"Астана қаласының әлеуметтік маңызы бар қатынастарының тізбесін айқындау туралы" Астанa қаласы мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 375/48 -VIII шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2026 жылғы 14 тамыздағы № 451/58-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Қолданысқа енгізілу тәртібін 2-т қараңыз.
"Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес, Астана қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

О внесении дополнений в решение маслихата города Астаны от 26 декабря 2025 года № 375/48-VIII "Об определении перечня социально значимых сообщений города Астаны"
Решение маслихата города Астаны от 14 августа 2026 года № 451/58-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие см. п.2
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте", маслихат города Астаны РЕШИЛ:

508
"Нұрлы жол" теміржол вокзалы – Материалдық-техникалық қамтамасыз ету басқармасы
".
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2026 жылғы 1 мамырдан бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Астана қаласы мәслихатының төрағасы Т. Зейнұлқабден

508
Железнодорожный вокзал "Нұрлы жол" – Управление материально-технического обеспечения
".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 мая 2026 года.
Председатель маслихата города Астаны Т. Зейнұлқабден