Бурабай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы "Бурабай ауданының Щучинск қаласының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 8С-39/12 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2026 жылғы 18 мамырдағы № 8С-44/2 шешімі
Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бурабай аудандық мәслихатының "2026-2028 жылдарға арналған Бурабай ауданының Щучинск қаласының бюджеті туралы" 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 8С-39/12 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 220150 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Бурабай ауданының Щучинск қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4257648,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2571780,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 55000,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1630868,0 мың теңге;
арнайы түсімдер – 0,0 мың теңге;
2) шығындар – 4289435,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсімдер – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Бурабайского районного маслихата от 24 декабря 2025 года № 8С-39/12 "О бюджете города Щучинска Бурабайского района на 2026-2028 годы"
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 18 мая 2026 года № 8С-44/2
Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурабайского районного маслихата "О бюджете города Щучинска Бурабайского района на 2026-2028 годы" от 24 декабря 2025 года № 8С-39/12 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 220150) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Щучинска Бурабайского района на 2026-2028 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 4257648,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2571780,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 55000,0 тысяч тенге;
специальные поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1630868,0 тысяч тенге;
2) затраты 4289435,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2729,1 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2729,1 мың теңге.";
Бурабай аудандық мәслихатының аталған шешімінің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешiм 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бурабай аудандық мәслихатының төрағасы М. Нұрпанова
Бурабай аудандық мәслихатының
2026 жылғы 18 мамырдағы № 8С-44/2
шешіміне
қосымша
Бурабай аудандық мәслихатының

5) дефицит (профицит) бюджета – -31787,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -31787,9 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению Бурабайского районного маслихата изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Бурабайского районного маслихата М. Нурпанова
Приложение
к решению
Бурабайского районного маслихата
от 18 мая 2026 года № 8С-44/2
Приложение 1
к решению
Бурабайского районного маслихата