Атбасар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 8С 34/14 "2026-2028 жылдарға арналған Полтавка ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2026 жылғы 8 мамырдағы № 8С 39/9 шешімі
Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының "2026-2028 жылдарға арналған Полтавка ауылдық округінің бюджеті туралы" 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 8С 34/14 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Полтавка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29 993,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 405,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 22 588 мың теңге;
2) шығындар – 30 804,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -811,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 811,7 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Атбасарского районного маслихата от 18 декабря 2025 года № 8С 34/14 "О бюджете Полтавского сельского округа на 2026-2028 годы"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 8 мая 2026 года № 8С 39/9
Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного маслихата "О бюджете Полтавского сельского округа на 2026-2028 годы" от 18 декабря 2025 года № 8С 34/14 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Полтавского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 29 993,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 405,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 22 588,0 тысяч тенге;
2) затраты – 30 804,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -811,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 811,7 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 811,7 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Атбасар аудандық мәслихатының төрағасы Н. Рахимов
Атбасар аудандық мәслихатының
2026 жылғы 8 мамырдағы № 8С 39/9
шешіміне қосымша
Атбасар аудандық мәслихатының
2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 8С 34/14
шешіміне 1-қосымша
2026 жылға арналған Полтавка ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

используемые остатки бюджетных средств – 811,7 тысяч тенге;";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению, к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Атбасарского районного маслихата Н.Рахимов
Приложение
к решению Атбасарского районного маслихата
от 8 мая 2026 года № 8С 39/9
Приложение 1
к решению Атбасарского районного маслихата
от 18 декабря 2025 года № 8С 34/14
Бюджет Полтавского сельского округа на 2026 год
Категория
Сумма, тысячи тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы