Астана қаласындағы сайлау алдындағы үгіттің кейбір мәселелері туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2026 жылғы 10 шілдедегі № 01-2356 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 28-бабына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Құрылтайының депутаттығына барлық кандидаттар үшін баспа үгіт материалдарын орналастыру орындары осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес белгіленсін.

О некоторых вопросах предвыборной агитации в городе Астане
Постановление акимата города Астаны от 10 июля 2026 года № 01-2356
В соответствии со статьей 28 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты Курултая Республики Казахстан согласно приложению 1 к настоящему постановлению.

2. Сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін Қазақстан Республикасы Құрылтайының депутаттығына барлық кандидаттарға шарттық негізде берілетін үй-жайлардың тізімі осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
3. "Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің және Астана қаласы мәслихатының депутаттығына кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындарды белгілеу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 15 ақпандағы № 1-304 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1335-01 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.

2. Перечень помещений, предоставляемых на договорной основе для всех кандидатов в депутаты Курултая Республики Казахстан для встреч с избирателями, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Признать утратившим силу постановление акимата города Астаны от 15 февраля 2023 года № 1-304 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан и маслихата города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1335-01).

Қалыбек Қуанышбаев көшесі, № 8/1, Қалыбек Қуанышбаев атындағы Мемлекеттік академиялық Қазақ музыкалық драма театрының ғимаратына орталық кіреберістің алдында
21.
"Промышленный" тұрғын алабы, Шалкөде көшесі, "iStop" аялдама павильонының оң жағында
22.
"Интернациональный" тұрғын алабы, Мереке көшесі, № 1а, Астана қаласы әкімдігінің "Орталықтандырылған кітапханалар жүйесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
23.
"Мичурино" тұрғын алабы, Бастау көшесі, орталық шағын баққа кіреберістің алдында
24.
"Күйгенжар" тұрғын алабы, Жаңатұрмыс көшесі, № 1/1, аялдама павильонының оң жағында
25.
"Железнодорожный" тұрғын алабы, Владимир Маяковский көшесі, орталық шағын бақтың сол жағында
26.
Шоқан Уәлиханов көшесі мен Абай даңғылының қиылысында, "Жаннұр" сауда үйі ғимаратының оң жағында
27.
Ақжол даңғылы, № 28, "Астықжан" сауда орталығы ғимаратының орталық кіреберісінен оң жақта
28.
Алаш тас жолы мен Жолымбет көшесінің қиылысында, "Орталық базар" аялдамасы павильонының сол жағында
29.
Тайбурыл көшесі, № 17, Астана қаласы әкімдігінің "№ 23 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына орталық кіреберістің оң жағында
30.
Қошке Кемеңгерұлы көшесі, № 4, Астана қаласы әкімдігінің "№ 21 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына орталық кіреберістің оң жағында
31.
Кенесары көшесі, № 78, "Kaspi bank" акционерлік қоғамының бөлімшесі ғимаратының оң жағында
32.
Амангелді Иманов көшесі, № 20, Астана қаласы "Байқоңыр" ауданының "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы филиалының халыққа қызмет көрсету жөніндегі № 5 бөлім ғимаратының сол жағында
33.
Александр Пушкин көшесі, № 10/1, "Burger King" жылдам тамақтану мейрамханасы ғимаратының оң жағында
34.
Абай даңғылы, № 80, "Magnum" супермаркеті ғимаратына орталық кіреберістің оң жағында
35.
Шоқан Уәлиханов және Амангелді Иманов көшелерінің қиылысында, "Алма – Ата" іскерлік үйі ғимаратына қарама-қарсы
36.
Сәкен Сейфуллин және Шоқан Уәлиханов көшелерінің қиылысында, "Астаналық" сауда үйі ғимаратына кіреберістің сол жағында, Сәкен Сейфуллин көшесінің бойында
37.
Кенесары көшесі мен Республика даңғылының қиылысында, "Сұңқар" сауда үйіне қарама-қарсы, Республика даңғылының бойында
1
2
38.
Шоқан Уәлиханов көшесі мен Бөгенбай батыр даңғылының қиылысында, "Әлем" сауда орталығы ғимаратына орталық кіреберістің сол жағында
39.
Александр Кравцов және Шоқан Уәлиханов көшелерінің қиылысында, "Жастар" сауда үйі ғимаратына қарама-қарсы, Александр Кравцов көшесінің бойында
40.
Александр Кравцов көшесі мен Александр Пушкин көшесінің қиылысында, "Целинный шағын ауданы" аялдама павильонының сол жағында
41.

улица Қалыбека Қуанышбаева, № 8/1, перед центральным входом в здание Государственного академического казахского музыкально-драматического театра имени Қалыбека Қуанышбаева
21.
жилой массив "Промышленный", улица Шалкөде, с правой стороны от остановочного павильона "iStop"
22.
жилой массив "Интернациональный", улица Мереке, № 1а, перед зданием Коммунального государственного учреждения "Централизованная библиотечная система" акимата города Астаны
23.
жилой массив "Мичурино", улица Бастау, перед входом в центральный сквер
24.
жилой массив "Күйгенжар", улица Жанатұрмыс, № 1/1, с правой стороны от остановочного павильона
25.
жилой массив "Железнодорожный", улица Владимира Маяковского, с левой стороны от центрального сквера
26.
на пересечении улицы Шокана Уәлиханова и проспекта Абая, с правой стороны от здания торгового дома "Жаннұр"
27.
проспект Ақжол, № 28, с правой стороны от центрального входа в здание торгового центра "Астықжан"
28.
на пересечении шоссе Алаш и улицы Жолымбет, с левой стороны от остановочного павильона "Центральный рынок"
29.
улица Тайбурыл, № 17, с правой стороны от центрального входа в здание Коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 23" акимата города Астаны
30.
улица Қошке Кемеңгерұлы, № 4, с правой стороны от центрального входа в здание Коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 21" акимата города Астаны
31.
улица Кенесары, № 78, с правой стороны от здания отделения акционерного общества "Kaspi bank"
32.
улица Амангельды Иманова, № 20, с левой стороны от здания отдела № 5 по обслуживанию населения филиала некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" района "Байқоныр" города Астаны
33.
улица Александра Пушкина, № 10/1, с правой стороны от здания ресторана быстрого питания "Burger King"
34.
проспект Абая, № 80, с правой стороны от центрального входа в здание супермаркета "Magnum"
35.
на пересечении улиц Шокана Уәлиханова и Амангельды Иманова, напротив здания делового дома "Алма – Ата"
36.
на пересечении улиц Сәкена Сейфуллина и Шоқана Уәлиханова, с левой стороны от входа в здание торгового дома "Астаналық", по улице Сакена Сейфуллина
1
2
37.
на пересечении улицы Кенесары и проспекта Республики, напротив торгового дома "Сұнқар", по проспекту Республики
38.
на пересечении улицы Шокана Уәлиханова и проспекта Бөгенбай батыра, с левой стороны от центрального входа в здание торгового центра "Әлем"
39.
на пересечении улиц Александра Кравцова и Шоқана Уәлиханова, напротив здания торгового дома "Жастар", по улице Александра Кравцова
40.
на пересечении улицы Александра Кравцова и улицы Александра Пушкина, с левой стороны от остановочного павильона "Микрорайон Целинный"
41.

"Үркер" тұрғын алабы, Исатай батыр көшесі, № 141/1, Астана қаласы әкімдігінің "Кемел Ақышев атындағы № 69 мектеп-гимназиясы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны ғимаратының алдында
42.
Ілияс Омаров көшесі, № 4, Астана қаласы әкімдігінің "№ 71 мектеп-лицей" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны ғимаратының алдында
43.
Қорғалжын тас жолы, № 8, "М.С. Нәрікбаев атындағы КазГЮУ Университеті" акционерлік қоғамы ғимаратының алдында
44.
Басты сағатқа қарама-қарсы орталық саябаққа кіреберістің алдында, Тұран даңғылы бойында
45.
Тұран даңғылы, № 24, "Сарыарқа" сауда ойын-сауық орталығының орынтұрақ аумағында
46.
Әзілхан Нұршайықов көшесі, № 8, Астана қаласы әкімдігінің "Смағұл Сәдуақасұлы атындағы № 78 мектеп-гимназиясы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны ғимаратының алдында
47.
Тұран даңғылы, № 37, "Хан Шатыр" сауда-ойын-сауық орталығы ғимаратына орталық кіреберістің алдында
48.
Қабанбай батыр даңғылы, № 21, "Азия парк" сауда-ойын-сауық орталығы ғимаратына орталық кіреберістің алдында
49.
Ш. Шөкин көшесі, № 5, "BINOM EDUCATION" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің Ә. Бөкейхан атындағы "Binom school" мектеп-лицейі ғимаратының орталық кіреберісі алдында
50.
Сығанақ көшесі, № 17м, "Жасыл квартал" тұрғын үй кешеніндегі "BI-Group" кеңсе ғимаратына орталық кіреберістің алдында
51.
Мәңгілік Ел даңғылы мен Дінмұхамед Қонаев көшесінің қиылысында, № 14 г үйдің бұрышында
52.
Сауран көшесі, № 5 және № 5д үйлердің бұрышында, "Гиппократ" дәріханасының сол жағында
53.
Достық және Сауран көшелерінің қиылысында, "Керуен" сауда ойын-сауық орталығы ғимаратының алдында
54.
"Заречное" тұрғын алабы, Аққұм көшесі, № 17/1, "Мерей" дүкені ғимаратының алдында
55.
Мәңгілік Ел даңғылы мен Алматы көшесінің қиылысында, "Айсанам" тұрғын үй кешенінің бұрышында
56.
Түркістан көшесі, № 32/1, "Назарбаев Зияткерлік мектептері" дербес білім беру ұйымының "International Steppe School of Astana" филиалы ғимаратының орталық кіреберісі алдында
57.
Сауран көшесі, № 11, Астана қаласы әкімдігінің "Дулат Бабатайұлы атындағы № 89 мектеп-лицейі" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны ғимаратының орталық кіреберісі алдында
1
2
58.
Түркістан көшесі, № 10/1, Астана қаласы әкімдігінің "Әлихан Бөкейхан атындағы № 76 мектеп-лицей" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны ғимаратына орталық кіреберістің алдында
59.
Мәңгілік Ел даңғылы, № 30, Астана қаласы "Есіл" ауданының "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы филиалының халыққа қызмет көрсету жөніндегі № 1 бөлім ғимаратының орталық кіреберісіне қарама-қарсы
60.

жилой массив "Үркер", улица Исатай батыра, № 141/1, перед зданием Государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Школа-гимназия № 69 имени Кемеля Акишева" акимата города Астаны
42.
улица Ілияса Омарова, № 4, перед зданием Государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Школа-лицей № 71" акимата города Астаны
43.
шоссе Қорғалжын, № 8, перед зданием акционерного общества "Университет КазГЮУ имени Нарикбаева М.С."
44.
перед входом в центральный парк напротив Главных часов, по проспекту Тұран
45.
проспект Тұран, № 24, на территории парковки торгово-развлекательного центра "Сарыарка"
46.
улица Әзілхана Нұршайықова, № 8, перед зданием Государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Школа-гимназия № 78 имени Смагула Садуакасулы" акимата города Астаны
47.
проспект Тұран, № 37, перед центральным входом в здание торгово-развлекательного центра "Хан Шатыр"
48.
проспект Қабанбай батыра, № 21, перед центральным входом в здание торгово-развлекательного центра "Азия парк"
49.
улица Ш. Шөкина, № 5, перед центральным входом в здание школы-лицей "Binom school" имени Ә. Бөкейхана товарищества с ограниченной ответственностью "BINOM EDUCATION"
50.
улица Сығанақ, № 17м, перед центральным входом в здание офиса "BI-Group" в жилом комплексе "Зеленый квартал"
51.
на пересечении проспекта Мәңгілік Ел и улицы Дінмұхамеда Қонаева, на углу дома № 14г
52.
улица Сауран, на углу домов № 5 и 5д, с левой стороны от аптеки "Гиппократ"
53.
на пересечении улиц Достық и Сауран, перед зданием торгово-развлекательного центра "Керуен"
54.
жилой массив "Заречное", улица Аққұм, № 17/1, перед зданием магазина "Мерей"
55.
на пересечении проспекта Мәңгілік Ел и улицы Алматы, на углу жилого комплекса "Айсанам"
56.
улица Түркістан, № 32/1, перед центральным входом в здание филиала "International Steppe School of Astana" автономной организации образования "Назарбаев Интеллектуальные школы"
57.
улица Сауран, № 11, перед центральным входом в здание Государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Школа-лицей № 89 имени Дулата Бабатайұлы" акимата города Астаны
1
2
58.
улица Түркістан, № 10/1, перед центральным входом в здание Государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Школа-лицей № 76 имени Алихана Бокейхана" акимата города Астаны
59.
проспект Мәңгілік Ел, № 30, напротив центрального входа в здание отдела № 1 по обслуживанию населения филиала некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" района "Есиль" города Астаны
60.

Ұлы Дала даңғылы мен Әлихан Бөкейхан көшесінің қиылысында, Ұлы Дала даңғылы бойындағы № 13/1 үйдің бұрышында
61.
"Пригородный" тұрғын алабы, Жаңадария көшесіндегі "Хозяюшка" дүкені ғимаратының алдында
62.
"Тельман" тұрғын алабы, Мұғалжар көшесі, № 65а, азық-түлік дүкені ғимаратының сол жағында
63.
Қабанбай батыр даңғылы, № 62, "MEGA Silk Way" сауда ойын-сауық орталығы ғимаратына орталық кіреберістің алдында
64.
Ботаникалық баққа орталық кіреберістің алдында, Түркістан көшесінің бойында
65.
Ұлы Дала даңғылы мен № 38 көшенің қиылысында, № 36 үйдің бұрышында, "Тәп-тәтті" кондитерлік фабрикасының оң жағында
66.
"Самал" шағын ауданы, № 11, "Astana Tower" бизнес-орталығы ғимаратының оң жағында
67.
Театр бульварына кірер алдында, Республика даңғылының бойында
68.
Бейбітшілік көшесі, № 37, Қазақстан Республикасының Кассациялық соты ғимаратының сол жағында
69.
Бейбітшілік көшесі, № 9 ғимаратына орталық кіреберістің оң жағында
70.
Желтоқсан көшесінде, "Серуен" жаяу жүргіншілер көпірінің алдында
71.
Шәймерден Қосшығұлұлы көшесі, № 9, "Солтүстік" сауда үйі ғимаратының алдында
72.
Нұрғиса Тілендиев даңғылы, № 15, "Рахмет" сауда орталығы ғимаратының орталық кіреберісінің оң жағында
73.
"Көктал-1" тұрғын алабы, Алмалық көшесі, № 1, Астана қаласы әкімдігінің "Наз" мемлекеттік би театры" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алдында
74.
"Көктал-2" тұрғын алабы, Ақмола көшесі, № 24, "Көктал-2" сауда үйі ғимаратының алдында
75.
Шәймерден Қосшығұлұлы көшесі, № 24, "Euromall" сауда үйі ғимаратының алдында
76.
Ақан сері көшесі, № 20, Астана қаласы әкімдігінің "№ 5 қалалық емхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны ғимаратының алдында
77.
Александр Герцен көшесі, № 86, "Масяня" дүкені ғимаратының алдында
78.
Шабал Бейсекова көшесі, № 3, "Ivi Market" сауда үйі ғимаратының алдында
79.
Конституция көшесі, № 16, "Сымбат" дүкені ғимаратының алдында
80.
Көктал көшесі, № 16, "Көктал" автобөлшектер базарының алдында
81.
Бөгенбай батыр даңғылы, № 29 бойындағы "Bezposrednikov01" гүл дүкенінің сол жағында
82.
Иоганн Гете көшесі, № 1, "Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы – "Астана" теміржол вокзал кешені" филиалы ғимаратының алдында
1
2
83.
Жеңіс даңғылы, № 62, "Сәкен Сейфуллин атындағы Қазақ агротехникалық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы ғимаратының алдында
84.
Бөгенбай батыр даңғылы, № 71, "Джафар" сауда орталығы ғимаратының оң жағында, Шоқан Уәлиханов көшесінің бойында
85.
Республика даңғылы, № 58, аялдама павильонының сол жағында
Астана қаласы әкімдігінің

на пересечении проспекта Ұлы Дала и улицы Әлихана Бөкейхана, на углу дома № 13/1 по проспекту Ұлы Дала
61.
жилой массив "Пригородный", перед зданием магазина "Хозяюшка", по улице Жаңадария
62.
жилой массив "Тельмана", улица Мұғалжар, № 65а с левой стороны от здания продуктового магазина
63.
проспект Қабанбай батыра, № 62, перед центральным входом в здание торгово-развлекательного центра "MEGA Silk Way"
64.
перед центральным входом в Ботанический сад, по улице Түркістан
65.
на пересечении проспекта Ұлы Дала и улицы № 38, на углу дома № 36, с правой стороны от кондитерской фабрики "Тәп-тәтті"
66.
микрорайон "Самал", № 11, c правой стороны от здания бизнес-центра "Astana Tower"
67.
перед входом в театральный бульвар, по проспекту Республики
68.
улица Бейбітшілік, № 37, с левой стороны от здания Кассационного суда Республики Казахстан
69.
с правой стороны от центрального входа в здание по улице Бейбітшілік, № 9
70.
перед пешеходным мостом "Серуен", по улице Желтоқсан
71.
улица Шәймердена Қосшығұлұлы, № 9, перед зданием торгового дома "Солтүстік"
72.
проспект Нұрғисы Тілендиева, № 15, с правой стороны от центрального входа в здание торгового центра "Рахмет"
73.
жилой массив "Көктал-1", улица Алмалық, № 1, перед зданием Государственного коммунального казенного предприятия "Государственный театр танца "Наз" акимата города Астаны
74.
жилой массив "Көктал-2", улица Ақмола, № 24, перед зданием торгового дома "Көктал-2"
75.
улица Шәймердена Қосшығұлұлы, № 24, перед зданием торгового дома "Euromall"
76.
улица Ақан сері, № 20, перед зданием Государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 5" акимата города Астаны
77.
улица Александра Герцена, № 86, перед зданием магазина "Масяня"
78.
улица Шабал Бейсековой, № 3, перед зданием торгового дома "Ivi Market"
79.
улица Конституции, № 16, перед зданием магазина "Сымбат"
80.
улица Көктал, № 16, перед авторынком запчастей "Көктал"
81.
с левой стороны от цветочного магазина "Bezposrednikov01" по проспекту Бөгенбай батыра, № 29
1
2
82.
улица Иоганна Гете, № 1, перед зданием филиала акционерного общества "Национальная компания "Қазақстан темір жолы" – "Железнодорожный вокзальный комплекс "Астана"
83.
проспект Жеңіс, № 62, перед зданием некоммерческого акционерного общества "Казахский агротехнический университет имени Сәкена Сейфуллина"
84.
проспект Бөгенбай батыра, № 71, с правой стороны от здания торгового центра "Джафар", по улице Шоқана Уәлиханова
85.
проспект Республики, № 58, с левой стороны от остановочного павильона
Приложение 2
к постановлению акимата
города Астаны

2026 жылғы "10 шілде"
№ 01- 2356 қаулысына
2-қосымша
Сайлаушылармен кездесу өткізу үшін Қазақстан Республикасы Құрылтайының депутаттығына барлық кандидаттарға шарттық негізде берілетін үй-жайлардың тізімі
Р/с №
Өткізілетін орны
Мекен жайы
1
2
3
1.
Астана қаласы әкімдігінің жанындағы "Қоғамдық келісім" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Достық үйі" ғимараты
Бауыржан Момышұлы даңғылы, № 26
2.
Астана қаласы әкімдігінің "№ 29 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Максим Горький көшесі, № 22 "Железнодорожный" тұрғын алабы,
3.
Астана қаласы әкімдігінің "Мұстафа Шоқай атындағы № 51 мектеп-гимназия" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Аманат көшесі, № 5
4.
Астана қаласы әкімдігінің "№ 28 мектеп-лицей" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Алексей Петров көшесі, № 8
5.
Астана қаласы әкімдігінің "№ 7 қалалық емхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Шәкәрім Құдайбердіұлы даңғылы, № 25
6.
Астана қаласы әкімдігінің "Бейімбет Майлин атындағы № 52 мектеп-гимназия" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Бурабай көшесі, № 38
7.
Астана қаласы әкімдігінің "№ 114 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ілияс Жансүгірұлы көшесі, № 1
8.
Астана қаласы әкімдігінің "Әл-Фараби атындағы Оқушылар сарайы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Бауыржан Момышұлы даңғылы, № 5
9.
Астана қаласы әкімдігінің "Бауыржан Момышұлы атындағы № 53 мектеп-лицей" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Қарқабат көшесі, № 17
10.
Астана қаласы әкімдігінің "№ 116 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Мұқан Төлебаев көшесі, № 3
11.
Астана қаласы әкімдігінің "Технологиялық колледжі" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Сәкен Сейфуллин көшесі, № 59
1
2
3
12.
Астана қаласы әкімдігінің "№ 12 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қамысты көшесі, № 7
13.
Астана қаласы әкімдігінің "№ 119 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Амангелді Иманов көшесі, № 27А
14.
Астана қаласы әкімдігінің "Ақселеу Сейдімбек атындағы № 54 мектеп-лицей" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Шолпан Иманбаева көшесі, № 4
15.
Астана қаласы әкімдігінің "Абай Құнанбайұлы атындағы № 87 мектеп-гимназия" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Аменгелді Иманов көшесі, № 37
16.
Астана қаласы әкімдігінің "Жұмабек Тәшенев атындағы № 10 мектеп-гимназия" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Мәлік Ғабдуллин көшесі, № 7
17.
Астана қаласы әкімдігінің "Жамбыл Жабаев атындағы № 4 мектеп-гимназия" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Шәкен Айманов көшесі, № 3
18.
Астана қаласы әкімдігінің "№ 31 мектеп-гимназия" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Кенесары көшесі, № 49
19.
Астана қаласы әкімдігінің "№ 8 мектеп-лицей" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Сәкен Сейфуллин көшесі, № 50
20.
"Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
Александр Пушкин көшесі, № 11
21.
Астана қаласы әкімдігінің "Жүсіпбек Аймауытұлы атындағы № 24 жалпы білім беретін мектеп" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
"Пригородный" тұрғын алабы, Арнасай көшесі, № 127
22.
Астана қаласы әкімдігінің "Кәрім Мыңбаев атындағы № 59 мектеп-лицей" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны

от "10 " июля 2026 года
№ 01-2356
Перечень помещений, предоставляемых на договорной основе для всех кандидатов в депутаты Курултая Республики Казахстан для встреч с избирателями
№ п/п
Место проведения
Адрес
1
2
3
1.
Коммунальное государственное учреждение "Қоғамдық келісім" при акимате города Астаны, здание "Дом дружбы"
проспект Бауыржана Момышұлы, № 26
2.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 29" акимата города Астаны
жилой массив "Железнодорожный", улица Максима Горького, № 22
3.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Школа-гимназия № 51 имени Мустафы Шокая" акимата города Астаны
улица Аманат, № 5
4.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Школа-лицей № 28" акимата города Астаны
улица Алексея Петрова, № 8
5.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 7" акимата города Астаны
проспект Шәкәріма Құдайбердіұлы, № 25
6.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Школа-гимназия № 52 имени Беимбета Майлина" акимата города Астаны
улица Бурабай, № 38
7.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 114" акимата города Астаны
улица Ілияса Жансүгірұлы, № 1
8.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Дворец школьников имени аль-Фараби" акимата города Астаны
проспект Бауыржана Момышұлы, № 5
9.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Школа-лицей № 53 имени Бауыржана Момышулы" акимата города Астаны
улица Қарқабат, № 17
10.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 116" акимата города Астаны
улица Мұқана Төлебаева, № 3
1
2
3
11.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Технологический колледж" акимата города Астаны
улица Сәкена Сейфуллина, № 59
12.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 12" акимата города Астаны
улица Қамысты, № 7
13.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 119" акимата города Астаны
улица Амангелді Иманова, № 27А
14.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Школа-лицей № 54" имени Акселеу Сейдимбека" акимата города Астаны
улица Шолпан Иманбаевой, № 4
15.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Школа-гимназия № 87 имени Абая Құнанбайұлы" акимата города Астаны
улица Амангелді Иманова, № 37
16.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Школа-гимназия № 10 имени Жумабека Ташенева" акимата города Астаны
улица Мәліка Ғабдуллина, № 7
17.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Школа-гимназия № 4 имени Жамбыла Жабаева" акимата города Астаны
улица Шәкена Айманова, № 3
18.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Школа-гимназия № 31" акимата города Астаны
улица Кенесары, № 49
19.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Школа-лицей № 8" акимата города Астаны
улица Сәкена Сейфуллина, № 50
20.
Некоммерческое акционерное общество "Евразийский национальный университет имени Л.Н. Гумилева"
улица Александра Пушкина, № 11
21.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Общеобразовательная школа № 24 имени Жүсіпбека Аймауытұлы" акимата города Астаны
жилой массив "Пригородный", улица Арнасай, № 127
22.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Школа-лицей № 59 имени Кәріма Мыңбаева" акимата города Астаны

Сауран көшесі, № 5/1
23.
Астана қаласы әкімдігінің "Дінмұхамед Қонаев атындағы № 66 мектеп-лицей" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Дінмұхамед Қонаев көшесі, № 33/1
24.
Астана қаласы әкімдігінің "Әлихан Бөкейхан атындағы № 76 мектеп-лицей" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Түркістан көшесі, № 10/1
1
2
3
25.
Астана қаласы әкімдігінің "Фариза Оңғарсынова атындағы № 77 мектеп-гимназия" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Мәңгілік Ел даңғылы, № 22/1
26.
Астана қаласы әкімдігінің "Шейх Халифа бен Заид әл-Нахаян атындағы № 84 мектеп-лицей" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Ұлы Дала даңғылы, № 41/7
27.
Астана қаласы әкімдігінің "Шейх Тамим бен Хамад әл-Тани атындағы № 85 мектеп-лицей" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Қабанбай батыр даңғылы, № 56/1
28.
Астана қаласы әкімдігінің "Қадыр Мырза Әлі атындағы № 88 мектеп-лицей" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Е321 көше, № 18
29.
Астана қаласы әкімдігінің "№ 75 мектеп-гимназия" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Мәңгілік Ел даңғылы, № 28/1
30.
Астана қаласы әкімдігінің "№ 96 мектеп-гимназия" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Гейдар Әлиев көшесі, № 10а
31.
Астана қаласы әкімдігінің "№ 33 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Әміре Қашаубаев көшесі, № 28а "Үркер" тұрғын алабы
32.
Астана қаласы әкімдігінің "№ 45 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Төле би көшесі, № 25/2
33.
Астана қаласы әкімдігінің "№ 117 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Е 899 көше, № 8
34.
Астана қаласы әкімдігінің "№ 100 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Е 535 көше, № 1
35.
Астана қаласы әкімдігінің "№ 115 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Күлтегін көшесі, № 18
36.
Астана қаласы әкімдігінің "№ 110 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шыңғыс Айтматов көшесі, № 4
37.
Астана қаласы әкімдігінің "Кәсіптік-техникалық колледжі" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Қорғалжын шоссесі, № 22
38.
"Барыс-Арена" көпфункционалды мұз айдыны сарайы
Тұран даңғылы, № 57
39.
"Алау" мұз айдыны сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Қабанбай батыр даңғылы, № 47
40.
Астана қаласы әкімдігінің "TANYM" көпфункционалды кешені" шаруашылық
Қайым Мұхамедханов көшесі, № 26
1
2
3
жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
41.
Астана қаласы әкімдігінің "№ 102 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ахмет Байтұрсынұлы көшесі, № 7
42.
Астана қаласы әкімдігінің "№ 112 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

улица Сауран, № 5/1
23.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Школа-лицей № 66 имени Динмухамеда Кунаева" акимата города Астаны
улица Дінмұхамеда Қонаева, № 33/1
24.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Школа-лицей № 76 имени Алихана Бокейхана" акимата города Астаны
улица Түркістан, № 10/1
1
2
3
25.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Школа-гимназия № 77 имени Фаризы Онгарсыновой" акимата города Астаны
проспект Мәңгілік Ел, № 22/1
26.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Школа-лицей № 84 имени шейха Халифа бен Заида аль-Нахаяна" акимата города Астаны
проспект Ұлы Дала, № 41/7
27.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Школа-лицей № 85 имени шейха Тамима бен Хамада аль-Тани" акимата города Астаны
проспект Кабанбай батыра, № 56/1
28.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Школа-лицей № 88 имени Қадыр Мырза Әлі" акимата города Астаны
улица Е321, № 18
29.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Школа-гимназия № 75" акимата города Астаны
проспект Мәңгілік Ел, № 28/1
30.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Школа-гимназия № 96" акимата города Астаны
улица Гейдара Әлиева, № 10а
31.
Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 33" акимата города Астаны
жилой массив "Үркер", улица Әмре Қашаубаева, № 28а
32.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 45" акимата города Астаны
улица Төле би, № 25/2
33.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 117" акимата города Астаны
улица Е899, № 8
34.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 100" акимата города Астаны
улица Е535, № 1
35.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 115" акимата города Астаны
улица Күлтегін, № 18
36.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 110" акимата города Астаны
улица Шыңғыса Айтматова, № 4
37.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Профессионально-технический колледж" акимата города Астаны
шоссе Қорғалжын, № 22
38.
Многофункциональный ледовый дворец "Барыс-Арена"
проспект Тұран, № 57
39.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ледовой дворец Алау"
проспект Қабанбай батыра, № 47
1
2
3
40.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Многофункциональный комплекс "TANYM" акимата города Астаны
улица Қайыма Мұхамедханова, № 26
41.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 102" акимата города Астаны
улица Ахмета Байтұрсынұлы, № 7
42.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 112" акимата города Астаны

А102 көше, № 39
43.
Астана қаласы әкімдігінің "Мұқағали Мақатаев атындағы № 74 мектеп-гимназия" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Темірбек Жүргенов көшесі, № 29
44.
Астана қаласы әкімдігінің "№ 73 мектеп-лицей" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
№ А191 көше, № 2
45.
Астана қаласы әкімдігінің "№ 72 мектеп-лицей" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Ахмет Байтұрсынұлы көшесі, № 25
46.
Астана қаласы әкімдігінің "Рақымжан Қошқарбаев атындағы № 44 жалпы білім беретін мектеп" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Нұрлыжол көшесі, № 8
47.
Астана қаласы әкімдігінің "№ 43 қосымша білім беру мектеп-орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Бастау көшесі, № 2
48.
Е. Рахмадиев атындағы Мемлекеттік академиялық филармонияның концерт залы
Кенесары көшесі, № 32
49.
Астана қаласы әкімдігінің "Наз" би театры" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Алмалық көшесі, № 1
50.
Астана қаласы әкімдігінің "Жастар театры" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ілияс Есенберлин көшесі, № 10
51.
Астана қаласы әкімдігінің "Музыкалық жас көрермен театры" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Жақып Омаров көшесі, № 47б
52.
Астана қаласы әкімдігінің "Міржақып Дулатұлы атындағы № 68 мектеп-гимназия" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
"Көктал-2" тұрғын алабы, Құсмұрын көшесі, № 2
53.
Астана қаласы әкімдігінің "Махамбет Өтемісұлы атындағы Оқушылар сарайы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Әзербайжан Мәмбетов көшесі, № 1
54.
Астана қаласы әкімдігінің "№ 106 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Бейбарыс сұлтан көшесі, № 15
55.
"С. Сейфуллин атындағы Қазақ агротехникалық зерттеу университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
Жеңіс даңғылы, № 62
56.
Астана қаласы әкімдігінің "Мағжан Жұмабаев атындағы № 65 мектеп-гимназия" шаруашылық
Бердібек Соқпақбаев көшесі, № 18/4
1
2
3
жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
57.
Астана қаласы әкімдігінің "Шәкәрім атындағы № 56 мектеп-лицей" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Тарас Шевченко көшесі, № 3

улица А102, № 39
43.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Школа-гимназия № 74 имени Мукагали Макатаева" акимата города Астаны
улица Темірбека Жүргенова, № 29
44.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Школа-лицей № 73" акимата города Астаны
улица А191, № 2
45.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Школа-лицей № 72" акимата города Астаны
улица Ахмета Байтұрсынұлы, № 25
46.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Общеобразовательная школа № 44 имени Рақымжана Қошқарбаева" акимата города Астаны
улица Нұрлыжол, № 8
47.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Школа-центр дополнительного образования № 43" акимата города Астаны
улица Бастау, № 2
48.
Концертный зал Государственной академической филармонии имени Е. Рахмадиева
улица Кенесары, № 32
49.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Театр танца "Наз" акимата города Астаны
улица Алмалық, № 1
50.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Жастар театры" акимата города Астаны
улица Ілияса Есенберлина, № 10
51.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Музыкальный театр юного зрителя" акимата города Астаны
улица Жақып Омарова, № 47б
52.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Школа-гимназия № 68 имени Миржакыпа Дулатулы" акимата города Астаны
жилой массив "Көктал-2", улица Құсмұрын, № 2
53.
Государственное коммунальное казенное предприятие на праве хозяйственного ведения "Дворец школьников имени Махамбета Утемисова" акимата города Астаны
улица Әзербайжана Мәмбетова, № 1
1
2
3
54.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 106" акимата города Астаны
улица Бейбарыс сұлтана, № 15
55.
Некоммерческое акционерное общество "Казахский агротехнический исследовательский университет имени С. Сейфуллина"
проспект Жеңіс, № 62
56.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Школа-гимназия № 65 имени Магжана Жумабаева" акимата города Астаны
улица Бердібека Соқпақбаева, № 18/4
57.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Школа-лицей № 56 имени Шакарима" акимата города Астаны
улица Тараса Шевченко, № 3