Бұланды аудандық мәслихатының 2023 жылғы 16 қарашадағы № 8C-10/15 "Бұланды ауданында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2026 жылғы 31 наурыздағы № 8С-39/2 шешімі
Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының "Бұланды ауданында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" 2023 жылғы 16 қарашадағы № 8C-10/15 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8647-03 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
11-тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) әлеуметтік маңызы бар аурулары бар адамдарға (қатерлі ісіктер, адамның иммунитет тапшылығы вирусы (АИВ) тудыратын ауру) бір рет 15 (он бес) айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде;";
11-тармақтың 8) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"8) гемодиализ аппаратын пайдаланатын бірінші топтағы мүгедектігі бар адамдарға ай сайын 15 (он бес) айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде;".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы _________ Н. Сексенов

О внесении изменений в решение Буландынского районного маслихата от 16 ноября 2023 года № 8С-10/15 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Буландынском районе"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 31 марта 2026 года № 8С-39/2
Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Буландынского районного маслихата "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Буландынском районе" от 16 ноября 2023 года № 8С-10/15 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8647-03) следующие изменения:
в приложении к указанному решению:
подпункт 2) пункта 11 изложить в новой редакции:
"2) лицам, имеющим социально значимые заболевания (злокачественные новообразования, болезнь, вызванная вирусом иммунодефицита человека (ВИЧ), единовременно в размере 15 (пятнадцать) месячных расчетных показателей;";
подпункт 8) пункта 11 изложить в новой редакции:
"8) лицам с инвалидностью первой группы, пользующимся аппаратом гемодиализа, ежемесячно в размере 15 (пятнадцать) месячных расчетных показателей;".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата Н. Сексенов