Астрахан аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 8С-46-5 "2026-2028 жылдарға арналған Каменка ауылының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2026 жылғы 31 наурыздағы № 8С-49-4 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 7 бабы 1-тармағының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 2-7 тармағына сәйкес, Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Астрахан аудандық мәслихатының "2026-2028 жылдарға арналған Каменка ауылының бюджет туралы" 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 8С-46-5 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"Каменка ауылының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті, тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін":
1) кірістер – 27570 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4562 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
арнаулы түсімдер-0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 23008 мың теңге;
2) шығындар – 28563,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 993,1 мың теңге;

О внесении изменений в решение Астраханского районного маслихата от 24 декабря 2025 года № 8С-46-5 "О бюджете села Каменка на 2026-2028 годы"
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 31 марта 2026 года № 8С-49-4
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 7 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести решение Астраханского районного маслихата "О бюджете села Каменка на 2026-2028 годы" от 24 декабря 2025 года № 8С-46-5 следующие изменения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Каменка на 2026 – 2028 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах":
1) доходы -27570 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4562 тысяч тенге:
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
специальные поступления – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов– 23008 тысяч тенге;
2) затраты-28563,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты-0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов-0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами-0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов-0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства-0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 993,1 тысяч тенге;

6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті)- 0 мың теңге.
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 993,1 мың теңге.
2. Көрсетілген шешімінің 1 қосымшасы, осы шешімінің қосымшысына сәйкес, жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық мәслихатының төрағасы М. Қожахмет
Қосымша №1
Астрахан аудандық
мәслихатының шешіміне
2026 жылғы 31 наурыздағы
№8С-49-4
Каменка ауылының 2026 жылға арналған бюджетінің
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР

6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 993,1 тысяч тенге.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель районного маслихата М. Қожахмет
Приложение №1
к решению
Астраханского районного
маслихата №8С-49-4
от 31.03.2026 г.
Бюджет села Каменка на 2026 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ