Көкшетау қаласы мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № С-28/7 "2026-2028 жылдарға арналған Станционный кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2026 жылғы 19 наурыздағы № С-32/4 шешімі
Көкшетау қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көкшетау қаласы мәслихатының "2026-2028 жылдарға арналған Станционный кентінің бюджеті туралы" 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № С-28/7 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026–2028 жылдарға арналған Станционный кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –180 450,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 20 360,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 600,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 159 490,7 мың теңге;
2) шығындар – 180 563,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсімдер – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата города Кокшетау от 23 декабря 2025 года № С-28/7 "О бюджете поселка Станционный на 2026-2028 годы"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 19 марта 2026 года № С-32/4
Маслихат города Кокшетау РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Кокшетау "О бюджете поселка Станционный на 2026-2028 годы" от 23 декабря 2025 года № С-28/7 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Станционный на 2026–2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 180 450,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 20 360,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 600,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 159 490,7 тысяч тенге;
2) затраты – 180 563,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов –0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 113,1 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 113,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы, осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Көкшетау қаласы мәслихатының төрағасы Д. Әкімов
Көкшетау қаласы мәслихатының
2026 жылғы 19 наурыздағы №С-32/4 шешіміне
қосымша
Көкшетау қаласы мәслихатының

5) дефицит (профицит) бюджета – -113,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 113,1 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель маслихата города Кокшетау Д. Акимов
Приложение
к решению маслихата города Кокшетау
от 19 марта 2026 года №С-32/4
Приложение 1
к решению маслихата города Кокшетау