Зеренді аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 қыркүйектегі № 34-252 "Зеренді ауданында тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар cанаттарының тізбесін айқындау туралы" шешіміне толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2026 жылғы 16 ақпандағы № 41-299 шешімі
Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зеренді аудандық мәслихатының "Зеренді ауданында тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар cанаттарының тізбесін айқындау туралы" 2025 жылғы 19 қыркүйектегі № 34-252 шешіміне келесі толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында 2-тармақ мынадай мазмұндағы 5) тармақшамен толықтырылсын:
"5) толық емес отбасылар.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Р.Ғабдуллина

О внесении дополнения в решение Зерендинского районного маслихата от 19 сентября 2025 года № 34-252 "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов в Зерендинском районе"
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 16 февраля 2026 года № 41-299
Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зерендинского районного маслихата "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов в Зерендинском районе" от 19 сентября 2025 года № 34-252 следующее дополнение:
в приложении к указанному решению пункт 2 дополнить подпунктом 5) следующего содержания:
"5) неполные семьи.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата Р. Габдуллина