Ақкөл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 22 желтоқсандағы № С 52-3 "2026-2028 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Кеңес ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2026 жылғы 10 наурыздағы № С 55-3 шешімі
Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақкөл аудандық мәслихатының "2026-2028 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Кеңес ауылдық округінің бюджеті туралы" 2025 жылғы 22 желтоқсандағы № С 52-3 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Кеңес ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1 қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға арналған бюджеті келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 58 548,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 17 794,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 40 754,0 мың теңге
2) шығындар – 58 958,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -410,1 мың теңге;

О внесении изменений в решение Аккольского районного маслихата от 22 декабря 2025 года № С 52-3 "О бюджете Кенесского сельского округа Аккольского района на 2026-2028 годы"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 10 марта 2026 года № С 55-3
Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аккольского районного маслихата от 22 декабря 2025 года № С 52-3 "О бюджете Кенесского сельского округа Аккольского района на 2026-2028 годы", следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кенесского сельского округа Аккольского района на 2026-2028 годы, согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 58 548,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 17 794,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 40 754,0 тысяч тенге;
2) затраты – 58 958,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -410,1 тысяч тенге;

6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 410,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешiм 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ақкөл аудандық мәслихатының төрағасы С.Абаханов
Ақкөл аудандық мәслихатының
2026 жылғы 10 наурыздағы
№ С 55-3 шешіміне
1-қосымша
Ақкөл аудандық мәслихатының
2025 жылғы 22 желтоқсандағы

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 410,1 тысяч тенге.";
приложения 1 изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Аккольского районного маслихата С. Абаханов
Приложение 1
к решению Аккольского
районного маслихата
от 10 марта 2026 года
№ С 55-3
Приложение 1
к решению Аккольского
районного маслихата
от 22 декабря 2025 года