Бурабай ауданының аумағында объектілік масштабтағы ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы
Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімінің 2026 жылғы 27 ақпандағы № 2 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасының Заңына, "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 қаулысына сәйкес, төтенше жағдайлардың алдын алу және жою бойынша аудандық комиссияның кезектен тыс отырысының 2026 жылғы 27 ақпандағы хаттамасы негізінде, Бурабай ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бурабай ауданының аумағында объектілік масштабтағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Бурабай ауданы әкімінің орынбасары Б.Қ. Молдаханов төтенше жағдайларды жоюдың басшысы болып тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Бурабай ауданы әкімінің орынбасары Б.Қ. Молдахановқа жүктелсін.
4. Осы шешім ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бурабай ауданының әкімі А. Садыков

Об объявлении на территории Бурабайского района чрезвычайной ситуации техногенного характера объектового масштаба
Решение акима Бурабайского района Акмолинской области от 27 февраля 2026 года № 2
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан "О гражданской защите", Приказом исполняющего обязанности Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 10 мая 2023 года № 240 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", на основании протокола внепланового заседания районной комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций от 27 февраля 2026 года, аким Бурабайского района РЕШИЛ:
1. Объявить на территории Бурабайского района чрезвычайную ситуацию техногенного характера объектового масштаба.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации назначить заместителя акима Бурабайского района Молдаханова Б.К. и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из настоящего решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Бурабайского района Молдаханова Б.К.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Бурабайского района А. Садыков