"Ақмола облысының су объектілерінің су қорғау аймақтары мен белдеулерін, оларды шаруашылыққа пайдаланудың режимін белгілеу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2025 жылғы 18 тамыздағы № А-8/440 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2026 жылғы 13 сәуірдегі № А-4/156 қаулысы
Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ақмола облысының су объектілерінің су қорғау аймақтары мен белдеулерін, оларды шаруашылыққа пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2025 жылғы 18 тамыздағы № А-8/440 қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасында:
"Бурабай ауданы" бөлімінде:

О внесении дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 18 августа 2025 года № А-8/440 "Об установлении водоохранных зон и полос водных объектов Акмолинской области, режима их хозяйственного использования"
Постановление акимата Акмолинской области от 13 апреля 2026 года № А-4/156
Акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области "Об установлении водоохранных зон и полос водных объектов Акмолинской области, режима их хозяйственного использования" от 18 августа 2025 года № А-8/440 следующие дополнения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе "Бурабайский район":

2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысы әкімінің міндетін атқарушы Е. Рамазанов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау
комитеті Ақмола облысының
санитариялық-эпидемиологиялық бақылау
департаменті" республикалық
мемлекеттік мекемесі
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Су ресурстары және
ирригация министрлігі Су ресурстарын реттеу,
қорғау және пайдалану комитетінің су ресурстарын
қорғау және пайдалануды реттеу жөніндегі
Ертіс бассейндік су инспекциясы" республикалық
мемлекеттік мекемесі
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Су ресурстары және
ирригация министрлігі Су ресурстарын реттеу,
қорғау және пайдалану комитетінің су ресурстарын
қорғау және пайдалануды реттеу жөніндегі
Есіл бассейндік су инспекциясы" республикалық
мемлекеттік мекемесі
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Су ресурстары және
ирригация министрлігі Су ресурстарын реттеу,
қорғау және пайдалану комитетінің су ресурстарын
қорғау және пайдалануды реттеу жөніндегі
Нұра-Сарысу бассейндік су инспекциясы" республикалық мемлекеттік м

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима Акмолинской области Е. Рамазанов
"СОГЛАСОВАНО"
Республиканское государственное учреждение
"Департамент санитарно-эпидемиологического
контроля Акмолинской области
Комитета санитарно-эпидемиологического контроля
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан"
"СОГЛАСОВАНО"
Республиканское государственное учреждение
"Ертисская бассейновая водная инспекция по охране и
регулированию использования водных ресурсов"
Комитета по регулированию, охране и использованию водных ресурсов
министерство водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАНО"
Республиканское государственное учреждение
"Есильская бассейновая водная инспекция по охране и
регулированию использования водных ресурсов"
Комитета по регулированию, охране и использованию водных ресурсов
министерство водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАНО"
Республиканское государственное учреждение
"Нура-Сарысуская бассейновая водная инспекция
по охране и регулированию использования
водных ресурсов Комитета по регулированию, охране и
использованию водных ресурсов Министерства водных ресурсов
и ирригации Республики Казахстан"