Об установлении цен на платные услуги, производимые Государственным коммунальным казенным предприятием "Центр по профилактике ВИЧ-инфекции" акимата города Астаны
Постановление акимата города Астаны от 22 июля 2026 года № 106-2500
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 202 Кодекса Республики Казахстан "О здоровье народа и системе здравоохранения", пунктом 2 статьи 156 Закона Республики Казахстан "О государственном имуществе", акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить цены на платные услуги, производимые Государственным коммунальным казенным предприятием "Центр по профилактике ВИЧ- инфекции" акимата города Астаны, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Руководителю Государственного учреждения "Управление общественного здравоохранения города Астаны", в установленном законодательством Республики Казахстан порядке, обеспечить:
1) направление настоящего постановления в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан в течение пяти рабочих дней;

Астана қаласы әкімдігінің "АИТВ инфекциясының алдын алу орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны өндіретін ақылы қызметтердің бағаларын белгілеу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2026 жылғы 22 шілдедегі № 106-2500 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына, "Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 202-бабына, "Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 156-бабының 2-тармағына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Астана қаласы әкімдігінің "АИТВ инфекциясының алдын алу орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны өндіретін ақылы қызметтердің бағалары осы қаулыға қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. "Астана қаласының Қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының бес жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне жіберілуін;

2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Астаны.
3. Признать утратившим силу постановление акимата города Астаны от 11 августа 2023 года № 106-1615 "Об установлении цен на услуги, производимые Государственным коммунальным казенным предприятием "Центр по профилактике ВИЧ-инфекции" акимата города Астаны".
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Астаны.

2) осы қаулының Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. "Астана қаласы әкімдігінің "АИТВ инфекциясының алдын алу орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны өндіретін қызметтердің бағаларын белгілеу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 11 тамыздағы № 106-1615 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Приложение
к постановлению акимата
города Астаны
от "22" июля 2026 года
№ 106-2500
Цены на платные услуги, производимые Государственным коммунальным казенным предприятием "Центр по профилактике ВИЧ-инфекции" акимата города Астаны
№ п/п
Наименование услуги
Единица измерения
Цены (тенге)
1
2
3
4
Государственное коммунальное казенное предприятие "Центр по профилактике ВИЧ-инфекции" акимата города Астаны
Лабораторная диагностика вирусных гепатитов В, С (скрининг)
1.
Определение HBsAg в сыворотке крови ИФА-методом
1 исследование

5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы әкімдігінің
2026 жылғы "22" шілдедегі
№ 106-2500 қаулысына
қосымша
Астана қаласы әкімдігінің "АИТВ инфекциясының алдын алу орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны өндіретін ақылы қызметтердің бағалары
Р/с №
Қызметтің атауы
Өлшем бірлігі
Бағалар (теңге)
1
2
3
4
Астана қаласы әкімдігінің "АИТВ инфекциясының алдын алу орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
В, С вирусты гепатиттерінің зертханалық диагностикасы (скрининг)
1.
ИФТ-әдісімен қан сарысуында HBsAg анықтау
1 зерттеу