2, 14, 15, 17, 19, 21, 22, 23, 27, 27А, 29;
улица Акжайык – 1, 2, 2/2, 2 Б, 2В, 2/3, 2/4, 2 А, 3, 4, 5, 6, 6 А, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18 А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28,28/1, 29, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 49, 53, 53 А, 57, 59, 59 А, 65, 65 А, 65 Б;
улица Бауыржана Момышулы – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9 А, 10, 10 А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27 А, 28, 28 А, 29, 30, 30 А, 32, 32 А;
улица Гани Абсагитова – 1, 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9; 11;
Дины Нурпеисовой 11, 21а, 56, 91,24
улица Гарифулла Амансугурова – 1, 2, 3, 4, 4 А, 5, 5 А, 5/1, 6, 6 Б, 7, 7 А, 8, 9, 10, 11, 12, 16, 17, 17А, 18, 18 А, 19, 20, 21, 21 А, 22, 23;
улица Абилкайыр хана – 1, 9, 30, 34, 61,
улица Керей хана – 1, 2, 3, 4 А, 5, 6, 6 А, 7, 7 А, 8, 9, 9 А, 10, 10 А, 12, 16, 18, 24, 26;
улица Айтмаганбета Есмагамбетулы – 1, 1/1, 2, 2 Б, 3, 3 А, 4, 5, 6, 6 А, 7, 8, 9, 10, 10 А, 11, 12, 12/1, 12/6, 12 А, 13, 14, 14 А, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 19 А, 20, 20/1, 21, 21 А, 22, 24, 25 А, 26, 26/1, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 33, 33А, 34, 36, 36 А, 37, 38, 40, 46, 46А, 47, 48, 49, 50, 55, 56, 60, 113;
улица Райымбек батыра – 1, 1/1, 3 Б, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 8 А, 9, 10, 12;
улица Хакназар хана – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6 А, 7, 9, 10, 11, 42/1;
улица Жанибек хана – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
улица Махамбета Утемисулы – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; улица Мукагали Макатаева – 1, 2, 2 А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10 А, 11, 11 А, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 20 А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27 А, 28, 29, 29 А, 30, 30 А, 31, 33, 33 А, 33 Б, 34, 34 А;
улица Нура – 1, 1 А, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 31, 31 А, 32, 34, 36, 38;
улица Республики –26, 30, 32, 34, 36 А, 45А, 46, 48, 48А, 50, 50 А, 52, 58, 60, 62, 64, 66, 66 А, 159
улица Сакена Сейфуллина – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8 А, 9, 9 А, 10, 11, 11 А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 22 А, 23, 25, 25 А, 27, 27 А, 29, 29 А, 30, 31, 33, 33/1, 35, 38, 39, 41, 43, 43 А;

Саркырама көшесі – 1, 1 Б, 1 Д, 2, 2/1, 2/3, 2/4, 2/5, 2 В, 2 Г, 3, 3/1, 3 В, 4, 6, 6 А, 7, 7 А, 8, 8 А, 9, 10, 11, 13, 13 А, 15, 15 Б, 16, 17, 17 А, 17 Б, 19, 20, 21, 22, 23, 23 А, 24, 24 А, 25, 26, 28, 28 А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36 А, 37, 38, 39, 41, 43, 44 А, 45;
Тәуелсіздік көшесі – 4, 5, 6, 8, 9, 9 А, 10, 10 А, 11, 12, 12 А, 13, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 23/1, 24, 25, 25 Б, 31, 34, 34 А;
Шоқан Уәлиханов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 10, 11, 11 А, 12, 12 А, 13, 13 А, 14, 14 А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22/1, 23, 24, 24/1, 24 Б, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30 А, 31 А, 32, 33, 34, 44, 44 А;
Ақмола көшесі – 1, 1 А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 17, 19, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28;
Көкшетау көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 25, 27, 29, 30, 33;
Алаш көшесі – 8, 8/1, 12, 13, 24, 26, 50;
Қазанат көшесі – 10, 37;
Халифа Алтай көшесі – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16;
Әл-Фараби көшесі – 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14 А, 14 Б, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 23 А, 24, 27, 29, 31, 35, 37, 51, 53, 61;
Бейбітшілік көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22 А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34;
Береке көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Достық көшесі – 1, 3, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 24, 30, 34, 36, 40, 42, 49, 54;
Егемендік көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 36, 40, 42, 44 А;
Желтоқсан көшесі – 1, 1/1, 1 А, 1 В, 2, 3, 3 А, 4, 5, 6, 6 А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14 А, 15, 16, 17, 18, 19, 19 А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37 А, 38, 38 А, 39, 40, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 54;
Жеңіс көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
Жолмагамбет Қалиев көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
Қасым Қайсенов көшесі – 1, 3, 5, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 10/2, 10/3, 11, 12/6, 13.
7.
№ 746 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Қосшы қаласы, "Лесная поляна" тұрғын үй кешені, 18/1, Қосшы қаласының білім бөлімінің "№2 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Лесная поляна" тұрғын үй кешені – 10, 12, 19, 21, 25, 29.
8.
№ 747 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Қосшы қаласы, "Лесная поляна" шағын ауданы, 2-квартал, 8-құрылыс, Қосшы қаласының білім бөлімінің "№3 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

улица Саркырама – 1, 1 Б, 1Д, 2, 2/1, 2/3, 2/4, 2/5, 2 В, 2 Г, 3, 3/1, 3 В, 4, 6, 6А, 7, 7А, 8, 8 А, 9, 10, 11, 13, 13 А, 15, 15Б, 16, 17, 17 А, 17 Б, 19, 20, 21, 22, 23, 23 А, 24, 24 А, 25, 26, 28, 28 А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36 А, 37, 38, 39, 41,43, 44 А, 45;
улица Тауелсиздик – 4, 5, 6, 8, 9, 9А, 10, 10 А, 11, 12, 12 А, 13, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 23/1, 24, 25, 25Б, 31, 34, 34 А
улица Шокана Уалиханова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 10, 11, 11 А, 12, 12 А, 13, 13 А, 14, 14 А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22/1, 23, 24, 24/1, 24 Б, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 31 А, 32, 33, 34, 44, 44 А;
улица Акмола – 1, 1 А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 17, 19, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28;
улица Кокшетау – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 25, 27, 29, 30, 33;
улица Улы дала –31, 35, 37, 39, 41, 41/1, 43, 45, 47, 49, 51, 52, 57, 59, 61, 63, 65;
улица Алаш, 8, 8/1, 12, 13, 24,26, 50;
улица Казанат – 10, 37;
улица Халифы Алтая – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16;
улица Аль– Фараби – 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14 А, 14 Б, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 23 А, 24, 27, 29, 31, 35, 37, 51, 53, 61;
улица Бейбитшилик – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22 А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34;
улица Береке – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица Достык – 1, 3, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 24, 30, 34, 36, 40, 42, 49, 54;
улица Егемендык – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 36, 40, 42, 44 А;
улица Желтоксан – 1, 1/1, 1 А, 1 В, 2, 3, 3 А, 4, 5, 6, 6 А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14 А, 15, 16, 17, 18, 19, 19А, 20,21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37, А, 38, 38А, 39, 40, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 54;
улица Женис – 1, 2, 3, 4, 5, 6,7, 8, 9, 10, 11;
улица Жолмагамбета Калиева – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Касыма Кайсенова – 1, 3, 5, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 10/2, 10/3, 11, 12/6, 13.
7.
Избирательный участок № 746
Центр избирательного участка: Акмолинская область, город Косшы, жилой комплекс "Лесная поляна", 18/1, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №2 города Косшы отдела образования по городу Косшы управления образования Акмолинской области".
Границы: жилой комплекс "Лесная поляна" 10, 12, 19, 21, 25, 29.
8.
Избирательный участок № 747
Центр избирательного участка: Акмолинская область, г.Косшы, микрорайон Лесная поляна , квартал 2, строение 8, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей № 3 города Косшы отдела образования по городу Косшы управления образования Акмолинской области".

Шекарасы: "Лесная поляна" тұрғын үй кешені – 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 11.
9.
№ 748 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Қосшы қаласы, "Лесная поляна" тұрғын үй кешені, 2-орам, 8-құрылыс, "Ақмола облысы білім басқармасының Қосшы қаласы бойынша білім бөлімі Қосшы қаласының № 3 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Лесная поляна" тұрғын үй кешені – 1, 2;
"Сиреневый сад" тұрғын үй кешені;
"Balgyn" тұрғын үй кешені;
"Алтын дала" тұрғын үй кешені – 1, 2, 3, 4, 5, 6;
3-солтүстік орам – 6/1, 6/5, 7/7, 7/9, 7/11, 21, 27, 136, 128, 139, 146, 147, 148, 149, 155, 156, 158, 6740, 6744, 7111, 7160, 7686, 7691, 7692, 7708, 7719, 7732, 7742, 7753, 7761, 7796;
Орынбор көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23;
Алматы көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 26, 28, 32;
"Бәйтерек" шағын ауданы;
Бозоқ көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Дәулеткерей көшесі – 1, 1 А, 2, 3, 4, 4 А, 6, 6 А, 7, 7 А, 8;
Ахмет Байтұрсынұлы көшесі – 1, 1 Б, 2 А, 3, 4, 5, 6, 7, 7 А, 8, 9, 11, 11 А, 12, 12 А, 13, 14, 14 А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28 А, 29, 30, 32, 34, 36, 39, 40, 44, 47, 52, 54, 56, 60, 70;
5-солтүстік орам – 5, 8, 31, 42, 43, 48;
Қызылорда көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
Қызылжар көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
Міржақып Дулатұлы көшесі – 1, 1 А, 2, 3, 4, 5, 5 А, 6, 7, 8, 9, 10, 10 А, 11, 12, 12/1, 13, 13 А, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26;
Республика көшесі – 1.
10.
№ 749 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Қосшы қаласы, Жамбыл Жабаев көшесі, 24 А.
Шекарасы: "Нұрай" тұрғын үй кешені, Республика көшесі 1/1Б, 2, 3, 4. "Aq Shanyraq" тұрғын үй кешені. "Шоколад" тұрғын үй кешені, Өкжетпес көшесі 1/1, 1/2; Астана көшесі – 2, 6, 27/1, 27, 38; Әйтеке би көшесі – 1, 2, 2 А, 2 Б, 2 В, 2 Г, 3, 3/1, 3 А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33 А, 51, 51 А, 53, 54 А, 55, 55 А.
Жамбыл Жабаев көшесі – 1, 2, 2 Б, 3, 4, 5, 6, 6 А, 7, 8, 8 А, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 19 А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27 А, 28, 28 А, 29, 30, 31, 32, 33 А, 35, 37, 37 А, 39, 41, 43, 45, 47, 47 А, 49, 51, 52, 52/1, 53, 55, 56, 57, 61, 63, 65, 69, 73, 75, 77 А, 83, 85, 87, 89, 131, 133;
Қазыбек би көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 25 А, 27, 28, 29, 30, 31, 36, 38, 48, 50;
Мәншүк Мәметова көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 14;

Границы: жилой комплекс "Лесная поляна" 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 11.
9.
Избирательный участок № 748
Центр избирательного участка: Акмолинская область, г.Косшы, микрорайон Лесная поляна , квартал 2, строение 8, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей № 3 города Косшы отдела образования по городу Косшы управления образования Акмолинской области".
Границы: жилой комплекс "Лесная поляна" – 1, 2;
жилой комплекс "Сиреневый сад";
жилой комплекс "Balgyn";
жилой комплекс "Алтын дала" - 1, 2, 3, 4, 5, 6;
3 северный квартал - 6/1, 6/5, 7/7, 7/9, 7/11, 21, 27, 136, 128, 139, 146, 147, 148, 149, 155, 156, 158, 6740, 6744, 7111, 7160, 7686, 7691, 7692, 7708, 7719, 7732, 7742, 7753, 7761, 7796;
улица Орынбор – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23;
улица Алматы – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 26, 28, 32;
микрорайон Байтерек;
улица Бозок – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица Даулеткерей – 1, 1 А, 2, 3, 4, 4 А, 6, 6 А, 7, 7 А, 8;
улица Ахмета Байтурсынова – 1, 1 Б, 2 А, 3, 4, 5, 6, 7, 7 А, 8, 9, 11, 11 А, 12, 12 А,13, 14, 14 А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28 А, 29, 30, 32, 34, 36, 39, 40, 44, 47, 52, 54, 56, 60,70,
5 северный квартал - 5, 8, 31, 42, 43, 48;
улица Кызылорда – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Кызылжар – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица Мыржакыпа Дулатова – 1, 1 А, 2, 3, 4, 5, 5 А, 6, 7, 8, 9, 10, 10 А, 11, 12, 12/1, 13, 13 А, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26;
Республика 1.
10.
Избирательный участок № 749
Центр избирательного участка: Акмолинская область, город Косшы, улица Жамбыла Жабаева, 24 А
Границы: жилой комплекс "Нурай", улица Республики 1/1Б, 2, 3, 4.
жилой комплекс "Aq Shanyraq"
жилой комплекс "Шоколад" улица Окжетпес 1/1, 1/2;
Астана – 2, 6, 27/1, 27, 38
улица Айтеке би – 1, 2, 2 А, 2 Б, 2 В, 2 Г, 3, 3/1, 3 А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33 А, 51, 51 А, 53, 54 А, 55, 55 А;
улица Жамбыл Жабаева – 1, 2, 2 Б, 3, 4, 5, 6, 6 А, 7, 8, 8 А, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 19 А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27 А, 28, 28 А, 29, 30, 31, 32, 33 А, 35, 37, 37 А, 39, 41, 43, 45, 47, 47 А, 49, 51, 52, 52/1, 53, 55, 56, 57, 61, 63, 65, 69, 73, 75, 77 А, 83, 85; 87, 89, 131, 133;
улица Казыбек би – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 25 А, 27, 28, 29, 30, 31, 36, 38, 48, 50;
улица Маншук Маметовой – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 14;

Бауыржан Момышұлы көшесі – 33, 34, 35, 35/1, 36, 36 А, 36 Б, 37, 38, 39, 39 А, 39 Б, 40, 41 А, 42, 43, 44, 44 А, 45, 46, 46 А, 47, 47 А, 49, 50, 52, 54, 55, 56, 56 А, 60, 62, 64, 68, 70, 72, 74;
Қозы Көрпеш көшесі – 6, 19, 37, 71, 73, 89, 108;
Қорқыт ата көшесі – 6/2, 9, 9/1, 9 А, 9 В, 11, 11 А, 11 В, 13, 15 А, 17 А, 18, 19, 20, 20 А, 21, 21 А, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 37, 32, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 42 А, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 66, 68;
Мұқағали Мақатаев көшесі – 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 45 А, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 53 А, 55, 55 А, 56, 58, 58 А, 59, 60, 61, 62, 63 А, 66, 67, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 78;
Нұра көшесі – 33, 37, 39, 40, 41 А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47 А, 49, 49 А, 50, 51, 52, 53, 55, 55/1, 56, 57, 58, 59, 60, 60 А, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 78, 79, 81, 83, 84, 85, 87, 96 А, 106, 112;
Сәбит Мұқанов көшесі – 3, 4, 5, 8, 9, 11, 16, 22, 25, 35, 49, 51, 51А, 52, 60, 65, 89, 91, 97, 101, 105, 440;
Сәкен Сейфуллин көшесі – 34 А, 36, 38, 40, 40 А, 41, 42, 46, 47, 48, 49, 50, 50 А, 51, 52, 53, 53 А, 54, 55, 55 А, 55 Б, 56, 56 А, 57, 58, 58 А, 59, 60, 61, 64, 66, 69, 69 А, 76, 77, 80, 89, 90, 96;
Тәуелсіздік көшесі – 35, 36, 37 А, 37 Б, 38, 39, 40, 42, 42 А, 43 А, 44 А, 45, 46, 47, 48, 48 А, 49, 50 А, 51, 52, 52 А, 53, 54, 56, 58, 60, 60 А, 62, 63, 65, 68;
Тұрар Рысқұлов көшесі – 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27 А, 28, 28 А, 29 А, 30, 30 А, 31, 31 А, 32, 32/1, 32 А, 33, 34, 35, 35 А, 36, 37, 38, 40, 43, 46;
Шәкен Айманов көшесі – 1, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20 А, 21, 22, 23, 23 А, 24, 24 А, 25, 26 А, 27, 29 А, 35, 36, 37, 40, 41, 51, 53, 57, 63, 67, 67/1, 67 А, 69, 71, 81, 89;
Шоқан Уәлиханов көшесі – 36 А, 37 А, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 46 А, 47, 48, 48 А, 49, 49 А, 49 Б, 50, 51, 52, 54, 55 А, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 65 А, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 76, 78, 82, 86, 100;
Шырақ көшесі – 10, 11, 13, 15 А, 15 Б, 16 А, 17, 17 А, 18 А, 21, 22, 24, 24 А, 25, 26 А, 27, 27 А, 27 Б, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 41, 42, 50;
Әлихан Бөкейхан көшесі – 14, 16, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 39, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 64, 67, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93, 94, 95, 97, 98, 101, 103, 106, 108, 109, 111, 115;
Қажымұқан көшесі – 24 А, 28, 29, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 45, 45 А, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 71, 72, 73, 77, 79, 80, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 99, 100, 101, 102, 102/1, 104, 106, 107, 108, 112, 113, 120, 124, 127, 136, 140, 141;

улица Бауыржана Момышулы – 33, 34, 35, 35/1, 36, 36 А, 36 Б, 37, 38, 39, 39 А, 39 Б, 40, 41 А, 42, 43, 44, 44 А, 45, 46, 46 А, 47, 47 А, 49, 50, 52, 54, 55, 56, 56 А, 60, 62, 64, 68, 70, 72, 74;
улица Козы Корпеш – 6, 19, 37, 71, 73, 89, 108;
улица Коркыт ата – 6/2, 9, 9/1, 9 А, 9 В, 11, 11 А, 11 В, 13, 15 А, 17 А, 18, 19, 20, 20 А, 21, 21 А, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 37, 32, 34,35, 36, 38, 40, 42, 42 А, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 66, 68;
улица Мукагали Макатаева – 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 45 А, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 53 А, 55, 55 А, 56, 58, 58 А, 59, 60, 61, 62, 63 А, 66, 67, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 78;
улица Нура – 33, 37, 39, 40, 41 А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47 А, 49, 49 А, 50, 51, 52, 53, 55, 55/1, 56, 57, 58, 59, 60, 60 А, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 78, 79, 81, 83, 84, 85, 87, 96 А, 106, 112;
улица Сабита Муканова – 3, 4, 5, 8, 9, 11, 16, 22, 25, 35, 49, 51, 51А, 52, 60, 65, 89, 91, 97, 101, 105, 440;
улица Сакена Сейфуллина – 34 А, 36, 38, 40, 40 А, 41, 42, 46, 47, 48, 49, 50, 50 А, 51, 52, 53, 53 А, 54, 55, 55 А, 55 Б, 56, 56 А, 57, 58, 58 А, 59, 60, 61, 64, 66, 69, 69 А, 76, 77, 80, 89, 90, 96;
улица Тауелсиздик – 35, 36, 37 А, 37 Б, 38, 39, 40, 42, 42 А, 43 А, 44 А, 45, 46, 47, 48, 48 А, 49, 50 А, 51, 52, 52 А, 53, 54, 56, 58, 60, 60 А, 62, 63, 65, 68;
улица Турар Рыскулова – 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27 А, 28, 28 А, 29 А, 30, 30 А, 31, 31 А, 32, 32/1, 32 А, 33, 34, 35, 35 А, 36, 37, 38, 40, 43, 46;
улица Шакена Айманова – 1, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20 А, 21, 22, 23, 23 А, 24, 24 А, 25, 26 А, 27, 29 А, 35, 36, 37, 40, 41, 51, 53, 57, 63, 67, 67/1, 67 А, 69, 71, 81, 89;
улица Шокана Уалиханова – 36 А, 37 А, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 46 А, 47, 48, 48 А, 49, 49 А, 49 Б, 50, 51, 52, 54, 55 А, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 65 А, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 76, 78, 82, 86, 100;
улица Шырак – 10, 11, 13, 15 А, 15 Б, 16 А, 17, 17 А, 18 А, 21, 22, 24, 24 А, 25, 26 А, 27, 27 А, 27 Б, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 41, 42, 50;
улица Алихана Бокейхана - 14, 16, 19, 20, 21,23, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 39, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 64, 67, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80,82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93, 94, 95, 97, 98, 101, 103, 106, 108, 109, 111, 115;
улица Кажымукана –24 А, 28, 29, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 45, 45 А, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 71, 72, 73, 77, 79, 80, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 99, 100, 101, 102, 102/1, 104, 106, 107, 108, 112, 113, 120, 124, 127, 136,140, 141;

Балуан Шолақ көшесі – 30, 35, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 58, 59, 62, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 96А, 97, 98, 99, 100, 103, 104, 105, 107, 109, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 125, 130;
Кейкі батыр көшесі – 12 А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62/2, 63, 64, 65, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 99, 100, 101, 106, 108, 110, 112, 116, 117, 118, 126, 132, 133, 138, 140.
Қобыланды батыр көшесі – 31, 31 А, 36, 40, 42, 43, 45, 51, 57, 58, 59, 62, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 78, 80, 82, 83, 85, 86, 91, 98, 107, 114, 115, 116, 120, 121, 122, 123, 128, 131, 132;
Қамбар батыр көшесі – 6/1, 23/1, 26, 27, 28, 35, 36 А, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 46, 48, 49, 52, 54, 55, 56, 57, 62, 64, 65, 66, 70, 76, 89, 94, 100, 103, 104, 107, 108, 111, 113, 119, 120, 135;
Едіге көшесі – 27, 28, 29, 30, 31, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 49, 51, 54, 55, 59, 60, 61, 63, 65, 67, 69, 70, 72, 74, 81, 83, 86, 87, 89, 90, 93, 94, 95, 98, 104, 107, 108, 110, 112, 114;
Тұран көшесі – 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 58, 60, 64, 66, 69, 70, 81, 85;
Алтай көшесі – 13, 14, 19, 21, 24, 33, 35, 40, 43, 49;
Түркістан көшесі – 1, 2/1, 3, 13, 21, 27, 29, 37;
Отырар көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Мұстафа Шоқай көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17 А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 47;
Ақмола көшесі – 33, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67;
Ілияс Есенберлин көшесі – 50;
Көкшетау көшесі – 24, 26, 34, 35, 37, 56, 57, 58, 59, 60, 63, 66, 66 А, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 82, 83, 84, 85, 94, 96, 97;
Ұлы дала көшесі – 71, 73, 75, 77, 82, 83, 85, 87, 93, 95, 101, 103, 107, 114, 123, 125, 133, 135;
VIP қалашығы;
4-орам;
5-орам.
12.
№ 751 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмола облысы, Косшы қаласы, Тайтөбе ауылы, Кенесары хан көшесі, 15 құрылыс, "Тайтөбе ауылының жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ақмола облысы, Қосшы қаласы білім бөлімі, білім басқармасы.
Шекарасы: Тайтөбе ауылы.

улица Балуан Шолака - 30, 35, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 58, 59, 62, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73,78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 96А, 97, 98, 99, 100, 103,104, 105, 107, 109, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 125, 130;
улица Кейки батыра – 12 А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62/2, 63, 64, 65, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 99, 100, 101, 106, 108, 110, 112, 116, 117, 118, 126, 132, 133, 138, 140;
улица Кобыланды батыра –31, 31 А, 36, 40, 42, 43, 45, 51, 57, 58, 59, 62, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 78, 80, 82, 83,85, 86, 91, 98, 107, 114, 115, 116, 120, 121, 122, 123, 128, 131, 132;
улица Камбар батыра – 6/1, 23/1, 26, 27, 28, 35, 36А, 38, 39, 40, 41,43, 44, 46, 48, 49, 52, 54, 55, 56, 57, 62, 64, 65, 66, 70, 76, 89, 94, 100, 103, 104, 107, 108, 111, 113, 119, 120, 135;
улица Едиге – 27, 28, 29, 30, 31, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 49, 51, 54, 55, 59, 60, 61, 63, 65, 67,69, 70, 72, 74, 81, 83,86, 87, 89,90, 93, 94, 95, 98, 104, 107, 108, 110, 112, 114,
улица Туран – 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 58, 60, 64, 66, 69, 70, 81, 85;
улица Алтай – 14, 13, 19, 21, 24, 33, 35, 40, 43, 49;
улица Туркистан – 1, 2/1, 3, 13, 21, 27, 29, 37;
улица Отырар – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Мустафы Шокай – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17 А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40,47
улица Акмола –33, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67;
улица Ильяса Есенберлина – 50,
улица Кокшетау – 24, 26, 34, 35, 37, 56, 57, 58, 59, 60, 63, 66, 66 А, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 82, 83, 84, 85, 94, 96, 97; улица Улы дала –71, 73, 75, 77,82, 83, 85, 87, 93, 95, 101, 103, 107, 114, 123, 125, 133, 135;
VIP городок,
квартал 4,
квартал 5.
12.
Избирательный участок № 751
Центр избирательного участка: Акмолинская область, город Косшы, село Тайтобе, улица Кенесары хана, строение 15, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Тайтобе отдела образования по городу Косшы управления образования Акмолинской области".
Граница: село Тайтобе