Ақкөл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 22 желтоқсандағы № С 52-2 "2026-2028 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Урюпин ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2026 жылғы 18 мамырдағы № С 59-1 шешімі
Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақкөл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 22 желтоқсандағы № С 52-2 "Ақкөл ауданы Урюпин ауылдық округінің 2026-2028 жылға арналған бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ақкөл ауданы Урюпин ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 72 029,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 15 065,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 061,5 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 53 903,2 мың теңге;
1) шығындар – 74 624,7 мың теңге;
2) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Аккольского районного маслихата № С 52-2 от 22 декабря 2025 года "О бюджете Урюпинского сельского округа Аккольского района на 2026-2028 годы"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 18 мая 2026 года № С 59-1
Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аккольского районного маслихата от 22 декабря 2025 года № С 52-2 "О бюджете Урюпинского сельского округа Аккольского района на 2026-2028 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Урюпинского сельского округа Аккольского района на 2026-2028 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1. доходы – 72 029,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15 065,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 061,5 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 53 903,2 тысяч тенге;
1) затраты – 74 624,7 тысяч тенге;
2) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

4) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -2 595,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 2 595,0 мың теңге.";
1, 4-қосымшалар осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақкөл аудандық мәслихатының төрағасы С. Абаханов
Ақкөл аудандық мәслихатының
2026 жылғы 18 мамырдағы
№ С 59-1 шешіміне
1-қосымша
Ақкөл аудандық мәслихатының

4) дефицит (профицит) бюджета – -2 595,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 595,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Аккольского районного маслихата С. Абаханов
Приложение 1
к решению Аккольского
районного маслихата
от 18 мая 2026 года
№ С 59-1
Приложение 1
к решению Аккольского
районного маслихата