Есіл ауданы бойынша халқы үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2026 жылғы 23 сәуірдегі № 8С-46/5 шешімі
Қазақстан Республикасының Экологиялық кодексінің 365-бабы 3-тармағының 3)-тармақшасына сәйкес, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Есіл ауданы бойынша халқы үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Есіл аудандық мәслихатының төрайымы А.Әділбаева
Есіл аудандық мәслихатының
2026 жылғы 23 cәуірдегі
№ 8С-46/5 шешіміне
қосымша
Есіл ауданы бойынша халқы үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтері
Тауы
Есептік бірлік
Теңге (Қосылған құн салығынсыз)
Жайлы және жайлы емес үйлер
1 тұрғын айына

Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Есильскому району
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 23 апреля 2026 года № 8С-46/5
В соответствии с подпунктом 3) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Есильскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Есильского районного маслихата А. Адильбаева
Приложение
к решению Есильского
районного маслихата
от 23 апреля 2026 года № 8С-46/5
Тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Есильскому району
Наименование
Расчетная единица
Тенге (Без налога на добавленную стоимость)
Домовладения благоустроенные и неблагоустроенные
в месяц с 1-го жителя